Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Praca od zaraz dla czterech osób w supermarkecie

Praca / 2016-12-09 10:00:00

Supermarket Mila przy ul. Sempołowskiej 5 w Radomiu poszukuje czterech osób z doświadczeniem na stanowisko: kasjer/sprzedawca. Praca od zaraz!

Pracodawca oferuje umowę o pracę. Poszukiwane są osoby energiczne, najlepiej z doświadczeniem w tej branży.

Zainteresowane osoby proszone są o złożenie CV bezpośrednio w supermarkecie (CH Hop Stop, Radom, ul. Sempołowskiej 5). - Przyjmujemy od zaraz - informuje pracodawca.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (13)

Kasia
2016-12-09 21:32:00

Odradzam kolchoz jakich mało

mefiSto
2016-12-09 20:30:00

A co takiego dał Wam PiS? Rozwalił finanse publiczne poprzez swoje rozdawnictwo naszych ciężko zarobionych pieniędzy na chore 500+ dla tych, którzy na życie zarabiają swoją macicą. Wolą takie rozwiązanie niż pójście do pracy. Co miesiąc przyjeżdżają eleganckim samochodem po zasiłek. To dał PiS. Patologię. Ja zatrudniam blisko 100 osób i zrobiłem dla gospodarki dużo więcej niż towarzysze z PiS

Gruby
2016-12-09 19:30:00

To co osmiorniczki tylko dla tych z PO?.

Gruby
2016-12-09 19:30:00

To co osmiorniczki tylko dla tych z PO?.

Lotto
2016-12-09 19:29:00

Mierny wierny to chyba slogan PO i speca od rad nadzorczych . Jakie kadry taki sukcesy . Co ze srodkami UE dla miasta , tranwajami , inwestorem dl lotniska ? Zostalo tylko biednemu Markowi pisanie tych POchwal dla speca od rad a rzeczywistość skrzeczy . Robota za najnizsza 12 godz na dobę . A tak mialo byc cudownie za PO.

gafa
2016-12-09 14:27:00

a ty profesorku czemu nie na uczelni, tylko hejtujesz w necie? do pracy!

profesor M.
2016-12-09 12:39:00

Znowu błędy ortograficzne. To specyfika radomskich (i nie tylko) pseudodziennikarzy. Poszukuje się kogoś lub czegoś (dopełniacz), a więc, skoro w tytule jest "praca dla (kogo?) czterech osób, to dlaczego poniżej "supermarket poszukuje cztery osoby? Nauczcie się ODMIANÓW!

lolo
2016-12-09 12:21:00

Należy się spieszyć bo oferują 1200 na rękę i za to zapewniają min. 12 godzin pracy dziennie.

Asia
2016-12-09 11:34:00

A ty! Co zrobiłeś/łaś dla dla naszego miasta

Radom24.pl
2016-12-09 11:15:00

Warto spróbować również bez doświadczenia :) Przecież kiedyś to doświadczenie trzeba "złapać"...

mefiSto
2016-12-09 11:02:00

To i tak dużo więcej pracy niż za PiSu bo tam wprawdzie doświadczenie nie było wymagane ale przynależność do partii jak najbardziej. Mierny, bierny ale wierny.

agnieszka
2016-12-09 10:28:00

No właśnie i z doświadczeniem i tu jest problem.

0
2016-12-09 10:21:00

O, to już do zrealizowania obietnicy wyborczej przez pana Witkowskiego pozostanie tylko 7996 miejsc pracy.