Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Listy PO do Sejmu i Senatu złożone [ZDJĘCIA]

Miasto, Samorząd, Polityka / 2015-09-11 14:00:00

Szef sztabu wyborczego PO w naszym okręgu, Jerzy Zawodnik wraz z kandydatami na posłów, zarejestrował w dniu dzisiejszym w delegaturze PKW w Radomiu, listy kandydatów do Sejmu w okręgu nr 17 oraz kandydata na senatora w okręgu nr 50.

- Podpisów na listach kandydatów do Sejmu zebraliśmy ponad 8 tysięcy, natomiast na liście naszego kandydata Wojciecha Gęsiaka na senatora, tych podpisów udało nam się zebrać ponad 4 tysiące - powiedział Jerzy Zawodnik przed Urzędem Miejskim.

Platforma Obywatelska nie ma swojego kandydata na senatora w okręgu nr 49, ale popiera tam innego pretedenta. - W okręgu numer 49 popieramy kandydata na senatora PSL, Leszka Przybytniaka - skomentował szef sztabu wyborczego PO w Radomiu.

Jak przyznaje Jerzy Zawodnik, PO nie śpieszyło się ze złożeniem podpisów i zarejestrowaniem swoich kandydatów, ponieważ chcieli oni na spokojnie wszystko ustalić i przemyśleć.

Ciekawostką jest fakt, że podczas spotkania z dziennikarzami przed złożeniem podpisów, do Urzędu wchodził właśnie senator Wojciech Skurkiewicz z PiSu, co dodało smaczku tej wewnętrznej rywalizacji PO-PiS, ale na miłej wymianie zdań się zakończyło. Ponadto przez ul. Żeromskiego w tym samym czasie przechodziła defilada policjantów.

Pełna lista kandydatów PO do Sejmu z okręgu radomskiego tutaj.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm

Wasze komentarze (24)

don pedro
2015-09-14 16:57:00

Dorn, Wikiński - nie wstydzicie się swojego obicia w lustrze?

do tych z PZPRu
2015-09-13 12:22:00

Roznica miedzy narodowcami a Muzulmanami jest taka, ze ci pierwsi "by zabili" a ci drudzy za to JUZ ZABIJAJA. Przeciez mieszkasz w kraju katolickim od urodzenia, caly czas istnieje narodowcy... zabili juz kogos? a ja czasowo mieszkam w kraju gdzie ZABIJAJA za odmiennosc religijna i za odmiennosc ...

0
2015-09-12 10:16:00

Ciekawe ile osób zagłosuje na te polityczne prostytuyki?

trefr
2015-09-12 08:01:00

Prosze o.kpntakt do naprawy ksera

feo
2015-09-11 23:21:00

Kiedy wreszcie te medialne prorządowe ścierwa zaczną podpisywać się imieniem i nazwiskiem?

Lawka
2015-09-11 22:56:00

Od zawsze mówiłam że PZPR to PO. Ślub z Wikińskim tylko to POtwierdził.

Rakin
2015-09-11 20:59:00

Wole PO niz to co bylo przez 8 lat w Radomiu

igła
2015-09-11 20:38:00

marek wuikiński byle do koryta a co już o SLD zapomniałes - pamietaj nie zmienia się barw

polo
2015-09-11 20:38:00

a kosztowny zapomiał przyjść miałby kolejna anty reklame, kosztowny do ksera

x
2015-09-11 20:28:00

A gdzie reszta pozostałych kandydatów z kandydatem na senatora na czele ....

radomiaczek
2015-09-11 18:55:00

Skurkowany szpicel

prokurator
2015-09-11 17:22:00

Za miesiąc nie będzie po nich śladu. Powinni się wstydzić, że należą do tej bandyckiej organizacji.

jano
2015-09-11 17:14:00

PO ku chwale miasta ściągnie nam uchodźców islamistow i sama przejdzie na islam.

Śmiechu warte
2015-09-11 17:12:00

A co takiego robi PO na rzecz miasta? Zdradź nam tą skrzętnie ukrywaną tajemnice.tajemnice

Radomianin
2015-09-11 17:02:00

Spokojnie popieram PO. Przynajmniej cos robia na rzecz miasta.

Kali
2015-09-11 16:51:00

Pan Ruszczyk to chyba koszule szyje na obstalunek, bo takich rozmiarów kołnierzyka raczej się nie szyje standardowo. Coś jednak w tym sejmiku chłopina odłożył.

EDEK
2015-09-11 16:44:00

brawo brawo Marek !!!!!!!!!!!

Wszystkimraj
2015-09-11 15:49:00

To nie był pomysł samoobrońców tylko Pomarańczowej Alternatywy. Zapodziali tylko gdzieś krasnalskie czapeczki.

Bronnek
2015-09-11 15:44:00

Te szaliczki to zgrany pomysł samoobrońców.

Pippi
2015-09-11 15:43:00

No to zebrali mniej podpisów niż Ruch Kukiza. Oj ciekawie zapowiada się wyniczek głosowanka.

 1 2 >