Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Wiceprezydent odpowiada radomskiej Nowoczesnej: Program chodnikowy już funkcjonuje

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-08-11 07:45:00

Podczas konferencji prasowej członkowie radomskiej Nowoczesnej zwrócili się do władz miasta z apelem o utworzenie programu rewitalizacji komunikacji dla pieszych. Wiceprezydent Konrad Frysztak odpowiada.

Radomska Nowoczesna wzywa władze miasta do remontowania chodników

- Cieszymy się, że Nowoczesna dostrzega problem. Szkoda jednak, że nie widzi tego, co już robimy. Program chodnikowy już funkcjonuje - mówi wiceprezydent.

W tym roku w naszym mieście przebudowane zostały 4 chodniki. - Przebudowaliśmy chodniki na ulicy Witolda, na której nie dało się nic zrobić przez ostatnie dziesięciolecia, a także ulicę Królowej Jadwigi oraz Wiejską - dodał.

Konrad Frysztak informuje, że program chodnikowy jest realizowany przez miasto już drugi rok. - Po raz pierwszy realizowany jest pod samodzielną nazwą: udogodnienia piesze - powiedział wiceprezydent Radomia.

Czekamy na remont chodnika na ulicy 25 Czerwca, którego zdjęcia prezentujemy poniżej.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: mag, dm

Wasze komentarze (16)

tonie
2017-08-12 23:57:00

czemu ten koń jeszcze gada, ciekawe ile jeszcze pochodzi na wolności za mzdik.

N
2017-08-12 15:33:00

No i co z potrzebami ? Już się skończyłO ? http://mapapotrzeb.radom.pl/ ale lipa

0
2017-08-12 10:05:00

Panie wiceprezydencie Frysztak, pan nawet nie jest śmieszny, pan jest żenujący w tym co mówi i w tym czego nie robi.

do spacerowicza
2017-08-12 08:57:00

Nie wiem czy to jest nadrabianie zaległości ale masz rację, że przy tej ekipie rządzącej obecnie w mieście nie ma szans na na zmiany pozytywne w niedługim czasie. Widać to chociażby po tym, że w odrużnieniu od poprzedniego prrzydenta żadnych pozytywnych zmian w mieście nie widać.

Spacerowicz
2017-08-11 13:19:00

Wszystkie te narzekania pokazują, jak bardzo ekipa prezydenta Kosztowniaka zaniedbała to miasto. Nadrabianie zaległości potrwa wiele lat. Ale dobrze, że ktoś to widzi i zaczął coś robić

do Edyta
2017-08-11 13:17:00

Pytasz : co z chodnikiem? Odpowiadam: jest

0
2017-08-11 12:44:00

Wstyd, program chodnikowy, co jest jest? A w jakim zakresie partycypuje Radom w programie PAIiIZ, która pilotuje ponad 200 wielkich projektów gospodarczych. Czy partycypuje w rządowym programie wspierania miast średnich? Panie Frysztak, za chwilę wyrzucanie śmieci i spuszczanie wody w kiblu nazwiesz pan programem.

Edyta
2017-08-11 10:24:00

a co z chodnikiem przy 11 Listopada ? od Żwirki do Sportowej jest tragedia .

an
2017-08-11 10:21:00

Zapraszam Pana z żoną najlepiej w szpilkach ,na ulicę Armii Ludowej na Prędocinku na spacer po chodniku Kiedy wreszcie będzie dokończona ta inwestycja, zostaną wymienione chodniki, wycięte drzewa , które je rozsadzają? Zapraszam także na odcinek ul.Staroopatowskiej od pętli autobusowej do ul. Ostrowieckiej , gdzie nie ma chodnika , a nawierzchnia jezdni jest zdezelowana. Przypominam , że to jest własność Gminy Miasta RADOM.

mal
2017-08-11 09:26:00

Co mnie obchodzi co jedni mafiosi piszą do drugich. Dla nich jest program Cela+

szewczyk
2017-08-11 09:14:00

nie klam pacanie

skończ
2017-08-11 08:48:00

Wez się nie kompromituj człowieku, obrazasz swoją osobą misto! Jaki program gdzie? 3 chodniki na krzyż? to program? po prostu skończ

stan44
2017-08-11 08:31:00

Może uda się też przy okazji, bo to nieodległa od ulicy 25 Czerwca, wymienić chodniki na ulicy Batorego. Tam też można "wywinąć orła", zwłaszcza gdy jest się osobą niepełnosprawną. Sporo się w tym rejonie już zmieniło, bo nowe chodniki mają ul. Kolberga, na pewnym odcinku ulica Zbrowskiego, a ulica Batorego czeka.

0
2017-08-11 08:30:00

Jak program chodnikowy funkcjonuje to co z chodnikiem od Gospodarczej do Toruńskiej panie wiceprezydencie bo można tam zeby powybijać nie mówie juz o jeździe wózkiem z malym dzieckiem.Moze Wojtek Skurkiewicz cos zrobi predzej bo to kolo niego.

Paweł
2017-08-11 08:11:00

Wyższość Świąt Bożego Narodzenia nad Świętami Wielkanocnymi. Problem Nowoczesnej

dem