Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Piętnastu chętnych na wyjątkowy lot z radomskiego lotniska

Miasto, Samorząd, Polityka / 2016-01-22 11:00:00

W najbliższą niedzielę (24 stycznia) o godz. 14:40 piętnastu podróżniczych blogerów z całej Polski uda się samolotem czeskich linii lotniczych - Czech Airlines - z Radomia do Pragi. Wcześniej jednak zwiedzą oni nasze miasto.

Port Lotniczy Radom

Za organizację przedsięwzięcia odpowiada Marcin Wesołowski znany jako "Wojażer", który prowadzi podróżniczo-reporterskiego bloga. - Większość osób w Radomiu będzie już w sobotę ok. godz. 14:00 - mówi organizator, który dodaje: - Podczas rozmów z ogromną masą ludzi, w wiadomościach prywatnych, dostaliśmy wielką ilość zaproszeń do domów, do kawiarni, czy np. na zapiekanki. To wszystko niezwykle miłe gesty. Żałuję, że nie będziemy w stanie skorzystać z każdej z nich, ale jednocześnie wszystkim dziękuję.

Pasażerowie wyjątkowego lotu mają zamiar w sobotę zwiedzić nasze miasto. W planach jest również m.in. obiad w jednej z restauracji, spacer po Radomiu, czy nawet udział w "Zawirowaniach Radomskich", które tradycyjnie organizuje Radomska Inicjatywa Oberkowa. Końcówkę dnia blogerzy najprawdopodobniej spędzą w lokalu "Na Fontannach" przy ul. Żeromskiego. - Później wszyscy udamy się do hoteli, które mamy już zarezerwowane - zaznacza popularny wśród blogerów "Wojażer".

Lot z radomskiego lotniska zaplanowany jest na niedzielę - godz. 14:40. - Ja jednak chciałbym być na lotnisku odpowiednio wcześniej, aby go trochę "zwiedzić" i poczuć atmosferę tego miejsca - informuje Marcin "Wojażer" Wesołowski.

Więcej o tym wyjątkowym locie z Radomia - tutaj.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (16)

@no
2016-01-25 11:48:00

@no, ale generalnie wszystko z rozumkiem ok? Sami sobie kupili bilety, sami sobie oplacili hotele, sami sobie placili w restauracjach, knajpach, etc. Maja pieniadze i fantazje to sobie moga. Ty siej swoj jad :)

@no
2016-01-23 12:17:00

Radomiaków? Kogo? Nie ma takiego słowa.

sf
2016-01-23 11:50:00

Zapraszamy do zwiedzania miasta, mamy nadzieję że wspomnienia będą miłe.

No
2016-01-22 20:20:00

No to chłopaki za kase radomiaków wio.....Prosty tutejszy lud i to kupi.....

No
2016-01-22 20:19:00

No to chłopaki za kase radomiaków wio.....Prosty tutejszy lud i to kupi.....

daria
2016-01-22 18:46:00

sorry o godz 17 z minutami

daria
2016-01-22 18:44:00

nie mozna sie bylo doprosic by wladze zwiekszyly czestotliwosc linii nr 14 za lotnisko .Obecnie ostatni kurs godz 15 z minutami, a potem piechotka kilka kilometrow w kolo lotniska .Lecz gdy raz w tygodniu kilku pasazerow odleci z radomskiego lotniska ,lub co bardziej prawdopodobne nie odleci postanowiono trase autobusow przedluzyc pod sam port ,by sie szlachta nie przemeczala idac 100 metrow piechota.Zenada!

Chichot
2016-01-22 16:42:00

Wspaniale! 15 osob w tym miesiacu. A mialo byc milion...hehehe

zz99
2016-01-22 15:35:00

Jak będę chciał to kupię bilet Luk. Nie jestem jednak idiotą na potrzeby lub robiącym performance w różnym stylu na kogoś potrzeby.

Luk
2016-01-22 15:00:00

Nic tylko narzelacie... to ruszcie dupy i kupcie bilety... Oczrniacie lotnisko bo co bo Wy nie latacie ??? To nie znaczy ze nie ma ludzi ktorzy nie chca latac z naszego miasta... Ta inwestycja jest dobra tylko poprostu potrzebne sa kierunki lotow na Uk lub Irlandie

zz99
2016-01-22 14:44:00

Śmieszny event.

KLO
2016-01-22 13:10:00

Wolę normalne loty na Wyspy, a nie wyjątkowe. Przez takie artykuły tylko ośmieszacie lotnisko.

znany
2016-01-22 12:42:00

do ja: NIK już się zajął... portem lotniczym w Modlinie, wybudowanym przez PO i PSL aby zaszkodzić lotnisku w Radomiu. i nie zostawił na Modlinie suchej nitki - poczytaj sobie...

Radomiak
2016-01-22 11:25:00

do : ja a toba powinien zajac sie psychitra

adam
2016-01-22 11:14:00

15, blogerów, chętnych więcej.

ja
2016-01-22 11:03:00

Tym portem lotniczym powinien zająć się NIK