Środa 17 kwietnia
Roberta, Rudolfa, Stefana

Radomka lepsza od Jokera

sw, dm 2017-12-09 20:45:00

W spotkaniu 12. kolejki I ligi siatkarki Radomki Radom wygrały na własnym parkiecie 3:1 z Jokerem Świecie. Dla naszego zespołu to ósme zwycięstwo w sezonie 2017/2018.

Mecz lepiej rozpoczęły siatkarki ze Świecia, jednak następnie inicjatywę przejęła drużyna trenera Skroka. Końcówka znów była zacięta, ale więcej zimnej krwi zachowały radomianki, wygrywając pierwszego seta 25:23.

Druga partia należała już zdecydowanie do naszego zespołu. Gospodynie pewnie wyszły na prowadzenie 2:0 w setach, jednak Joker po krótkiej przerwie grał wyśmienicie, dość szybko doprowadzając do wyniku 2:1.

Czwartego seta ponownie lepiej zaczęły siatkarki ze Świecia, ale Radomka się przebudziła i wyszła na prowadzenie 7:6. Wówczas rozpoczęła się gra punkt za punkt, ale na szczęście drużyna trenera Skroka w końcówce znów "uciekła" Jokerowi, zwyciężając tę partię 25:20, a cały mecz 3:1.