Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Rządowy program rozwoju dróg lokalnych. Miasto złoży dwa wnioski o dofinansowanie

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-04-10 16:33:00

Budowa trasy N-S i przebudowa skrzyżowania ulic Wernera, Mireckiego i Szarych Szeregów - to dwie inwestycje, o dofinansowanie których miasto wystąpi do wojewody mazowieckiego. Pieniądze mają pochodzić z rządowego programu rozwoju dróg lokalnych.

Skrzyżowanie ulic Wernera, Mireckiego i Szarych Szeregów jest już przebudowywane

- To dwie bardzo ważne dla naszego miasta inwestycje. Są one wyczekiwane od wielu lat. Mam nadzieję, że służby wojewody podzielą nasze zdanie i pozytywnie zaopiniują oba projekty - mówi prezydent Radosław Witkowski.

Wnioski o dofinansowanie zostaną skierowane do wojewody jeszcze w tym tygodniu.

autor: dm

Wasze komentarze (7)

0
2018-04-12 06:55:00

I co ci to da że się tyle napiszesz na tym forum? Wyznawcy pisu nie czytają komentarzy tu wyborców nie znajdziesz

0
2018-04-12 06:55:00

I co ci to da że się tyle napiszesz na tym forum? Wyznawcy pisu nie czytają komentarzy tu wyborców nie znajdziesz

0
2018-04-12 06:54:00

I co ci to da że się tyle napiszesz na tym forum? Wyznawcy pisu nie czytają komentarzy tu wyborców nie znajdziesz

Wrzesien
2018-04-11 15:54:00

Nie wolno nic dawac temu awanturnikowi politycznemu witkowskiemu. Oszukal wszystkich bo mial budowac zgode a wprowadzil klotnie i podzialy na niespotykana dotad skale.

Q
2018-04-11 07:56:00

Panie Witkowski proszę sie rozliczyć z 70 MILIONÓW które wzioł Pan na lotnisko . Co sie z nim stało ? To publiczne pieniądze a nie prywatne . Gdzie sie podziało 70 MILIONÓW ?

0
2018-04-10 20:40:00

Ciekawe jak będzie wyglądać finalnie to skrzyżowanie(mireckiego wernera szarych szeregow) bo jak narazie to jakaś porażka!!!słupy oświetleniowe na środku chodnika jak by nie było miejsca barany z MZDiK

Konrad
2018-04-10 17:16:00

Ale przecież umowa z Wojewoda do ewentualnego podpisania dla Nieporadka jest nie do zaakceptowania. Złożył zastrzeżenia i co..... Teraz już będzie chciał podpisać jak dostanie wsparcie? Czy znowu będzie pajacowanie?