Czwartek 28 marca
Anieli, Renaty, Kastora

Radomka znów przegrała po tie-breaku

dm, sw 2017-10-21 21:30:00

W spotkaniu 4. kolejki I ligi siatkarki E.Leclerc Radomki Radom przegrały przed własną publicznością 2:3 z MKS-em Kalisz. Dla drużyny trenera Jacka Skroka to trzecia porażka w sezonie 2017/2018.

Pierwszego seta radomianki zaczęły z przytupem, szybko kończąc tę partię zwycięstwem 25:18. Niestety to samo można mówić o drugim secie pojedynku, tylko, że w drugą stronę. Zespół z Kalisza poprawił swoją grę i doprowadził do remisu.

Trzeci set był wyrównany, ale w ostatnich piłkach radomianki odskoczyły rywalkom, ostatecznie wygrywając 25:19.

O czwartej partii Radomka powinna jak najszybciej zapomnieć. Szybki set zakończył się do -11 na korzyść siatkarek z Kalisza.

Tradycją stało się, że mecze Radomki kończą się tie-breakiem, tak było i tym razem. Niestety tak jak w ostatnich dwóch kolejkach - tak i teraz - mecz zakończył się porażką radomianek.

Każdy mecz E.Leclerc Radomki Radom w tym sezonie I ligi kończył się tie-breakiem. Szkoda, że tylko raz to nasz zespół schodził z parkietu jako zwycięzca...

MKS E.Leclerc Radomka Radom - MKS Kalisz 2:3 (25:18, 18:25, 25:19, 11:25, 13:15)

Radomka: Przepiórka, Molenda, Gądek, Kubacka, Szczepańska, Ponikowska, Samul (L).