Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Dopingujemy z energią Radomiaka! Wytypuj wynik meczu z Bytovią [KLIKNIJ I WYGRAJ]

dm 2017-06-11 10:00:00

Czas na najważniejsze mecze dekady dla Radomiaka. Radomianie po 11 latach staną przed szansą, by powrócić na zaplecze piłkarskiej Ekstraklasy. Z tej okazji mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania aż 5 zgrzewek napoju energetycznego - Radomiak oraz 5 zgrzewek napoju Trrick firmy Blue Lemon.

Radomiak Energy Drink można kupić w dobrych sklepach spożywczych i marketach na terenie Radomia, a także wkrótce w Warszawie

Pierwszy mecz barażowy Drutex-Bytovia Bytów - Radomiak Radom rozegrany zostanie w niedzielę (11 czerwca) o godz. 17:00 w Bytowie.

Pamiętacie nasze konkursy podczas Euro 2016? Zasady tej zabawy są takie same!

Co zrobić, by wygrać zgrzewkę napoju Radomiak Energy Drink lub napoju Trrick?

1. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś polub FanPage Radom24.pl na Facebooku.

2. Polub i udostępnij post odnoszący się do tego artykułu. Twój profil na Facebooku musi być "publiczny".

3. W komentarzu do posta na Facebooku - do godz. 16:59 w niedzielę wytypuj wynik spotkania: Bytovia-Radomiak oraz strzelca pierwszej bramki, jak i minutę, w której ona padnie. Przykładowo: Bytovia-Radomiak 0:1, Leândro 23. minuta.

Dziesięć osób, które trafi dokładnie wszystkie typy, lub będzie najbliżej (w pierwszej kolejności liczy się wynik, następnie strzelec, na końcu minuta gola) - wygra zgrzewkę jednego ze wspomnianych wyżej napojów. Pierwsze pięć osób, których typy będą najbliżej rzeczywistości otrzyma Energy Drink Radomiak, pozostałe napój Trrick.

UWAGA: Twój profil na Facebooku musi być publiczny. Po godz. 16:59 w niedzielę - nie można edytować komentarzy. Jedna osoba może pozostawić tylko jeden komentarz ze swoim typowaniem.