Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Sylwester na deptaku. Kto wystąpi w tym roku?

Kultura, Rozrywka, Historia / 2017-12-28 12:20:00, aktualizacja: 2017-12-31 09:00:00

Podobnie jak w poprzednich latach, radomianie znów będą mogli wspólnie powitać nowy rok bawiąc się na deptaku. Sylwestrowa impreza pod chmurką rozpocznie się o godz. 22:00 na Placu Corazziego. Muzykę w ten wyjątkowy wieczór zapewnią DJ Whizz oraz zespół D-Hasz. Tuż przed północą prezydent Radomia złoży mieszkańcom życzenia noworoczne, a po nich odbędzie się pokaz sztucznych ogni.

Miejski sylwester zakończy się ok. godz. 1:00. Po skończonej zabawie, w okolicach katedry, na uczestników imprezy będą czekały specjalne autobusy oznakowane numerami stałych linii. Więcej tutaj.

 

autor: dm

Wasze komentarze (11)

XYZ
2017-12-31 16:11:00

A za Kosztowniaka to lepsze zabawy były? Taka sama ch..jnia była jak i teraz za Witkowskiego.

Dyziek
2017-12-31 15:20:00

3 lata ch...o Sylwestra. Dobrze że to ich ostatni.

0
2017-12-31 14:16:00

No brawo. Szał. Ciekawe tylko czy główna gwiazda Radosław wystąpi z podkładem muzycznym czy a kapella.

0
2017-12-31 12:08:00

O rety!!!!!! A cóż to za gwiazdy???????

tonio
2017-12-29 09:29:00

czyli na gwiazdy wyjdzie ze 2 tysiące plus scena, oświetlenie, ochrona i szampan dla radka

wiejska zabawa
2017-12-28 23:07:00

Te Sylwestry za Witkowskiego to żenada. Takie Sylwester jaki Radosław

po
2017-12-28 16:44:00

hura Radosłąw bedzie, lansera ciąg dalszy, jeszcze Raykowska powinna przyjsc i przedstawiac założenia działalności portu lotniczego radom na 2018 rok, śmiechu będzie co niemiara

0
2017-12-28 16:36:00

To Kukiza czy Zenka nie będzie???? To chociaż jakieś gwiazdy Kurskiego.

0
2017-12-28 14:34:00

Czyli największą gwiazdą będzie pan Witkowski.

*****
2017-12-28 13:04:00

Zarabiste gwiazdy

Tany tany