Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Nie ma pracy w Radomiu? A może chętnych do niej? Sprawdź sam

Praca / 2018-02-15 08:45:00

Praca czeka na Ciebie. Poniżej prezentujemy najnowsze oferty pracy z Powiatowego Urzędu Pracy w Radomiu, aktualne na dzień 15 lutego 2018 roku.

Aktualne oferty PUP w formacie PDF. Więcej ofert pracy z Radomia TUTAJ

Kontakt z PUP
Informacja (parter pok. 114) 48 385-51-51
Kancelaria (parter pok. 137) (48) 384-20-74/75 wew. 100, 137, 150; kancelaria@pupradom.pl
Centrala (parter pok. 137) (48) 363-99-57/58/59, (48) 384-20-74/75, (48) 360-25-03.

 

autor: dm, PUP Radom

Wasze komentarze (8)

789...
2018-02-16 08:43:00

@radomski warszawiak poczekaj ile afer związanych z obecnym rządem wyniknie po następnych wyborach bardzo dokładnie zapamiętaj te słowa, druga sprawa jeśli ktoś chce zarabiać więcej to jeździ do Warszawy, Wrocławia, Anglii czy Holandii przynajmniej ma taka możliwość jeszcze, a w Radomiu praca jest to nie lata 90 gdy pracy żadnej po prostu nie było, a jeśli chodzi o socjal to jest w Europie owszem ale w krajach bogatszych jakieś cztery, pięć razy od nas, a to co pis teraz robi to prosta droga do Grecji i nic tu wasze zaprzeczenia nie pomogą.

123...
2018-02-16 08:35:00

ERNEST A zapytałeś się któregoś pracownika np. marketu czy chce wolnych niedziel?

ag
2018-02-15 18:54:00

@dm ... skończ z tymi durnymi przypisami pod tytułem "... a może chętnych... " Czy byłes i sprawdziłeś/aś te oferty , że sugerujesz lenistwo wśród radomian. Pochyl się nad zagadnieniem i zamiast do PUP idź bezpośrednio do pracodawcy i dowiedz się czego oczekuje od kandydatów i co w zamian oferuje . Na podstawie tak wnikliwej analizy dopiero możesz rzetelnie zamieścić artykuł , bo na razie to sztampa powtarzana z miesiąca na miesiąc, o większości ogłoszeń jakoś inaczej powiedzieć też się nie da.

Radomski warszawiak
2018-02-15 15:56:00

@do daniela platforma też oszukiwała setki afer i traktowanie ludzi przedmiotowo social jest człowieku w całej europie.to dlatego polki w ubiegłych latach bardziej opłacało rodzić dzieci np w Wielkiej Brytani ,nie jestem wielkim fanem PIS ale buta arogancja platformy już na długo jak nie na zawsze pozbawi ją władze ja nie jestem z elektoratu toruńskiego ale gospodarczo bliżej mi do PIS jak i większości Polaków.A tak nawiasem wcale w radomiu nie ma tak dużo pracy wciąż bardzo dużo z radomia pracuje w Warszawie i zagranicą a oferty z PUP wleką się miesiącami również dlatego że część osób jest niedoszkolona a druga część specjalistów już dawno z radomia wyjechała stąd te wolne etaty ale pytanie dla kogo? Bo napewno,nie dla każdego:-)

Do Ernest
2018-02-15 14:28:00

Nie dba tylko sobie ich kupil za 500+ .Pis nie dał tych pieniedzy ze swojej kieszeni tylko z kasy podatników którzy pracuja i odprowadzaja swoje skladki .A Ci co siedzia tylko biorą bo im sie należy.Ci ludzie to zwykli oszusci .

Kuba chyba wojewódzki
2018-02-15 13:08:00

Trzeba być durniem żeby sądzić że w Radomiu jest dużo pracy,już nam wmówiono że lotnisko też będzie cudnie działałobo to miasto rozwija się śmiech na sali

Ernest