Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Mistrzynie za mocne. Wysoka porażka Sportowej Czwórki - trzy gole z karnych

dm, sw 2017-10-15 20:15:00

W spotkaniu 10. kolejki Ekstraligi kobiet Sportowa Czwórka Radom przegrała przed własną publicznością 0:5 z mistrzem Polski i obecnym liderem tabeli – Medykiem Konin. Dla ekipy trenera Wojciecha Pawłowskiego to siódma porażka w sezonie 2017/2018.

Choć do przerwy "Luksiary" jeszcze trzymały kontakt z "Medyczkami", to już po przerwie drużyna z Konina zaaplikowała naszym zawodniczkom trzy gole.

Nasz zespół trzy bramki stracił z rzutów karnych. Decyzję sędziny były dość kontrowersyjne i bardzo trudno się z nimi pogodzić.

Drużyna Wojciecha Pawłowskiego była zespołem zdecydowanie słabszym od mistrzyń Polski, ale na tak duży wymiar kary gospodynie nie zasłużyły.