- Za przysłowiową złotówkę prezydent Józef Grzecznarowski przekazał tereny pod inwestycje Szwedom. Ci mieli w ciągu jednego roku wybudować zakład i zatrudnić 300 osób, czego dokonali - poinformował Dąbrowski.
Budowa fabryki Ericsson w Radomiu z 1938 roku [ZDJĘCIA]
Marcin Dąbrowski opublikował na Facebooku unikalne, analogowe zdjęcia z budowy fabryki firmy Ericsson w Radomiu z roku 1938. Dzięki uprzejmości przewodniczącego Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Radomiu, prezentujemy je poniżej.
Komentarze naszych czytelników
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu
Dodaj komentarz
Przeczytaj też:
Dwa medale zapaśników Olimpijczyka podczas międzynarodowego turnieju we Frankfurcie na Odrą
Krzyże Wolności i Solidarności będą wręczone w Radomiu pod patronatem prezydenta Nawrockiego
Czarni postawili na sprawdzonych libero. Na tej pozycji zmian w nowym sezonie nie będzie
Przez cały dzień objazdy dla autobusów 11. linii, podczas obchodów 50. rocznicy Radomskiego Czerwca ’76
Można już głosować w Budżecie Obywatelskim Radomia 2027. Do rozdania prawie 11 mln zł