Środa 24 kwietnia
Aleksandra, Horacego, Grzegorza

Radomiak remisuje z Błękitnymi. Zieloni mecz w Stargardzie kończyli w dziesięciu

cir 2017-03-18 12:37:00

Nie udał się wyjazd Radomiaka do Stargardu. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem. Podopieczni Vernera Lički wiosną w lidze nie strzeli jeszcze gola. Czerwoną kartkę dostał Dariusz Brągiel.

Kibice Radomiaka nie doczekali się w Stargardzie przełamania swojego ulubieńca - Leândro

Nieuznany gol Leândro:

Groźny strzał Sulkowskiego z trudem broni Wróbel:

Radomiak miał przewagę w I połowie meczu, ale nie zamienił jej na bramkę. Po przerwie groźniejsi byli Błękitni, lecz na szczęście razili nieskutecznością. Remis jest sprawiedliwym wynikiem.

I połowa:

3 min. Wymuszone spod końcowej linii dośrodkowanie Flisa otarło się o poprzeczkę.

4 min. Strzela Leandro, z pola karnego, broni na rzut rożny Wróbel.

7 min. Wrzutka Sulkowskiego z wolnego, piłkę wypuszcza Wróbel, lecz dobitkę Stanisławskiego zatrzymuje.

12 min. Najlepsza sytuacja Błękitnych do tej pory, Flis przejął bezpańską piłkę po nieudanym rozegraniu rzutu wolnego, lecz z bliska trafił obok dalszego słupka.

16 min. Dośrodkowanie Sulkowskiego ze stojącej piłki, Leandro trafia do siatki Błękitnych, ale sędzia zarządził spalonego.

20 min. Leandro sam na sam z Wróblem po kontrze wyprowadzanej przez Filipowicza. Brazylijczyk jednak trafia w kolano bramkarza Błękitnych.

31 min. Niebezpieczne dośrodkowanie pomocnika gospodarzy tylko przedłuża pięścią Szady, ale piłka przechodzi niepokojona wzdłuż linii bramkowej i końcowej.

35 min. Brutalny faul Karmańskiego na Stanisławskim w środku boiska. Żółta kartka dla zawodnika Błękitnych.

39 min. Przejęcie piłki w środku swojej połowy przez Radomiaka i znów piłka trafia do Leandro, który rozbujał obronę gospodarzy, lecz jego strzał ostatecznie zablokowano.

41 min. Dośrodkowanie Tarnowskiego, główka Stanisławskiego mija słupek bramki Wróbla.

42 min. Faul Lisowskiego na Filipowiczu i sędzia wyciąga żółty kartonik.

44 min. Strzał Skóreckego z 18 metrów postraszył gołębie nad stadionem w Stargardzie.

45 min. Centrostrzał Fadeckiego Szady sparował na rzut rożny.

II połowa:

46 min. Nim sędzia dał znak do gry: piłkarze Zielonych zebrali się w środku i zakrzyknęli: Kto wygra mecz!? Radomiak!

47 min. Żółta kartka dla Gurzędy. Po jego faulu groźne dośrodkowanie, ale nikt z piłkarzy Błękitnych nie przeciął lotu futbolówki.

52 min. Skórecki zakręcił obrońcami Radomiaka, lecz zatrzymał się na Bembie, który zaasekurował kolegów.

56 min. Strzał Brzęczka z narożnika pola karnego, pewnie łapie Szady.

56. min. Zmiana: Brągiel za Colinę.

58. min. Żółta kartka dla Liśkiewicza za nieprzepisowe zatrzymanie Brągiela przed polem karnym

59. min. Cupriak za Stanisławskiego

70 min. W ostatnich 10 minutach kilka kontr gospodarzy, ale bez konsekwencji. Chyba najgroźniejsza zakończyła się niecelnym uderzeniem Fadeckiego zza pola karnego. Radomiak odpowiedział akcją Brągiela, który wpadł w pole karne, ale podał niecelnie.

73 min. Szymusik fauluje Brągiela i kolejna żółta kartka dla gospodarzy.

75 min. Niebezpieczna kontra Błękitnych, Fadecki strzelił mocno, ale Szady pewnie obronił.

77 min. Piłkarze Błękitnych nie czekali na zagranie fair play Radomiaka, tylko sami zabrali piłkę z rzutu sędziowskiego, czym zaskoczyli Zielonych. Akcja zakończyła się jednak bardzo niecelnym strzałem Gutowskiego w aut boczny.

81 min. Szymusik faulowany wyprostowaną nogą przez Brągiela. Czerwień dla pomocnika Radomiaka.

83. min. Za Leandro Mikołajczak.

84. min. Inczewski za Więcka. Rzut rożny dla Błękitnych – z piłką mija się Szady i reszta zawodników obu drużyn.

87 min. Wojczuk za Filipowicza.

90 min. Doliczone 4 minuty.

90 + 4 min. Pudło Inczewskiego główką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Koniec meczu.

BŁĘKITNI STARGARD - RADOMIAK RADOM 0:0

Błękitni: Wróbel - Szymusik, Więcek, Liśkiewicz, Gutowski, Fadecki, Baranowski, Skórecki, Karmański (46. Brzęczek), Lisowski, Flis.

Radomiak: Szady - Tarnowski, Grudniewski, Gurzęda, Sulkowski, Bemba, Kościelny, Filipowicz (87. Wojczuk), Colina (56. Brągiel), Stanisławski (59. Cupriak), Leandro (83. Mikołajczak).