Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Do siedmiu razy sztuka. Miasto sprzedało działkę - na ul. Malczewskiego powstanie apartamentowiec [WIZUALIZACJE]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2017-02-16 15:37:00

- Działka przy ul. Malczewskiego w końcu znalazła nabywcę - poinformował na Facebooku wiceprezydent Radomia, Konrad Frysztak. Radomska spółka kupiła ją za blisko 3,5 mln zł. Powstanie tam apartamentowiec.

Już po raz siódmy Urząd Miejski w Radomiu ogłosił przetarg na sprzedaż nieruchomości gruntowej o powierzchni 3298 m2, zlokalizowanej przy ul. Malczewskiego - i w końcu znalazł się kupiec.

Nieruchomość za dokładnie 3 434 000 zł zakupiła spółka Combo Radom z siedzibą w Warszawie. - W planach spółki jest wybudowanie na terenie działki apartamentowca. Na parterze budynku znajdą się pomieszczenia usługowe - napisał na Facebooku wiceprezydent Frysztak.

Przypomnijmy, że działka znajduje się w sąsiedztwie Wydziału Sztuki UTH, jak i Ośrodka Interwencji Kryzysowej.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (21)

@roman.w
2017-02-25 13:44:00

Pierwsze zdanie ok. Drugie swiadczy o twoim podlym pochodzeniu

Romano.W
2017-02-20 14:19:00

Dobra propozycja , inna niż całe to prowincjonalne badziewie które ją otacza . Rodzynek w tym zapomnianym przez cywilizację grajdole . Oby tylko doszło do realizacji , przecież to Radom więc nic pewnego.........

Kukiz
2017-02-19 00:08:00

Pewnie tak bo czorny jak te pielgrzymy.

Chrobo
2017-02-18 23:22:00

A wysoki to lubi koz?

Bieda
2017-02-18 15:44:00

Ludzie PO nie kiwną palcem jeżeli na czymś nie zarobią.

kk
2017-02-17 16:13:00

oglosili przetarg ile la to stoi puste 17 lat

do kk
2017-02-17 12:40:00

no właśnie ogłosili przetarg, można kupić browar, jeśli chcesz to składaj ofertę

tonio
2017-02-17 10:43:00

w najbliższym sąsiedztwie biurowiec office park, a kawałek dalej nowa siedziba sądu plus dwa biurowce które powstają wokół sądu. Całkiem ładnie zaczyna rozwijać się ta część miasta.

kk
2017-02-17 07:54:00

co z Browarem Sakich i dzialka 8000 tys metr na Tytoniowej ,totalnie zaniedbana dzielnica nawt poczty nie ma ,normalnego sklepu syf malaria ,a rudery na Tytoniowej Anglicy zdjecia robiom na pamiatke

fdg
2017-02-16 23:36:00

Tam w pobliżu jest dość wysoki budynek UTH, którego nie widać na tych wizualizacjach więc nie będzie to taka samotna wieża, a w dalekiej przyszłości jest w tej okolicy szansa na jeszcze jeden biurowiec (centrum konferencyjne na terenie obecnego NOTu). Szkoda, że nowe bloki budowane na osiedlu słonecznym to takie 3 piętrowe małe domki, ale tak jest gdy ustala się za wysokie ceny w stosunku do możliwości miasta. Widać, że projekt z artykułu to zdjęcia zrobione aparatem bo budynek jest w kilku miejscach pokrzywiony. @320: Jak dla mnie to na pewno nie wygląda na lata 2000-05, nie jest to jakieś mistrzostwo, ale prezentuje się nieźle. Pasuje do pobliskich biurowców przy GS.

gosc
2017-02-16 21:15:00

Oby nie skończyło się tak jak z niedoszłym centrum kongresowym koło Odeonu... Finalnie zbudowali Biedronkę...

po=zło
2017-02-16 20:27:00

Komentarz zablokowany.

po=zło
2017-02-16 20:27:00

Niezły melanż.Właścicielem combo jest Kar Poland sp komandytowa, której właścicielem jest, Kar Poland sp. z o.o. i Hit Poland sp.z o.o.,których właścicielem jest ASB Poland, których właścicielem jest Oleksy Przemysław- usługi Finansowe. Coś mi tu zalatuje. Dlaczego dwóch panów nie założy spółki celowej tylko spółka spółki spółkę spółce przyciemnimy żeby było jaśniej. A tak po imieniu FRYSZTAK!!! komu ty to sprzedałeś?!

...cdn
2017-02-16 19:31:00

Krzyżanowski?. Będzie nowe biuro dla Fałka

@eryk
2017-02-16 18:26:00

Racja, autorzy płd strony placu Jagiellonskiegi i salonu meblowego w stylu st9doly powinni odbyc walk of shame i być na wieki wyrzuceni z miasta

Hej hej
2017-02-16 18:24:00

A nie da się zrobić tak, żeby tylna elewacja była od ulicy a przednia z tyłu? Od tylu wygląda ładniej...

Eryk
2017-02-16 18:23:00

Jeśli to jest obrzydliwe to jak nazwać niedokończony gniot architektoniczny na PL.Jagiellońskim koło kwiaciarek ? Projektanta i inwestora tego g-wna posadziłbym na lata za trwałe zepsucie centrum miasta.Natomiast omawiany budynek może nie jest rarytasem ale na pewno przystaje do centrum 200 tys miasta .

320
2017-02-16 18:19:00

Obrzydliwy budynem pizbawiony proporcji. Takie rzeczy budowano w latach 2000-2005 jako symbol nowoczesności, teraz wyburza się je jako przykład złego smaku.

Eryk
2017-02-16 18:19:00

Nareszcie trochę wielkomiejskiej architektury w centrum tego grajdołu zabudowywanego prowincjonalnymi szopami .Oby tylko to wypaliło....

farmer