Dwaj piłkarze z Radomia zadebiutowali w reprezentacji Polski

cir 2015-11-27 08:00:00

Michał Karbownik i Kamil Bielikow, którzy jeszcze trzy miesiące temu reprezentowali radomskie kluby, zadebiutowali w piłkarskiej reprezentacji Polski U-15.

Kamil Bielikow nr 12, Michał Karbownik nr 6

Biało-czerwoni rozegrali dwa oficjalne mecze towarzyskie z Irlandią. Spotkania rozegrano w Dublinie na stadionie w Blackrock. W wtorek Polska wygrała 2:1, natomiast w czwartek doznała porażki 1:3.

W obu meczach zagrał pomocnik Michał Karbownik - wychowanek Młodzika Radom. W pierwszym spotkaniu przebywał na boisku do 64. minuty, w drugim zaliczył pełny występ. Wychowanek MSPN Radomiak, bramkarz Kamil Bielikow zagrał pełne 80 minut (grano 2x40 min) w drugim pojedynku.

Od września Karbownik i Bielikow reprezentują barwy Legii Warszawa.