Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

PiS zarzuca władzom Radomia brak dbania o bezpieczeństwo mieszkańców

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-09-21 12:30:00

- Po ostatniej konferencji zespołu medialnego radomskiego PiS-u, wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak próbował nieudolnie udowadniać, że PiS jest przeciwko bezpieczeństwu mieszkańców Radomia - rozpoczynają swoje oświadczenie, przesłane do naszej redakcji, radomscy przedstawiciele partii Jarosława Kaczyńskiego. Publikujemy je w całości poniżej.

"Po ostatniej konferencji zespołu medialnego radomskiego PiS-u, wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak próbował nieudolnie udowadniać, że PiS jest przeciwko bezpieczeństwu mieszkańców Radomia.

Natomiast my pokazujemy dziś Państwu, w jaki sposób władze miasta, sprawowane przez działaczy Platformy Obywatelskiej, dbają o bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

Załączone zdjęcia obrazują, jak uszkodzona od ponad roku część wagi preselekcyjnej (bramownica z kamerami), służącej – niestety tylko z założenia – do eliminacji przeciążonych samochodów coraz bardziej przechyla się i coraz bardziej zagraża zdrowiu oraz życiu osób znajdujących się pod nią osób! Nie wspominając już o wystających kablach z uszkodzonej skrzynki tuż obok bramownicy stanowiącej jeden z elementów całego systemu, którego budowa kosztowała 750 tys. zł. Sprawą zainteresujemy Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Od ponad roku Prezydent Radomia i podległe mu służby nie zrobili nic w tej sprawie. Może Prezydent czeka, aż gwarancja na naprawę tego obiektu skończy się i będzie mógł zlecić kolejny montaż urządzenia tego typu za pieniądze z budżetu Gminy Miasta Radomia? A może Panowie Radosław Witkowski i Konrad Frysztak czekają aż przestaną sprawować funkcję prezydentów? Wtedy ten problem spłynie na następców, w myśl zasady: "Po nas to nawet Armagedon"."

MZDiK odpowiada PiS: Za naprawę wagi preselekcyjnej odpowiada Instytut Badawczy Dróg i Mostów

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (19)

iorgo
2017-09-23 11:45:00

A PISowi rośnie w sondażach. Mamy dwa światy ten medialny i rzeczywisty.

stefan
2017-09-22 00:17:00

Precz z partyjniactwem w samorządach !!! Chciałbym zobaczyć w koncu nowe twarze.

majka
2017-09-22 00:15:00

Mnie od tego wszystkiego robi się już niedobrze. I w Pisie i w PO są tacy sami ludzie, niczym się nie różnią niestety. Ciągle jedni i drudzy wyskakują przed kamerę, żeby się wyróżnić, a tak naprawdę to ludzi mają w d....e. Chodzi im tylko o to, żeby inną partię oczernić i dostać się dzięki temu do koryta.

Jurek
2017-09-21 20:57:00

Nie wierze PiS dziękuję dobranoc

tez
2017-09-21 20:25:00

niech złodzieje oddadzą ukradzione drewno z parków i z cmentarza na Firleju

Z okolic Muzeum Wsi Radomskiej
2017-09-21 19:05:00

Dzieci i dorośli idący jezdnią na Szydłowieckiej narażeni są na utratę życia lub zdrowia. Ulica nie ma żadnego chodnika. Pobocze również nie nadaje się do korzystania przez pieszych. Władze Radomia mają w d..e ludzi. Dbają tylko o rowerzystów. Tym fundują ścieżki rowerowe. Pewnie powiązani są układami. Wydają pieniądze na duperele. Komu potrzebny był świetlisty tunel za który zaplacili 400000 tysięcy by po 2 tygodniach rozebrać go. Władze dbają tylko o to co jest w pobliżu ich siedziby. Aby mogli chwalić się i mieć ładne widoczki. Witkowski i to całe PO musi odejść raz na zawsze z Radomia !

Ha ha
2017-09-21 15:03:00

Jak pisiory zdewastowały to nie sami naprawią. To nie kable od podsłuchu

1,5 roku
2017-09-21 14:47:00

I w du... Maja kladka nie dziala to tez

Stachu narobił strachu
2017-09-21 14:33:00

Zadzaca - pisze się rządząca, ot i tyle w temacie.

0
2017-09-21 14:27:00

A Wójcik to nie rządzi ? K...a nóż w kieszeni się otwiera - czyi ludzie są po spółkach ? Harrego Pottera ?

Stachu
2017-09-21 14:25:00

Dziwi mnie to ze PO radomskie tak sie obrusza i broni Witkowskiego ? To najslabsza ekipa zadzaca radomiem w historii . Fakt i tyle w temacie

Radomianin
2017-09-21 14:23:00

W tej historii , , lenin nie bedzie wiecznie żywy " . Nie strasz Karola bo niewiadomo komu z brzegu .

Pisior
2017-09-21 14:20:00

Oj boli radzia i kądradzia , ze sa mlodzi w PISe. Oj boli

Co tu bredzić
2017-09-21 14:18:00

Zagrożeniem jest koalicja Dariusz Wójcik - Radosław Witkowski

TAA
2017-09-21 13:45:00

Fakt zagrożenie jest, ale chyba większe narażaniem się na śmieszność PiSu. Jeżeli jakiś mieszkaniec po wypiciu kilku aktimelków będzie się przemieszczał trawnikiem, albo co gorsza celem uzyskania właściwej perspektywy i dystansu wspiął by sie na bramę. aż do skrzynki to zagrożenie będzie faktyczne a nie surrealistyczne.

Jeszcze zobaczysz ...
2017-09-21 13:37:00

Karol gutkowicz Ty wuju

U
2017-09-21 13:28:00

Taki stan jest od ponad 1,5 roku i nikt tym się nie zajmował. To już nie jest śmieszne.

bezpieczenstwo
2017-09-21 13:18:00

najwazniejsze

Piso