Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Kładka nad ulicą Szarych Szeregów ma zostać otwarta jeszcze w tym roku

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-10-05 16:10:00, aktualizacja: 2017-10-05 16:27:00

Firma Vistal - wykonawca tłumików drgań na kładkę nad ulicą Szarych Szeregów w Radomiu zapewniła, że dotrzyma warunków umowy z Miejskim Zarządem Dróg i Komunikacji. - Równocześnie firma poinformowała nas, że wyprodukowanie, dostarczenie oraz montaż wspomnianych tłumików zostaną wykonane w zaplanowanym terminie - informuje Dawid Puton z MZDiK.

Tłumiki drgań zostały już zaprojektowane, a obecnie trwa produkcja tych urządzeń. Proces nie jest krótkotrwały, bo tłumiki potrzebują odpowiedniego skalibrowania, a każdy z nich (są to dwa różne urządzenia) będzie działał na innych parametrach. Nie jest to zatem produkcja standardowa.

Przypomnijmy, że kładka zostanie oddana do eksploatacji po zamontowaniu tłumików i niezbędnych próbach obciążeniowych. Dla pieszych ma zostać otwarta jeszcze w tym roku.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (29)

V1v2
2017-10-08 23:38:00

Witkowskiemu dać 1000plus na telefon przecież ma dwoje dzieci . A z żona zachowują sie tak jakby bieda w domu była straszna. Wstyd państwo Witkowscy .

Pisiorek
2017-10-08 23:35:00

PO to potrafi ale pilnować swoich kieszeni . Witkowski dorabiał na Radzie Nadzorczej w Rynku rolnym. Teraz były prezes rynku rolnego dorabia w radzę nadzorczej ,,porcie lotniczym". Tak jak to mówią ,, rasia w rasie,,. ZonaWitkowskiego jako nauczycielka siedziała w radzie nadzorczej , dorabiała u gościa o którego powinny zapyta 3litery.

Wara
2017-10-08 23:29:00

Witkowski niczego konkretnego nie potrafi zbudować to i kładki nie da rady zrobic . Trzy lata buduje i nie może dokończyć. Śmieszna ta cała ekipa z PO . Budują w Radomiu tak jak ilnowali kamienic w Warszawie.

As
2017-10-08 23:26:00

Co tam u dorobkiewiczów najsłynniejszch w mieście. Radka dla Radka i zonusi . A zapomniałbym i co tam z 500+na telefon dla Radzia.

Ernestt
2017-10-08 23:23:00

Witkowski nie zareagował z MZDiK we właściwym czasie i będzie prokurator , chyba chłopcy? Szkoda tego Witkowskiego przez lata będzie sie szwendać po instytucjach za konia, któremu tak zaufał.

Qwq
2017-10-08 23:19:00

To prawda Kosztowniak potrafił budować a Witkowski potrafi dużo mówić o budowaniu. Różnica zasadnicza

PIS
2017-10-08 23:18:00

Projekt i pozwolenie na budowę hali na radomiak to zasługa i dorobek kosztowniaka. Nieuku jak Witkowski to zwali to tez będzie na Kosztowniak . Zastanów sie i nie pisz takich bzdur bo sie ośmieszasz POmiocie

Era
2017-10-08 23:15:00

Kosztowniak potrafił budować wiele wiaduktów i tuneli nie wspominając o jakiej śmiesznej kładce. A Witkowski nie potrafi zbudować kładki przez 3 lata. To ich różni . Kosztowniak wracaj do miasta i pozbądź sie tego nieudacznika Witkowskiego i jego ekipy.

Obiektywny
2017-10-07 12:11:00

Dzień dobry :-) A mnie to najbardziej szkoda tego gościa co pilnuje tej kładki żeby nikt po niej nie chodził. W sumie straci chłop zajęcie, które otrzymał zgodnie z obietnicą Pana Prezydenta o nowych miejscach pracy :-)

@Yele
2017-10-07 00:20:00

Nieuku bez szkoły PROJEKT KŁADKI I POZWOLENIE NA BUDOWĘ WYDANO ZA PREZYDENTURY ANDRZEJA KOSZTOWNIAKA (PiS) !!!

0
2017-10-06 13:47:00

Gdyby wszystko było z kładką ok. to nikt by nawet nie wspomniał o Kosztowniaku i odtrąbiono by sukces Witkowskiego. A tak to kicha i kolejny bubel na konto Radzia.

A
2017-10-06 11:20:00

Ale z Was z tluki projekt zatwiedzil Kosztowny czyli ze byl ***** i wydal pozwolenie na budowę a wiec śmiało mozna budować, a Radek zrobil błąd ze ślepo uwierzył ze wszystko jest ok i teraz ma co ma. Kladka jest "" rządów Pisu ze zostawili gowno nastepcy a Po ze to zbudowali. Obustronna wina

Olsen
2017-10-06 10:54:00

Kiedy pojawi się brakujący element kładki PODJAZDY DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH? Oj gdzie jest prokuratura,

Yele
2017-10-06 09:45:00

Symbol rządów tych nieudaczników z PO

Z dystansu
2017-10-06 09:12:00

Ta kładka to sztandarowy przykład nieróbstwa i nieudacznictwa pana Witkowskiego. Jeżeli przyjąć, że winę za to że jest zła ponosi Kosztowniak, to Witkowski miał prawie trzy lata żeby coś z tym zrobić, nie zrobił nic i to go wspaniale charakteryzuje.

wers
2017-10-06 09:03:00

M: Powiedz mi po co jest ta kładka? H: Właśnie, po co? M: Otóż to! Nikt nie wie po co, więc nie musisz się obawiać, że ktoś zapyta. Wiesz co robi ta kładka? Ona odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest kładka na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tą kładką? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo i nikt nie ma prawa się przyczepić, bo to jest kładka społeczna, w oparciu o sześć instytucji, która sobie poleży do jesieni 2017 r. na świeżym powietrzu i co się wtedy zrobi? H: Protokół zniszczenia...

0
2017-10-06 08:45:00

Muszą otworzyć bo statki nie mają jak zawijać do portu lotniczego Radom ;-))))))))))))))))))))))

P
2017-10-06 07:49:00

Ciekawe czy zdążą...... "Ostatni akord Vistalu? Firma złożyła wniosek o upadłość. Kurs akcji runął" https://businessinsider.com.pl/gielda/vistal-sklada-wniosek-o-upadlosc-kurs-akcji-runal/tz8qsy3

Zadna Fuszerka
2017-10-05 23:47:00

To niejest zadna fuszerka,tylko dobra kladka ,tak buduja niemcy i dawniej w USA ,material elastyczny ,ze bomba tego nierozwali,musi sie ruszac to NORMALKA -Idiotyzm i Niewidza naszych Fachowcow znawcow od Bimbru i kwasnych Jablek .Tu niema winy ani PIS ani PO.

Radomir c.d.
2017-10-05 21:16:00

BEZUŻYTECZNA !!!!!!!!

 1 2 >