Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wojciech Bernat nie jest już członkiem zarządu Nowoczesnej

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-08-11 09:37:00

Wojciech Bernat przestał być członkiem zarządu radomskiej Nowoczesnej. Oficjalny powód rozstania to nieopłacenie składek członkowskich, zaś nieoficjalny? - Moje poglądy stały się rozbieżne z linią partii - mówi sam zainteresowany.

Wojciech Bernat

Były kandydat na prezydenta Radomia o tym fakcie poinformował za pośrednictwem Facebooka.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (21)

karo
2017-08-15 14:31:00

Ten pan jest zwyczajnie śmieszny. Jeszcze mu została Partia Razem. A może ten śmieszny prezydent miasta mu pomoże?

SerwusNerwus
2017-08-15 08:20:00

Niepotrzebnie popierałeś tego tłustego nieudacznika i oszusta. No ale każdy popełnia błędy. Ważne żebyś nie chował głowy w piasek tylko głośno o tym mówił. Wówczas wrócisz do swojej wiarygodności. Inaczej będzie wyglądało jakbyś go postraszył tylko po to, żeby dostać w końcu fuchę.

Bystry obserwator do gościa
2017-08-13 19:25:00

Toż właśnie temu fircykowi za to się wyleciało... Nic nie osiągnął - ale chwalić by się chciał! Tylko - nie ma czym!

Gość
2017-08-13 15:14:00

Komentarze troli z nowoczesnej żałosne. Berrnat was po prostu dawno opał ponieważ nie mógł jak i większość Polaków słuchać i patrzeć na wasze "pomysły". Poziom wpisów poniżej prymitywny, ale nie dziwie się bo i kto może coś tam mądrego wymyśleć. Bernat i po sześciesiątce będzie miał dużo zwolenników. Ma i prezencję i wie co powiedzieć, a wasza przewodnicząca? Które z tych cech prezentuje? Aż piejecie do koalicji z Rw, a i stołek wicka by się przydał żeby zaspokoić ambicje, ambicje, a nie umiejętności.

***** Petru!
2017-08-13 10:27:00

Komentarz zablokowany.

kolega
2017-08-13 05:16:00

Wojtek sory ale jesteś "cienki", a charakter masz bardzo trudny nie dziwie się że się Ciebie pozbyli

Luleq
2017-08-12 22:30:00

A do łopaty....

0
2017-08-12 02:38:00

No to gdzie teraz panie Wojtku?

Ogol
2017-08-11 13:04:00

Do logo. Członki to zostały i członkinie. Biernat poszedł po rozum do głowy zrozumiał błędy i zabrał członka :)

Polaczkowo
2017-08-11 12:53:00

Popierdułki z nowoczesną inteligencją trolują. Scisnac tylki koledzy będą zadowoleni

realista
2017-08-11 11:52:00

z pięćdziesiątką na karku to już goowno można zwojować....

Piter
2017-08-11 11:51:00

Taki smieszny pajacyk w PSL zostanie sołtysem.

Logo
2017-08-11 11:47:00

Członkiem to jest był i zostani typowy skoczek ,który sięga dna.

Brawo
2017-08-11 11:34:00

Bardzo dobrze panie Wojtku, uwolnić się od petrusów. To ile ich tam zostało? Tyle co na konferencji ostatniej? Ha ha

antykenedi
2017-08-11 11:19:00

Najpierw fakt: czy składkę zapłacił w określonej kwocie we właściwym terminie? Jeśli nie - to niech spada! Jak Kali dymać wszystkich to dobrze... ale jak wydymali Kaliego -to ło matko! skarżyć się do mediów! Szybciutko! o jacy niedobrzy! Poza tym by wypadało wziąć się do jakiejś porządnej pracy anie tylko się ślizgać po innych!

wszystkie partie zaliczy
2017-08-11 11:18:00

Czy BERNAT zapisze sie teraz do PiSu?

tonio
2017-08-11 11:03:00

niech się weźmie za uczciwą robotę!

frustrat
2017-08-11 10:53:00

Popierdulka a nie politykier

nike
2017-08-11 10:26:00

Był już w każdej partii. Ciekawe co teraz?

gość
2017-08-11 10:02:00

Bernat to ćwok, dobrze, że się go pozbyli, ludzie go nie trawią, takich trzeba eliminować z życia publicznego.

 1 2 >