Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Ewa Kopacz wprost z debaty przyjechała do Radomia. ''Czułam waszą energię. Została ostatnia prosta. Wygramy!''

Miasto, Samorząd, Polityka / 2015-10-20 00:17:00

Ewa Kopacz po telewizyjnej debacie z Beatą Szydło, przyjechała do Radomia. - Przez całą debatę czułam waszą energię, dlatego pokonałam moją konkurentkę - powitała rozentuzjazmowanych członków i sympatyków PO, zebranych w "Elektrowni".

Ewa Kopacz podczas przemówienia w "Elektrowni"

- Debata - debatą, a robota - robotą. Zaraz wsiadam w busa, jadę do Radomia, jadę do moich wyborców. Jutro będę otwierać centrum Senior-WIGOR. To kolejna spełniona nasza obietnica - mówiła Ewa Kopacz w wywiadzie dla ogólnopolskich mediów. 

Szefowa rządu w "Elektrowni" pojawiła się o 22:40. Powitały ją okrzyki "Ewa, Ewa!..." - Jedno jest pewne - w ostatnich latach udało się nam zmienić Polskę, natomiast mi udało się zmienić Platformę Obywatelską. I ta nowa Platforma wygra te wybory. Zostały 92 godziny ciężkiej pracy - mówiła premier do zgromadzonych.

Ewa Kopacz apelowała do kandydatów PO w najbliższych wyborach, aby do końca walczyli o głosy wyborców. - Mówcie o naszym programie, zachęcajcie ludzi, żeby poszli do urn, rozmawiajcie z nimi. Te ostatnie godziny, to jest nasza ostatnia prosta, a przecież my zawsze na niej przyspieszamy. Wygramy! - zakrzyknęła.

Podczas swojego wystąpienia, które co chwila było przerywane czy to oklaskami, czy okrzykami, szefowa rządu odniosła się również do "konstytucji przygotowanej przez PiS". - Ta konstytucja jest przerażająca. W tej konstytucji pozbawia się wolności obywatelskich, pozbawia się praw do własności prywatnej. Z tym idą do wyborów, ale skrzętnie to ukrywają. Zdjęli ze swoich stron internetowych ten projekt. Na kilka dni przed wyborami. A przecież niedawno jeszcze prezes Kaczyński mówił, że on będzie przełomem. Przełomem byłoby wprowadzenie w Polsce republiki wyznaniowej. To jest porażające, co w tym dokumencie zobaczycie - tłumaczyła premier.

Mówiąc dalej o projekt konstytucji autorstwa PiS zapytała. - Wiecie co w nim znalazłam? I sama odpowiedziała: - To jest zadziwiające, do was się zwracam moje koleżanki, tam nie ma równego statusu kobiet i mężczyzn. Tam jest zniesiona niezależność sędziów, sędziów będziemy mieli teraz na próbę. Teraz mamy domniemanie niewinności, a w tej konstytucji tego domniemania niewinności już nie ma.

Premier podkreśliła, że "25 października to będzie dzień, w którym nie wygrają ci, którzy już rozdają stanowiska, ale ci, których zweryfikują wyborcy". - Obiecują i się wycofują. Mówią wtedy, kiedy jest kampania - dodała, mówiąc o politykach PiS. - Działajcie jak jedna drużyna, wszystko jest przed nami! - apelowała do członków PO.

Ewa Kopacz dodała również, że politycy Prawa i Sprawiedliwości tylko coś obiecują, a później się z tego wycofują. - Oni obiecują wtedy, kiedy jest kampania. A my działajmy jak jedna drużyna. Wszystko jest przed nami! - Wygramy! - powtórzyła szefowa polskiego rządu.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: Damian Markowski

Wasze komentarze (31)

Andrew
2015-10-21 10:14:00

Wielki szacun Pani premier. Tak trzymać !!!!!!!!!!

Zyta
2015-10-20 22:52:00

Co za aferami przez 8 lat ?Zamiecione pod dywan? Dość kantów i lania wody.Tu jest Polska nie kraina kłamczuchów.

po
2015-10-20 20:20:00

Pisuarki jak suski bedzie premierem to bede glosowal na pis.liczy sie dobro miasta a kopacz i witkowski to gwarantuje. Wybierajcie bielana i susla to bedziemy w czarnej d...

error404
2015-10-20 14:37:00

Wolę PiSlam niż islam z gejami i pedofilami pod rękę

0
2015-10-20 14:32:00

Za panią premier powinien przeprosić Skaryszew, bo ona jest urodzoną Skaryszewianką.

:)
2015-10-20 12:44:00

Kopacz Error ma w oczach!!!

0
2015-10-20 11:40:00

Kopacz error 404

witia
2015-10-20 11:31:00

prymitywy z po

PO to dno
2015-10-20 11:10:00

Tą chytrą babę z Radomia Ewę 404 Kopacz ukamienuje własna partia. Schetyna wczoraj zapalił cygaro i pozwoloł sobie na lampkę przedniego wina.

Adam M
2015-10-20 11:05:00

Nikt nie wie o co Kopacz chodziło! Może jej imię to od wczoraj 404? POmyliła z mickiewiczowskim 44...

marzena
2015-10-20 10:44:00

kolejne klamstwo premier do jakiego busa wsiada?pani premier przyjechala ekskluzywną limuzyną w towarzystwie BOR-u!drobna rzecz tak imaly szczegół ...

*****
2015-10-20 09:53:00

tak bielan z gdańska broni dostępu do mandatu senatorskiego a z nim suski https://www.facebook.com/radomianie/photos/a.351732191595945.1073741828.351437774958720/622697684499393/?type=3&theater

wr
2015-10-20 09:35:00

A straż miejska pilnowała za publiczne pieniądze prywatnej imprezy Platformy! Prezydencie Witkowski Wstyd!

*****
2015-10-20 09:21:00

z jedlińska to kwietniowa bialkowa z zakrzewa radomianki że hej..... a co do wróblowej to zapominacie ,że została z pisu wyrzucona przez suskiego , który ja tępil za niezależność Dobro radomian i regionu jest dla niej ważniejsze niż lojalność do partii przykład głosowanie za senackimi poprawkami do obwodnicy Radomia autorstwa Łuczyckiego Suski zarządza dyscyplinę partyjną Wróblowa pomimo dyscypliny glosuje za poprawką dającą Radomiowi 30mln pln na obwodnicę. Suski ogłasza abolicję za ten czyn ale karze tylko jedna jedyna Marzenę Wróbel info znalazłem w GW z 26-28 stycznia 2007r. 20011/2012 radomski PIS chce tzw uspołecznienia radomskich przedszkoli wiedząc że jest to złe rozwiązanie dla radomian i jeszcze gorsze dla personelu tam pracującego-po wielu protestach Kosztowniak wraz pisowcami rakiem wycofują się po najdłuższej sesji RM trwającej do 3nad ranem. Zamiana działek na lotnisku przeciez to przewał w majestacie prawa. A teraz suski na spotkaniach z wyborcami opowiada,że posłanka Wróbel SMAM odeszła z Pis NIE ONA ZOSTAŁA Z NIEJ WYWALONA, teraz suski i bielan popowiadają że tylko senator z partii może dać siłe przy tworzeniu rządu... Bzdury większej nie słyszałem bo senator ni ema wpływu na wybieranie rządu a jednomandatowy system wyborczy pozwala wybrać kandydata społeczeństwa a nie partii i weźcie sobie do serca ludzie SUSKI robi was w balona... czyli NIE wejdzie BIELAN Z GDAŃSKA wyleci SUSKI z GRÓJCA Radomianie BĘDĄ MIEĆ SWOJEGO PRZEDSTAWICIELA

uwazny
2015-10-20 09:02:00

zobaczcie nawet niejaki Marek Wikinski lis farbowany sie pojawoł za stołek w Administratorze

Marek Płowiec
2015-10-20 08:49:00

(...)" A my działajmy jak jedna drużyna. Wszystko jest przed nami!" - już se podziałali 8 lat, to co Tusk naobiecywał to wszystkie partie razem wzięte nie naobiecywały :P

nie płacz Ewka
2015-10-20 08:33:00

Kopacz zapowiedziała że zrobi z Polski państwo wyznaniowe czyli islamskie.

aga
2015-10-20 08:24:00

Kopaczowa klepaczowa. ..

0
2015-10-20 08:19:00

Radom i okolice przepraszają za Kopacz jeszcze tylko kilka dni i ta baba nie będzie robiła juz nam wstydu

ac
2015-10-20 08:10:00

Nie powinno się przerywać wypowiedzi drugiej strony, a Polsce mówienie "w tym kraju" brzmi źle.

 1 2 >