Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radomscy posłowie komentują apel Roberta Mordaka. ''Absolutnie nie zamierzam uczestniczyć w jakiejś awanturze''

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-10-04 13:55:00

Posłowie Leszek Ruszczyk (PO) oraz Wojciech Skurkiewicz (PiS) w rozmowie z naszym portalem skomentowali apel posła Roberta Mordaka (Kukiz'15), w którym wyraża on swoje niezadowolenie z faktu, że Parlamentarny Zespół na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej "nie wywiązuje się ze swoich obowiązków wobec obywateli" i że "ta nienormalna sytuacja powinna natychmiast zostać zmieniona".

Od lewej: Robert Mordak, Leszek Ruszczyk, Wojciech Skurkiewicz

''Ta nienormalna sytuacja powinna natychmiast zostać zmieniona''. Apel posła Roberta Mordaka

Leszek Ruszczyk: Radziłbym posłowi Mordakowi porozmawiać z posłem Suskim, który jest przewodniczącym tego zespołu i go zmobilizować do takich spotkań. Ja kilka razy zorganizowałem takie spotkania, rzucałem temat oraz jaki mamy problem i może nie w pełnym składzie, ale się spotykaliśmy. Może to jest szansa, a nie wystosowywanie apelów do mieszkańców.

Wojciech Skurkiewicz: Absolutnie nie zamierzam uczestniczyć w jakiejś awanturze, wywołanej przez posła Mordaka, który koniecznie chce zaistnieć medialnie w Radomiu. Proponowałbym posłowi, aby zaczął pracować dla dobra Radomia i Ziemi Radomskiej, a nie organizował konferencje, z których nic nie wynika. Jeśli pan Mordak uważa, że coś nie funkcjonuje, to powinien w Sejmie się z nami spotkać i wyartykułować swoje oczekiwania, czy przedstawić problem. Tak poza tym, widziałem się ostatnio z posłem i nic mi na ten temat nie mówił.

Parlamentarny Zespół na Rzecz Rozwoju Radomia i Ziemi Radomskiej - skład osobowy, posiedzenia...

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (19)

do redaktor
2017-10-06 14:24:00

jesli to nie są brednie do obal te tezy

redaktor
2017-10-06 12:48:00

Co to za przygłup wypisuje poniższe brednie.

prawki_cióle
2017-10-05 15:33:00

a gdzie jest nasz senator Ziemi Radomskiej? Ma nas w dupie nic nie dba o Radom i wy prawaki dalej wybierajcie suskich bielanow którzy pameitają o Radomiu podczas wyborów a tak to maja na gdzies. I tak Pis dba o Radom....hahahaha

Leśny dziadek
2017-10-05 08:15:00

Uwaga radomianie. Uwaga wyborcy PiS. Grupa pana Marszałkiewicza z nim na czele powraca. Już niedługo szczegóły które pociągną PiS w dół.

olo
2017-10-04 22:54:00

nieźle ! Mordaka chcą do PiS. Nic z tego. Z tego co wiem to Robert nie chciałby dostać zakazu opuszczania Kraju.

Olo
2017-10-04 21:44:00

czy Kukiz wie że Poseł Mordak jest w PIS?

xxx
2017-10-04 21:39:00

Komentarz zablokowany.

Czeslaw
2017-10-04 20:57:00

Pozal sie boze posel Suski nie zrobi niczego bez pozwolenia Jaroslawa.A ten ostatni ma nasze miasto w glebokim powazaniu.Posel Ruszczyk moze miewa czasami dobre checi ,ale najczesciej na checiach sie konczy.Nistety takich przedstawicieli wybralismy:(

tez
2017-10-04 19:14:00

do Grójca to tak jak świnia do nieba

Moris
2017-10-04 18:08:00

Ludzie zapamiętajcie to raz a dobrze SUSKI MA GDZIEŚ RADOM!!!!!, on jest z Grójca a nie z Radomia. Paradoksem jest to ze chlop z Grójca rządzi Pisem i pOSŁAMI z Radomia.

alek
2017-10-04 18:06:00

Niestety PO z PISem się tylko między sobą żrą kosztem naszego miasta. Nic sensownego dla Radomia nie potrafią załatwić. Tocza tylko między sobą wojenki

Art.
2017-10-04 14:21:00

Nie rozumiem ataków na Mordak Przecież gośc mówi prawdę : Zespól nie pracuje a powinien.

0
2017-10-04 14:15:00

§ 6. regulaminu Zespołu mówi wyraźnie : 1. Zespół obraduje na posiedzeniach zwoływanych przez przewodniczącego. Zatem Poseł Ruszczyk nie może zwoływać posiedzeń Zespołu.

12
2017-10-04 14:14:00

A co z zespołem dotyczącym podziału województwa mazowieckiego? Poseł Kosztowniak tak pięknie mówił o planach jego działania, a teraz zupełna cisza. Ciekawe czy choć raz doszło do jakiegoś spotkania w tej sprawie.

Paweł
2017-10-04 14:06:00

Ewidentny brak pomysłu na siebie ze strony pana posła Mordaka. Rola posła chyba go przerosła.

Lemur
2017-10-04 14:05:00

Nawet Ruszczyk pisze, że spotkania są :-) Dobre pytanie czemu nie dociera na nie pan Mordak tylko robi pokazówki medialne?

Ob. leśny
2017-10-04 14:02:00

Brawo poseł Mordak ! Żreć się między sobą POtrafią, a dla Radomia nic nie potrafią zrobić. Nazywanie tego awanturą świadczy o dziwnym pojęciu obowiązków posła. Do roboty panie i panowie, po to was wybraliśmy.

Ola
2017-10-04 14:02:00

Zespól nie działa i takie są fakty. Mordak dobrze robi przypominając o tym.

123
2017-10-04 13:59:00

Niestety ale poseł Mordak nie udał się panu Kukizowi...