Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Chcesz wystartować w wyborach samorządowych? Kukiz'15 czeka na kandydatów

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-08-24 10:20:00, aktualizacja: 2017-08-24 11:00:00

Kukiz’15 rozpoczął już kampanię przed zaplanowanymi na przyszłoroczną jesień wyborami samorządowymi. Trwają przygotowania do tworzenia list kandydatów, na które może się zgłosić… każdy.

Jan Maniak i Rober Mordak

- Chcemy odpartyjnić samorządy, zapraszamy do współpracy ludzi aktywnych w różnego rodzaju lokalnych organizacjach, stowarzyszeniach - zachęcają poseł Robert Mordak i były radny Jan Maniak.

Parlamentarzysta zapytany, czy w Radomiu wchodzi w rachubę współpraca np. ze Wspólnotą Samorządową (obecnie ma dwóch radnych - Leszka Pożyczkę i Ryszarda Fałka) poseł z Kukiz’15 odpowiedział: - Rozmawiamy z ludźmi, nie z organizacjami. Nikogo nie przekreślamy. Wcześniejsza przynależność do jakiejś partii czy organizacji, nikogo nie eliminuje.

Robert Mordak zachęca do odwiedzania strony samorzadyzkukizem.pl, na której można zgłosić akces na listy wyborcze lub do pomocy przy wyborach. Zarejestrowało się już około 500 osób. Po zamknięciu list kandydaci mają być zweryfikowani, a najlepsi umieszczeni na listach wyborczych.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: mawi

Wasze komentarze (12)

Artur
2017-08-31 06:30:00

A po co mamy wpuszczać tych cwaniakow? Niech sobie idą z powrotem do PiS. Tam mają wielu kolezkow.

0
2017-08-31 06:23:00

abc nie wybieraj sobie gęby Kukizem. Sam sobie weź tych cwaniakow!

ddd
2017-08-27 19:58:00

Boże tylko chroń nas przed tą szarańczą PIS, zdemolują wszystko do reszty. PIszecie że prowadzą politykę prorodzinną tyle że to fałsz, dali 500 a zabrali -policzcie sami wszystko droższe, niech nie zabierają. tyle tylko że muszą utrzymać rzeszę swoich wyznawców,

my
2017-08-27 14:52:00

PiS wygra kolejne wybory, ponieważ: 1. Prowadzi prospołeczną politykę (500+, obniżenie wieku emerytalnego, wyższa płaca minimalna i kwota wolna, Mieszkanie +), która nie obciąża budżetu (nadwyżka po lipcu). 2. Dba o bezpieczeństwo Polski, nie wpuszcza imigrantów 3. Totalna opozycja to dramat i kpina że społeczeństwa. 4. PiS z rozmachem prowadzi odważną politykę zagraniczną i historyczną.

po
2017-08-27 09:22:00

Po wyczynach Ryśka i Leszka wspólnocie POzostały samodzielne listy wyborcze

Abc
2017-08-26 22:33:00

Mam nadzieję że wiecej nie będziemy musieli oglądać Panów ze wspólnoty (Krzysztofa, Rysia, Leszka) . Zostały im tylko listy Kukiz15. Jak PO ich wystawi to strzeli sobie samobója.

0
2017-08-24 22:55:00

Jak tam kredyt Pawła na 600 tysi??? Już spłacił z publicznej kasy??? Tantiemy nie idą. "Fanów" co raz mniej... Liroya wywalili bo zachowywał się jak prawdziwy poseł i chciał coś wywalczyć. Kukiz to kolejne gęby pchające się do koryta taka jest oto prawda. !!!

po
2017-08-24 16:48:00

wspólnota idzie na listy PO,Rysiek to załatwia z Witkowskim. Koalicja zobowiązuje

j
2017-08-24 16:44:00

wspólnota idzie na listy PiS,Darek to załatwi z Suskim

Romek
2017-08-24 13:50:00

A to prawda że wspólnota też będzie na liście?

:)
2017-08-24 11:36:00

Wspólnota zawsze kiwa swoich koalicjantów

mordak obudź się