Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radom wśród siedmiu miast na trasie Red Bull Tour Bus

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-04-13 14:07:00

Radom znalazł się wśród 7 miast, w których wystąpi Natalia Nykiel w ramach trasy koncertowej Red Bull Tour Bus. To dzięki głosom mieszkańców, którzy mocno wsparli swoje miasto.

Głosowanie trwało dwa tygodnie. Radom zdobył 1280 głosów, co dało miastu czwarte miejsce. - Dzięki zaangażowaniu radomian, którzy mocno wsparli swoje miasto, w czerwcu Radom odwiedzi Natalia Nykiel w ramach trasy koncertowej Red Bull Tour Bus.

Koncert zupełnie za darmo i zostanie zorganizowany tak naprawdę dzięki mieszkańcom naszego miasta, którzy pokazali, że potrafią wziąć sprawy w swoje ręce i chcą, żeby w naszym mieście dużo się działo. Dlatego dziękujemy serdecznie i zapraszamy na koncert - mówi Mateusz Tyczyński, dyrektor Kancelarii Prezydenta.

Koncert odbędzie się w czerwcu. O dokładnej dacie organizatorzy poinformują niebawem.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (15)

Wernychora
2017-04-21 08:50:00

Po dyrektor uwielbia media. Nie ma dnia aby dyrektor nie zabierał głosu nawet w tak banalnych sprawach. Przerost ambicji nad treścią!

Dogen
2017-04-21 08:28:00

Zdaje się, że Red Bull to trucizna, której sprzedaż powinna być zakazana.

xyz
2017-04-16 13:28:00

Widać, że boli pisowców, że w mieście coś się dzieje. Przez 8 lat kiedy oni "rządzili" to miasto mogło pomarzyć, żeby cokolwiek wygrać.

Siergiej
2017-04-14 22:20:00

Komentarz zablokowany.

ed
2017-04-14 10:56:00

zawsze źle....ja pitole

ola
2017-04-14 01:56:00

Nykiel trudno jest nazwać gwiazdą. Wiele osób nie wie nawet, że ktoś taki istnieje.

radomianin
2017-04-13 22:03:00

no i super!!! tylko po co te polityczne komentarze???

yetty
2017-04-13 21:05:00

Radomska PO już podczepia się pod sukces radomian. Zenada jakas oni nawet od 3 lat nie umieją znanej gwiazdy muzycznej na dni Radomia sprowadzić.

napiszcie prawde
2017-04-13 21:04:00

Mateszu Tyczyński z radomskiej PO nie jest dyrektorem kancelarii prezydenta miast Radomia tylko jest pełniącym obowiązki dyrektora! Dlaczego media w Radomiu od 3 lat o tym nie piszą. W chwili rozpoczęcia pracy w Urzędzie Miejskim w Radomiu 33 letni Tyczyński nie miał wyższego wykształcenia. Takie marne kadry ma radomska PO co współrządzi miastem z radomskim PiS-em.

radomianin
2017-04-13 15:22:00

Komentarz zablokowany.

felek
2017-04-13 15:06:00

Komentarz zablokowany.

Red
2017-04-13 14:59:00

No i fajnie!!

radom24.pl
2017-04-13 14:43:00

Komentarz zablokowany.

radomianin
2017-04-13 14:42:00

wow! gwiazda taka, że klękajcie narody...

1