W Puławach mecz na lodzie. Radomiak gorszy od Wisły

dm 2017-02-08 15:50:00

Radomiak Radom w kolejnym sparingu w ramach zimowych przygotowań do rundy wiosennnej piłkarskiej II ligi przegrał na wyjeździe 0:1 z I-ligową Wisłą Puławy. Spotkanie rozegrane zostało na boisku, na którym ciężko było o efektowną grę.

Mecz na lodzie wygrała I-ligowa Wisła. Foto: Radomiak.pl

Pojedynek w Puławach był wyrównany, lecz o jedną bramkę lepsi okazali się gospodarze. W 65. minucie Filipa Adamczyka pokonał Konrad Nowak.

- Był to bardzo dobry mecz z obu stron. W tych ciężkich warunkach było miejsce na piłkę. Nasz występ był najlepszy z tych wszystkich dotychczasowych spotkań na sztucznym boisku - powiedział trener naszego zespołu, Czech Verner Lička.

W sobotę w kolejny meczu kontrolnym Zieloni zmierzą się w Częstochowie z I-ligowym Zagłębiem Sosnowiec.

Wisła Puławy - Radomiak Radom 1:0 (0:0)
Konrad Nowak 65

Wisła: (I połowa) Andrzej Witan - Tomasz Sedlewski, Piotr Żemło, Mateusz Pielach, Łukasz Turzyniecki - Jakub Smektała, Łukasz Płonowski, Arkadiusz Maksymiuk, Konrad Szczotka, Piotr Darmochwał - Konrad Nowak. (II połowa) Nazar Peńkoweć - Łukasz Turzyniecki, Jakub Poznański, Klimas Gusočenko, Fabian Hiszpański - Dawid Pożak, Adrian Cierpka, Sebastian Głaz, Łukasz Skrzypek, Sylwester Patejuk - Adam Patora (62 Konrad Nowak).

Radomiak: Adrian Szady (46 Filip Adamczyk) - Rafał Stróżka, Maciej Świdzikowski (46 Michał Grudniewski), Piotr Gurzęda, Bartosz Sulkowski (24 Mateusz Spychała), Paweł Tarnowski (82 Kamil Gilewski), Kamil Kościelny, Simón Colina (68 Leândro), Maciej Filipowicz (68 Mateusz Stąporski), David Kwiek, Szymon Stanisławski (46 Kamil Cupriak).