Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

I Bal Seniora w Radomiu [ZDJĘCIA]

Kultura, Rozrywka, Historia / 2018-02-13 09:50:00, aktualizacja: 2018-02-13 15:45:00

Był tradycyjny polonez, a potem ponad dwieście par ruszyło w "tany". Na finał tegorocznego karnawału, w radomskiej hali MOSiR odbył się I Bal Seniora. Zabawy było co niemiara!

Foto: MOSiR Radom

autor: dm

Wasze komentarze (14)

Seniot M
2018-02-17 01:33:00

Na bal zorganizowany przez Pana Prezydenta Witkowskiego z PO przyszli seniorzy z różnymi poglądami politycznymi i wspólnie wspaniale się bawili.To ten Prezydent integruje radomskich seniorów,a nie dzieli.Wielkie dzięki Panie Prezydencie

0
2018-02-15 15:18:00

Kiełbasa wyborcza w formie balu jest lepsza, bo nie wchodzi w zęby, co w przypadku seniorów ma istotne znaczenie.

brak informacji
2018-02-15 10:34:00

Chętnie bym wysłał rodziców na ten bal, jak zwykle informacja o czymś co się odbyło - czy bal był dla wybrańców - rodzin i znajomych dworu Pana Prezydenta? Czy oni naprawdę jeszcze wierzą w szansę na druga kadencję? Przed wyborami będe namawiał znajomych na wybór kogoś innego - nieważne z jakiej partii. Piszę to jako wyborca PO

Za młody na bal
2018-02-14 23:12:00

Tak się robi kampanię wyborczą za miejskie pieniądze. Kiełbasa wyborcza w formie balu.

Zen
2018-02-14 14:22:00

Na obiecywane dotacje na szczepionki przeciwko grypie dla seniorów brakło pieniędzy!!! Na propagandowy bal znalazły się ?!

pytanie do szanownego nam panującego
2018-02-14 12:15:00

"zgoda zmieni Radom"... kiedy?

DZIAD
2018-02-13 16:11:00

Ale żeśta narobiły tych zdjęć...

shfbf
2018-02-13 15:36:00

do wszystkich pisiorków i platfusów emeryci byli bardzo zadowoleni i dziwili się że w innych miastach od lat są takie bale Bardzo dobra inicjatywa szkoda ze dopiero teraz Pamiętajcie - starsi ludzie też powinni coś mieć od tego miasta bo przez lata płacili tu podatki

do sowik
2018-02-13 12:40:00

A pisowi się to bardzo spodobało i wreszcie dorwali się do koryta i nawet gotowi są łamać konstytucje, aby nigdy już nikt ich od tego koryta nie oderwał

0
2018-02-13 12:40:00

Tak było jest i będzie. Bez względu na partię. Wszyscy są jednakowi... Ale bal to bardzo dobry pomysł :-)

sowik
2018-02-13 12:29:00

Przypomnijmy ile zlodzieje i łapówkarze z Partii Obietnic zarabiali. Jeden 120 tysięcy miesięcznie. Inni dostawali odprawy za raptem rok pracy w sumie 4 i pół miliona. Prezes wziął 22 i pół miliona jego zastępca wziął 2 miliony. Tak złodzieje rokradali Polskę. Przyglądajcie się uważnie naszemu miastu

0
2018-02-13 11:22:00

Na bal zorganizowany przez prezydenta z PO zaproszono 850 seniorów z Radomia za 80tys.zł. W 2017 r. 1 (JEDEN) minister z PIS wziął średnio 80tys.zł nagrody, a 1 (JEDEN) wiceminister ok. 50tys.zł. Ministrów jest kilkudziesięciu, a wicków 100. Chyba zarówno PO jak i PIS zaczęli kampanię???

eeeeef
2018-02-13 10:46:00

Szukam kandydata na prezydenta. Z "jajami", który uratuje ten spalony nepotyzmem grajdół.

dur
2018-02-13 10:42:00

Pierwszy "Wyborczy" bal seniora. Witkowski zaczyna kampanię za kasę podatnika?