Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wiceprezydent Frysztak: Ktoś podszywa się pod pracowników MZDiK

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-08-22 11:35:00

Wiceprezydent Radomia Konrad Frysztak - odpowiedział za naszym pośrednictwem - na list otwarty pracowników Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Radomiu. Odpowiedź publikujemy w całości poniżej.

Konrad Frysztak

Pracownicy MZDiK wystosowali list otwarty do prezydenta Witkowskiego. Skarżą się na działania dyrektora Wójcika

"List otwarty podpisany „Pracownicy MZDiK” to ewidentna próba przedwyborczego szczucia i manipulowania opinią publiczną. W moim odczuciu ktoś podszywa się tu pod pracowników Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji.

Autorzy listu zdecydowanie rozmijają się z prawdą. Jeżeli byliby pracownikami MZDiK to doskonale wiedzieliby, że pieniądze na wspomniane zadania są zabezpieczone w budżecie.

Na przykład kwotę około 900 tysięcy złotych potrzebną na realizację programu naprawczego kładki nad ulicą Szarych Szeregów, radni zabezpieczyli swoją uchwałą w czerwcu tego roku.

Niezależnie od tego poprosimy dyrektora MZDiK o przedstawienie szczegółowych informacji odnoszących się do treści pisma."

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (19)

gutek
2017-08-23 13:17:00

koło wentla mi to lata co myslicie o mnie i że to ja

Gall Anonin
2017-08-23 06:12:00

Wszystko po katolicku od Carycy zielone ludziki uprzejmie kablują . Komuniści

ola
2017-08-22 21:22:00

A ja nie bardzo rozumiem jednego. Dlaczego MZDiK ma dawać pieniądze na naprawę kładki na Szarych Szeregów czy na remont ulicy Wojska Polskiego? Dlaczego Wodociągi musiały dać na budowę hali sportowej przy Struga? Prezydent Witkowski złożył obietnice, a teraz nie ma pieniędzy na ich realizacje to wyciąga pieniądze z radomskich spółek. Przez te działania doprowadzi te spółki w koncu do zadyszki finansowej i do ruiny. Wodociągi już wprowadziły podwyżki od sierpnia, bo pieniędzy im brakuje na inwestycje. To niech pan Prezydent odda to co od Wodociągów pożyczył. Mieszkańcy Radomia nie będą "utrzymywać" obietnic prezydenta.

Mecenas
2017-08-22 19:58:00

Spokojnie Prezydencie Frysztak. To tylko marna prowokacja konkurencji politycznej w którą nikt poważny nie uwierzy.

Do O
2017-08-22 19:31:00

Jaki Karol ? Jakaś podpowiedź?

a
2017-08-22 17:45:00

Uderz w stół a nożyce się odezwą

Marcin
2017-08-22 17:37:00

Bardzo ciekawe rzeczy dzieją się w MZDIK i innych miejskich jednostkach....idą wybory i pracownicy związani z radomskimi politykami będą informować mieszkańców o róźnych rzeczach w mieście.

EGO
2017-08-22 15:21:00

Pan Frysztak przebija swój wzrost. Tylko, czy intelekt rządzi Frysztakiem, czy jego wzrost Nim rządzi?

Bolo
2017-08-22 15:08:00

Strasznie się ktoś z pisu wygłupił

Do Jędrusia K.
2017-08-22 15:03:00

Komentarz zablokowany.

pigi
2017-08-22 14:41:00

"Przedwyborcze szczucie" ? Taak, pod takie sformułowanie można podciągnąć wiele przekrętów...

0
2017-08-22 13:00:00

przecież to karol napisał, wszyscy wiedzą

321
2017-08-22 12:50:00

PiSowskie zielone ludziki w natarciu. W zamian za parę groszy od Rosji byliby w stanie sprzedać własnych rodziców. Szkoda nawet pluć na takich ludzi.

!@#$
2017-08-22 12:49:00

?oń by się uśmiał...:)

Chichot
2017-08-22 12:10:00

Kondzio- ale on ma wiedze- SZOK,

Kuba podszywacz
2017-08-22 12:06:00

Ktos sie podszyl pod KF i dementuje podszyty list za posrednictwem radom24.pl (czy aby nie podszytym?)

1 mln zł i nie było przetargu a na mosir był coś tu nie gra
2017-08-22 12:00:00

o wojska polskiego niech się wypowie nie wolno rozdzielać tych tematów

był przetarg?
2017-08-22 11:50:00

gdzie był przetarg?

Radomianin
2017-08-22 11:47:00

HAHAHA!! No nie wierzę... Zaraz Kodziu stwierdzi, że ktoś się podszywa pod niego i Radzia i podpisuje różne dziwne dokumenty. Oj pali się pod nogami, pali...