Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

List gratulacyjny od premier Kopacz dla Radomia

Radom on-line / 2015-08-06 11:07:00, aktualizacja: 2015-08-06 11:24:00

Spotkanie z przedstawicielami samorządów, które będą tworzyły domy dziennego pobytu dla osób w wieku 60+, zainaugurowało realizację rządowego programu Senior-Wigor. Uroczystość odbyła się w ogrodach Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie. List gratulacyjny z rąk premier Ewy Kopacz odebrała m.in. wiceprezydent Radomia Anna Białkowska.

wiceprezydent Anna Białkowska, premier Ewa Kopacz i dyrektor Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej UM Elwira Skoczek

– Zdecydowaliśmy się na udział w programie, ponieważ realizując politykę prorodzinną należy pamiętać o przedstawicielach wielu różnych pokoleń, w tym także o seniorach. Mamy już uchwałę w sprawie wprowadzenia w mieście karty seniora, a teraz tworzymy dom dziennego pobytu. Zapewniam jednocześnie, że na tym nie poprzestaniemy. Mamy bowiem jeszcze kilka innych pomysłów – powiedziała wiceprezydent.

Przypomnijmy, że Radom otrzymał z rządowego programu Senior-Wigor prawie 267 tysięcy złotych. Te pieniądze pozwolą przygotować i wyposażyć pomieszczenia w kamienicy przy Rwańskiej 7. Osoby w wieku 60+ będą mogły skorzystać z szeregu zajęć w przystosowanych do ich potrzeb. Spotkania w gronie rówieśników i specjalistów, wypełnione będą ćwiczeniami i relaksem. Placówka ma ruszyć już jesienią.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: dm, UM Radom

Wasze komentarze (33)

pedał
2015-08-14 06:09:00

Czu Kopacz to lesbijka?

Jacek
2015-08-11 23:12:00

Polityka prorodzinna prowadzona przez PO.Kłamstwo i oszustwo.Więc po co te akcje Owsiaka i marketów?Ciągle jakieś akcje.Wstyd w formie dziadowizny.Nie chcemy żadnych dziadowizn.Nam należą się pieniądze które my wypracowaliśmy.Jakąś łaską to mam w d....

dali kasę
2015-08-11 15:20:00

a potem gratulują, że wzięli. Dżizas, gdzie ja żyję

lolek
2015-08-10 16:03:00

Rzygam już ta nagonka medialną post Niemieckich mediów na obecnego prezydenta i PIS. Facet jest 5 dni prezydentem a usłyszałem już o nim tyle złego ze za całą prezydenturę wystarczy. Nigdy nie byłem zwolennikiem PIS ale tym razem zaglosuje na Kukiza lub PIS a dlaczego? Ano zastanawia mnie bardzo co maja do ukrycia obecnie rządzący że tam panicznie boją się utraty władzy. Wyprzedaż majątku narodowego to wiemy już wszyscy ale chodzi chyba jeszcze o coś więcej!!! I dlaczego zagranicą się tak boi aby Polską nie rządził PIS a skoro się boją to chyba dobrze dla Polski i Polaków!!!

h thez
2015-08-08 19:58:00

Biernat kupił działkę za 14% wartości. CBA mówi że była to ukryta forma łapówki. Takich prominentnych członków ma PO. Łapówkarze i malwersanci. Oj żeby tylko odpolitycznić CBA i inne instytucje to zabraknie miejsc w więzieniach.

fa
2015-08-07 10:09:00

SEXI kobiety i nie ważne co w rozkroku ALE TO CO MAJĄ W GŁOWIE ! Mili panowie

Kopaerwa
2015-08-07 09:56:00

Dla pospólstwa list a dla swoich gruba kasa. Kopaczka wy tylko potraficie pięknie pierdzieć propagandowo a kasę zawijacie dla swoich.

widmo
2015-08-07 07:58:00

Patrzeć jak przyjdzie drugi list. Z Brukseli od Tuska :-) Świat zamarł z wrażenia. Dostaliśmy 260tys zł. :-)

Tekla
2015-08-06 22:24:00

A jaki udział ma Pani po prawej stronie Pani Premier ( przy lewym boku)

Qiczoł
2015-08-06 22:10:00

przeglądając dzisiejsze komentarze w tym wypociny niejakiego "0",dochodzę coraz bardziej do wniosku iż jest to człek z gatunku tych co lubią doszukiwać się dziury w całym i jak to mówią wsadzać bez powodu kij w mrowisko, i nieważne czy to co pisze jest w temacie czy nie byle by tylko zaistnieć. Piszesz iż " Pani Białkowska niemal na każdym zdjęciu gdzie ją widać stawia tak rozkracznie nogi. To takie mało kobiece i eleganckie" , ja na tym zdjęciu nic takiego nie widzę ale sądząc po wypowiedzi "to z Waści musi być niezły erotoman" i " prawdziwny TROL ".

0
2015-08-06 20:53:00

No Kowalski i Kosztowniak sypneli z kasy klubowej na trolli z Petersburga....

Nev
2015-08-06 18:26:00

Przecież prawie wszystkie media w Radomiu siedzą w kieszeni PO, tylko, że niektórzy dostają więcej od pozostałych. Takie życie jest polskiego dziennikarza.

POL
2015-08-06 18:24:00

Wymiotować mi się chę tym vigorem, vigor tu i tam, i wszędzie Białkowska tuż przed startem w wyborach. Przecież polityka socjalna to zasługa poprzednich władz i anny kwiecień.

0
2015-08-06 14:54:00

Pytanie. Czemu Pani Białkowska niemal na każdym zdjęciu gdzie ją widać stawia tak rozkracznie nogi. To takie mało kobiece i eleganckie.

don pedro
2015-08-06 13:36:00

Pani Kopacz jest najpiękniejsza, najbardziej inteligentna i ogólnie NAJ NAJ NAJ razem z NAJfajniejszą PO... radom24.pl to najbardziej obiektywne miejsce, by czytać odpowiednie teksty dziennikarskie. Dziennikarze z tego miejsca to mistrzostwo świata w bezstronności i suchym ocenianiu faktów. Tak, na pewno...

marlena
2015-08-06 13:09:00

To kasa na jeden z blisko 120 podobnych projektów w całej Polsce. Nic wyjątkowego. List gratulacyjny! Ala jaja. Wybory panie, wybory :-)

1
2015-08-06 13:03:00

Strasznie ,,elokwwwwwentny" ten nasz zapaśnik. Chyba dostał POleconko z Warszawy. PISze, źle na wszystkich innych POza PO. POpadanda , POpadanda zapaśnik.

0
2015-08-06 13:02:00

My wszyscy rozumiemy ten datek. Cieszymy się ogromnie, że coś kapnie Radomiowi na otarcie łez. Jesteśmy dumni, że tak o nas dbają i widzą nasze problemy. Za trzy lata Radom będzie wdzięczny za 8000 miejsc pracy i wiele innych spełnionych obietnic.

toma
2015-08-06 12:57:00

Słyszałem ,że Fałek, Ścibor i Ruszczyk to zapasnicy,ale żeby Lenin z urzędu, to coś nowego.

kolo
2015-08-06 12:55:00

zapaśnik - gramatyk. Dobre, he he he. Tego jeszcze nie było.

 1 2 >