Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Już trzynastu chętnych na wyjątkowy lot z radomskiego lotniska

Miasto, Samorząd, Polityka / 2015-12-29 10:00:00, aktualizacja: 2015-12-29 15:00:00

Podróżniczy blogerzy promują loty z Portu Lotniczego Radom. Utworzyli specjalne wydarzenie na Facebooku by zebrać jak największą liczbę uczestników lotu. I choć nie brakuje prześmiewczych komentarzy to już 13 osób zdecydowało się na lot z Radomia do Pragi.

Samolot Czech Airlines przed pierwszym lotem z Radomia do Pragi

Za organizację przedsięwzięcia odpowiada Marcin Wesołowski znany jako "Wojażer", który prowadzi podróżniczo-reporterskiego bloga. Podróż planowana jest na niedzielę 24 stycznia 2015 roku. - Mam nadzieję, że zapełnimy cały samolot! - ma nadzieję bloger.

Wydarzenie na Facebooku można zobaczyć tutaj.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: bw

Wasze komentarze (18)

do upolta
2015-12-31 14:11:00

upolta, z rozumieniem u kolegi lub koleżanki bardzo słabo...

Air Force
2015-12-31 08:52:00

Air Force One in Radom. To jedyna taka atrakcja w Polsce a może i na świecie. Za jedyne 140 zł. możesz mieć komercyjny lot np. do stolicy sąsiedniego państwa wyłącznie dla siebie. Miła obsługa. Samolot "do dyspozycji". Nawet celnicy zaniosą Ci bagaże. Takie rzeczy tylko w Radomiu.

UlZuchy
2015-12-30 09:51:00

Zuchy skończcie te zabawy

upolta
2015-12-30 08:02:00

Mam rozumieć że te 13 osób dostanie dofinansowanie z urzędu miasta? Wybrani dziennikarze za podległość dostali wyjazd za free to tu chociaż sfinansowaliby 50%.

xten
2015-12-29 23:00:00

Komentarz zablokowany.

marek
2015-12-29 21:57:00

Jak mają być pasażerowie skoro nie reklamuje się lotów z radomskiego lotniska. Kto w Polsce wie o tym, gdzie można z Radomia polecieć. Okęcie czy Modlin też by nie prosperowało gdyby pasażerowie z całej Polski nie latali z tych lotnisk, bo samych warszawiaków tak wielu by nie było. A jeszcze zamiast reklamować lotnisko w pozytywny sposób , to niektóre gnojki tylko psują mu opinię puszczając na swoich stronach w internecie jakieś głupie filmiki, albo puszczając w Polskę durne o lotnisku dowcipy. Robią krecią robotę. Ciekawe dla kogo? Może dla konkurencji, tzn. dla innego lotniska?

triada
2015-12-29 21:20:00

Te złośliwe komentarze to z pewnością od rodowitych mieszkańców Radomia, zawsze najgęściej s...ą po swoim mieście. Rozumiecie coś z tego? Ja jestem radomiakiem od kilkunastu lat i utożsamiam się z miejscem gdzie mieszkam i śledzę wszystko co służy miast

Pilot
2015-12-29 20:25:00

Może fitnes Sidorko zabrałaby w podróż życia swojego kochanka - radnego Wędzonkę, który jej tę robotę Prezesa Lotniska załatwił.

dsc
2015-12-29 17:27:00

Komentarz zablokowany.

Lot_nick
2015-12-29 17:12:00

Wspaniała akcja, warta dodatkowej reklamy. Wydarzenie na miarę Radomia. Następny lot zorganizują emeryci, później koło gospodyń wiejskich, czeszący się na lewą stronę, modelarze, klub AA itd. A i o szkołach nie zapominajcie, w każdej jest kilkanaście klas, a dwie klasy to pełny samolot. Beka normalnie. Czy zamiast profesjonalnej roboty PR jakąś akcyjnoscią chcą zamydlić oczy?

wr45
2015-12-29 16:01:00

Super gratuluję pomysłu Praga jest piękna miłego lotu

WWW
2015-12-29 15:53:00

Ciekawe, czy to odpłatna usługa?

frustrat
2015-12-29 15:22:00

Radom zostal znowu oszukany. budowy siedziby PGZ nie będzie, fabryki airbusa nie będzie, wyzyny lotniczej nie bedzie, po co nam byl ten czerwiec 1976

ra
2015-12-29 12:30:00

Radomianie chcą latać do Europy - Rzym, London, Liverpool, Manchester, Oslo, Dublin Itp. Ale TYLKO LOTAMI BEZPOŚREDNIMI a nie z przesiadkami, które trwają kilkanaście godzin zamiast kilka.

megi
2015-12-29 11:04:00

no i co sie tak podniecacie? koleś dla beki zrobił wydarzenie, bo śmieje sie z lotniska i twierdzi że to absurd i że zaraz je zamkną. Ale widać miasto też chyba ma taki zamiar, bo witkowski na fb ma że się wydarzeniem interesuje. Radku, weź się za promowanie Radomia to i lotnisko będzie miało pasazerow!

hmm
2015-12-29 10:45:00

a co to za wyjątkowy lot? gratis przelot ? hmm

ja
2015-12-29 10:39:00

Komentarz zablokowany.

Swojak
2015-12-29 10:06:00

Spieszcie się z kupnem biletów ... bo może to być ostatni lot pasażerski z Radomia...