Dwa złota. Kolejne medale radomian na mistrzostwach Polski w Toruniu

dm 2017-02-13 11:25:00

Zawodnicy RLTL ZTE Radom zostali mistrzami Polski do lat 20! Martyna Kotwiła triumfowała w biegu na 200 metrów, natomiast Patryk Kozłowski okazał się najlepszy na dystansie 800 metrów.

Nie masz pomysłu na Walentynki? WYGRAJ PREZENT DLA DWOJGA

Martyna Kotwiła zdobyła w Toruniu dwa medale

Martyna Kotwiła z rekordem życiowym 24.50 została halową mistrzynią kraju do lat 20 w sprincie na 200 metrów. Do srebra na dystansie 400 metrów drugi krążek w tym kolorze dodała Natalia Węgarz (24.92). Brązowy medal z rekordem życiowym 25.35 zdobyła Anna Pluschke.

Przypomnijmy, że radomianka w sobotę zdobyła brąz na 60 metrów, o czym więcej piszemy tutaj.

Najlepszy w swojej konkurencji okazał się również wczoraj drugi z zawodników radomskiego klubu. - Trójka medalistów biegu na 800 metrów poprawiła rekordy życiowe. Wygrał, po ataku na ostatniej prostej, Patryk Kozłowski z czasem 1:51.33. Drugie miejsce zajął Patryk Sieradzki, który finiszował z wynikiem 1:51.83. Brązowy medal zdobył Michał Kitliński – 1:52.39 - czytamy na pzla.pl.