Piątek 26 kwietnia
Marzeny, Klaudiusza, Marceliny

Radomiak lepszy od KSZO

dm 2017-02-03 17:35:00

W kolejnym meczu kontrolnym tej zimy piłkarze Radomiaka Radom wygrali 1:0 na sztucznym boisku MOSiR-u z liderem gr. IV III ligi - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Szymon Stanisławski.

Podopieczni trenera Vernera Lički zagrali dziś w rezerwowym składzie, bowiem "pierwsza jedenastka" wystąpi w sobotę w pojedynku z drużyną trenera Franciszka Smudy, tj. Górnikiem Łęczna.

W pierwszej połowie pojedynku z KSZO, mecz był w miarę wyrównany, z lekkim wskazaniem na gości. Druga część gry należała już do Radomiaka. Przewagę gospodarzy golem udokumentował w 81. minucie Szymon Stanisławski i takim wynikiem zakończyła się ta potyczka.

W następnym sparingu radomianie zagrają w Lublinie z ekstraklasowym Górnikiem Łęczna. Spotkanie rozegrane zostanie jutro o godz. 15:30.

Radomiak Radom - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1:0 (0:0)
Szymon Stanisławski 81

Radomiak: 1. Piotr Banasiak - 25. Rafał Stróżka, 22. Piotr Gurzęda, 18. Bartosz Zakrzewski, 10. Paweł Tarnowski (60, 3. Patryk Winsztal) - 24. Szymon Stanisławski, 23. Simón Colina, 19. Maciej Filipowicz, 16. Kamil Gilewski (46, 7. Włodzimierz Puton), 6. Dominik Sokół (46, 5. Igor Piskorz) - 15. Damian Szpak.

KSZO: 1. Stanisław Wierzgacz - 4. Michał Stachurski, 18. Mateusz Podstolak, 22. Klaudiusz Łatkowski, 2. Patryk Cheba - 16. Damian Nogaj, 7. Mateusz Mianowany, 20. Damian Mężyk, 19. Fabian Burzyński, 6. Rafał Gil - 9. Michał Grunt oraz Krupa, Sołtykiewicz, Niziołek, Ferenc, Chebda P., Mąka, Łokieć, Dziadowicz, Bełczowski.