Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Trzy apele Kukiz'15 do: władz Radomia, parlamentarzystów i mieszkańców. ''Ważne sprawy'' [WIDEO]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-10-05 12:40:00, aktualizacja: 2017-10-05 16:20:00

Przedstawiciele radomskiego oddziału Stowarzyszenia Kukiz'15 wystosowali na dzisiejszej konferencji prasowej apel do: władz Radomia, parlamentarzystów Ziemi Radomskiej oraz mieszkańców naszego miasta. - Przez to, że prowadzimy spory, a nie potrafimy się porozumieć jako parlamentarzyści, sprawia, że w Radomiu nie są możliwe różnego rodzaju inwestycje - stwierdził poseł Mordak.

- Apeluję do władz Radomia, aby most na Krzewieniu został jak najszybciej odbudowany. Trzy tygodnie temu wiceprezydent Frysztak obiecał to mieszkańcom, a jak dziś dzwoniłem do MZDiK, to Pan, który zajmuje się mostami, powiedział mi, że nie ma żadnego harmonogramu naprawy, ani żadnego przetargu - powiedział Jan Maniak, dodając: - Ten most jest potrzebny przede wszystkim 1 listopada, gdyż znajduje się w pobliżu cmentarza. To bardzo ważna sprawa, także proszę o konkretne działania.

Poseł Mordak z kolei ponownie zaapelował, aby Parlamentarny Zespół na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej zaczął wreszcie wywiązywać się ze swoich obowiązków wobec obywateli.

''Ta nienormalna sytuacja powinna natychmiast zostać zmieniona''. Apel posła Roberta Mordaka

- Działalność tego zespołu miała polegać na pomocy naszemu regionowi, ale jak widać - moje apele wywołują tylko pewną nerwowość wśród moich kolegów z PO-PiSu. Nie wiem dlaczego tak się dzieję. Powinniśmy działać, tak jak inne zespoły, np. z Kielc. Przez to, że prowadzimy spory, a nie potrafimy się porozumieć jako parlamentarzyści, sprawia, że w Radomiu nie są możliwe różnego rodzaju inwestycje - mówił poseł Kukiz'15.

Radomscy posłowie komentują apel Roberta Mordaka. ''Absolutnie nie zamierzam uczestniczyć w jakiejś awanturze''

Politycy zachęcili ponadto do oddawania zniczy dla Cmentarza na Rossie w Wilnie.

Więcej na załączonym wyżej wideo. Zapraszamy do oglądania.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: cir, dm

Wasze komentarze (10)

PanLali
2017-10-07 22:25:00

Lala, odsunąć to pisiorów trzeba, nie ściemniaj

moro
2017-10-06 19:39:00

Zapomnieli przypomnieć Witkowskiemu ze w tym roku miała się rozpocząć budowa trasy NS . Na razie nic nie zapowiada tej inwestycji.Chłopaki znowu naściemniali naiwnym mieszkańcom....

0
2017-10-06 00:31:00

Jak tam Pawełek Kukiz spłacił już 600 tys. kredytu????? Koryto pasie prawda? Dlatego wylądował w szpitalu. Za dużo tłuszczu.

do Gargamel
2017-10-05 17:36:00

Jeśli to prawda co piszesz z Marszalkiewiczem to będzie zadyma bo ja mam info z Warszawki że Marszałkiewicz jest bardzo ale to bardzo niepożądaną do 5 pokolenia. Z tego powodu mogą polecieć głowy jak info dotrze do Kaczyńskiego.

0
2017-10-05 15:31:00

Bo przewodniczący Suski ma Radom w dupie, niby dlaczego koles z grójca ma dbac o Radom, to samo Bielan. ALe prawaki wybieraja partie a nie ludzi i dlatego mamy to co mamy

0
2017-10-05 15:29:00

Komentarz zablokowany.

Gargamel
2017-10-05 14:38:00

Wieli powrót do PiS Marszałkiewicza i jego zaplecza ze szwagrem Karolkiem na czele. Już wkrótce szczegóły.

my Polacy
2017-10-05 13:54:00

Za chwilę miną dwa lata od utworzenia przez PiS jednopartyjnego rządu, najwyższy czas na kryzys połowy kadencji, a tu nic. Prezes Kaczyński gromi z trybuny sejmowej "w żadnym trybie" zdradzieckie mordy i kanalie, a tu nic. W całej Polsce dziesiątki manifestacji przeciw próbie zawłaszczenia przez partię sądów, a tu nic. Prezydent siłuje się na rękę z prezesem ? też nic. To niewątpliwie fenomen: PiS-owi sondażowe słupki rosną, jak nigdy po wyborach, a spada na pysk poparcie (sondażowe) dla głównej opozycji, czyli Platformy.

!@#$
2017-10-05 13:20:00

Komentarz zablokowany.

lala
2017-10-05 13:06:00

Póki tych popaprańców z PO się nie odsunie od jakiegokolwiek wpływu to tak będzie.