Kolejna porażka Cerradu Czarnych

dm 2017-11-18 17:25:00

Cerrad Czarni Radom przegrali na wyjeździe 1:3 z Asseco Resovią Rzeszów w spotkaniu 10. kolejki siatkarskiej PlusLigi. Dla podopiecznych trenera Roberta Prygla to szósta porażka w sezonie 2017/2018.

Pierwsze dwa sety pewnie padły łupem gospodarzy. W trzeciej partii świetnie serwował Kamil Kwasowski, co sprawiło, że radomianie wrócili do gry. W czwartym secie nasz zespół walczył jak równy z równym z faworyzowanym rywalem, ale nie dał rady, wyjeżdżając z hali Podpromie na tarczy.

Tabela PlusLigi - tutaj.

W następnej kolejce radomianie zagrają na własnym parkiecie z Indykpol AZS Olsztyn. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (25 listopada) o godz. 14:45.

Asseco Resovia Rzeszów - Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:21, 25:16, 19:25, 25:23)

Resovia: Michał Kędzierski 1, Bartłomiej Lemański 13, Dominik Depowski 8, Jakub Jarosz 11, Thibault Rossard 18, Marcin Możdzonek 9, Mateusz Masłowski (libero) oraz Lukáš Ticháček, Elviss Krastins 3, Jochen Schöps 10.

Czarni: Dmytro Teryomenko 10, Michał Ostrowski 7, Wojciech Żaliński 7, Michał Filip 16, Kamil Droszyński 2, Tomasz Fornal 9, Dustin Watten (libero) oraz Kamil Kwasowski 9, Dmytro Dolgopolov, Jakub Ziobrowski, Jakub Rybicki 1, Norbert Huber.

MVP: Bartłomiej Lemański (Resovia).