Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Dlaczego decyzja wojewody jest tak ważna dla przebudowy al. Wojska Polskiego? [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2018-04-08 13:22:00

Wojewoda mazowiecki wydał zgodę na rygor natychmiastowej wykonalności przebudowy alei Wojska Polskiego w Radomiu. - To bardzo dobra decyzja, za co panu wojewodzie dziękuję - powiedział minister Marek Suski.

- Ponieważ pojawiły się protesty dot. tej inwestycji, aby ją rozpocząć, potrzebna była taka decyzja. Choć wniosek od prezydenta wpłynął bardzo późno, to wojewoda wydał bardzo szybką decyzję. Dziś nic nie stoi na przeszkodzie, żeby rozstrzygnąć przetarg - dodał szef gabinetu politycznego premiera Morawieckiego.

Wicewojewoda Artur Standowicz dodał: - Sytuacja byłaby bardzo trudna, dziwię się, że prezydent jeszcze w poprzednim roku, występując do wojewody o decyzję ZRID, nie wystąpił o ten rygor, który daje prezydentowi możliwość rozstrzygnięcia w tym momencie przetargu i podpisania umowy z potencjalnym wykonawcą.

- Bez tego rygoru, biorąc pod uwagę odwołanie w ministerstwie infrastruktury, które już jest, pan prezydent nie mógłby tego zrobić. Radosław Witkowski wreszcie poszedł po rozum do głowy i zdecydował się o ten rygor wystąpić - mówił wicewojewoda.

Więcej na załączonym powyżej wideo.

autor: dm

Wasze komentarze (29)

Cię
2018-04-09 08:56:00

Jedni maja psa inni kota , rybki a nasz ma konia . He he he. Taki animals z niego . Dobry

As
2018-04-09 08:54:00

Kiedy ten chłopiec zrozumie ze walenie w każdego na oślep sie nieopłacalne? A w Ewę to samobójcze posunięcie w polityce

Q
2018-04-09 08:54:00

Witkowski gdzie sie podziało 70 MILIONÓW na lotnisko. Proszę sie z tego rozliczyć. To nie Pańskie prywatne pieniądze tylko publiczne. Gdzie jest 70 MILIONÓW gdzie sie podziały?

G
2018-04-09 08:52:00

Radosław jest pokłucow z każdym . Został mu tylko jego wierny Kondrad

Hehe
2018-04-09 08:49:00

Zorientowani wiedza, ze Struzik do grubemu Radziowi może podać nogę a nie rękę. Marszałek nie liczy sie z niporadziem radziem . Nie musi . Dla warszawskiego PO i Ewy ten chlpopic jest bez znaczenia. Został sam.

Ff
2018-04-09 08:46:00

Witkowski gdzie są obiecywane pieniądze od Pana Struzika ? Miały nas zalać wielkim strumieniem ? Pieniędzy z Mazowsza kilka razy minie jak za Kosztownaika . To jaka kpina Panie Radosławie. Obiecał Pan cuda a tu du..

Era
2018-04-09 08:44:00

Setki milionów płyną do Radomia a Witkowski tylko narzeka . Płaczek Radzio tylko mówi ze mu tego i tamtego nie chcą dać .

Opas
2018-04-09 08:42:00

Witkowskiemu chodzi o walkę z PIS. A gdzie miast , co to kogo obchodzi?

Q
2018-04-09 08:40:00

Witkowski gdzie sie podziało 70 MILIONÓW na lotnisko. Proszę sie z tego rozliczyć. To nie Pańskie prywatne pieniądze tylko publiczne. Gdzie jest 70 MILIONÓW gdzie sie podziały?

G
2018-04-09 08:38:00

Witkowski niech odpowie dlaczego wywalił projekt ENEA war ponad 500 MILIONÓW do śmieci . A radomianie za kilka lat bedą płacić kilkadziesiąt procent więcej za ciepło ból trzeba będzie zapłacić kary? Gdzie tu interes miasta PAnie Witkowski pytają radomianie?

Opium
2018-04-09 08:35:00

Witkowski będzie niszczył wszystko co może PIS zrobic dla miasta. To jest politykierstwo, zrazi sobie wszystkich do siebie . Wycił Kopaczke a ona nie zapomina.

Toto
2018-04-09 08:33:00

To jakieś jaja Witkowski dostał od PIS , kilka baniek na projekt tej drogi , i ponad 100 MILIONÓW na jej budowę i wykupy gruntów jak słyszymy i jeszcze nie wystąpił o jaki świstek żeby budować jak najszybciej ?To jakaś kpina i sabotaż miasta.

Toto
2018-04-09 08:33:00

To jakieś jaja Witkowski dostał od PIS , kilka baniek na projekt tej drogi , i ponad 100 MILIONÓW na jej budowę i wykupy gruntów jak słyszymy i jeszcze nie wystąpił o jaki świstek żeby budować jak najszybciej ?To jakaś kpina i sabotaż miasta.

As
2018-04-09 08:30:00

Rygor natychmiastowej wykonalności to podstawa w takiej sytuacji . Potwierdza to a wiem co mówię . Zreszta posłuchajcie wojewody . Twierdzi ze nie spotkał sie z sytuacja aby nie występować z wnioskiem o rygor natychmiastowej wykonalności . On tez wie co mówi . Witkowski i Frysztak nie chcą budować tej drogi ????

Era
2018-04-09 08:27:00

Miasto dzisiaj nie ma kasy na budowę drogi bo wszystko przewaliło na sport. Brak wystąpienia o rygor natychmiastowej wykonalności to nie przypadek . Bedą piętrzyć problemy żeby nie budować wojska polskiego bo to będzie sukces PIS . Tacy ludzie rządzą dzisiaj naszym miastem.

Q
2018-04-09 08:06:00

Witkowski gdzie sie podziało 70 MILIONÓW na lotnisko. Proszę sie z tego rozliczyć. To nie Pańskie prywatne pieniądze tylko publiczne. Gdzie jest 70 MILIONÓW gdzie sie podziały?

Q
2018-04-09 08:06:00

Witkowski gdzie sie podziało 70 MILIONÓW na lotnisko. Proszę sie z tego rozliczyć. To nie Pańskie prywatne pieniądze tylko publiczne. Gdzie jest 70 MILIONÓW gdzie sie podziały?

an
2018-04-09 07:39:00

RE:O Myślę ,że pod tym nickiem wpisują się różne osoby , ale te wpisy pod tym artykułem mogą skończyć się dla piszącego żle , czyli do czasu będzie trwało ocieranie się o prawo i jeśli ktoś z pomawianych straci cierpliwość, to w końcu założy sprawę np. o zniesławienie, pomawianie .

do 0 czyli idioty
2018-04-08 23:20:00

Odczep się człeku od senatora Bielana. Powiedz coś ty zrobił dla miasta Radomia. Jeśli nic to wara ci od Radomia.

1
2018-04-08 23:15:00

No proszę odezwały się internetowe trolle. Nie podobają im się ci co chcą coś dobrego zrobić dla Radomia. A może to trolle z Modlina?

 1 2 >