Sobota 20 kwietnia
Agnieszki, Czesława, Amalii

Remis Radomiaka na inaugurację nowego sezonu

Damian Markowski 2015-08-02 17:00:00

Radomiak Radom zremisował bezbramkowo na własnym stadionie ze Zniczem Pruszków w 1. kolejce nowego sezonu 2015/2016 II ligi. Zieloni kończyli mecz w osłabieniu po czerwonej kartce dla Michała Chrabąszcza.

W akcji Leândro. Foto: Radomiak.pl

RADOMIAK RADOM - ZNICZ PRUSZKÓW 0:0

Radomiak: Michał Kula - Maciej Wasilewski, Norbert Jędrzejczyk, Maciej Świdzikowski, Bartosz Sulkowski - Paweł Uliczny (46 Paweł Wolski), Michał Chrabąszcz, Mateusz Radecki, Dariusz Brągiel (59 Krzysztof Napora) - Leândro Rossi Pereira (71 Chinonso Agu), Krzysztof Ropski (78 Włodzimierz Puton).

Znicz: Piotr Misztal - Marcin Rackiewicz, Arkadiusz Jędrych, Maciej Mysiak, Michał Kucharski - Michał Danilczyk, Maciej Machalski, Maksymilian Banaszewski, Mateusz Stryjewski (85' Arkadiusz Górka), Paweł Kaczmarek (71 Patryk Kubicki) - Bartosz Wiśniewski (67 Daniel Kraska).

żółte kartki: Chrabąszcz, Agu, Napora - Mysiak, Kaczmarek, Machalski.
czerwona kartka: Michał Chrabąszcz (73. minuta, Radomiak, za dwie żółte).

sędziował: Mariusz Szczerbowicz (Olsztyn).

Wypowiedź pomeczowa trenera Magnuszewskiego TUTAJ.

W następnej kolejce podopieczni trenera Jacka Magnuszewskiego zagrają u siebie ze Stalą Stalowa Wola. Spotkanie rozegrane zostanie w sobotę (8 sierpnia) o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Narutowicza 9 w Radomiu.

Zapis relacji na żywo:

90+3' koniec meczu. Bezbramkowy remis Radomiaka na inaugurację nowego sezonu ze Zniczem Pruszków

90+1' Puton trafia w rękę Mysiaka, ale sędzia tego nie widzi

90' trzy minuty doliczone

89' Jędrych za mocno do Kubickiego i Kula od bramki

87' Kubicki z 15m nad bramką

86' kartka dla Napory za przerwanie kontry

86' rożny dla Radomiaka po akcji Sulkowskiego

85' Górka za Stryjewskiego w Zniczu

85' Wolski z 20 metrów wprost w Misztala

* Radomiak pomimo gry w "10" nie odstaje od gości

81' Machalski z wolnego obok bramki

80' Po akcji Sulkowskiego, Puton znalazł się w doskonałej sytuacji, ale z 10 metrów trafił w Kucharskiego. Po kontrze Agu fauluje Banaszewskiego i żółta dla Nigeryjczyka

78' Ostatnia zmiana w Radomiaku. Włodzimierz Puton za Krzysztofa Ropskiego

75' Znicz - co logiczne - przejął inicjatywę. Radomiak czeka na kontry

73' druga żołta, a w konsekwencji czerwona kartka dla Michała Chrabąszcza. Za dwa głupie faule..

73' Wolski z 5 metrów, ale broni Misztal

72' dużo walki w środku boiska

71' zmiany w obydwu zespołach. W Zniczu Kubicki za Kaczmarka, w Radomiaku Agu za Leo

67' Kraska za Wiśniewskiego, pierwsza zmiana w Zniczu

66' Znicz po kontrze bliski gola. Banaszewski z trzech metrów jednak obok słupka

65' Leo blisko gola, ale Mysiak w ostatniej chwili wybija na aut

63' Znicz szybko rozpoczął z wolnego, ale wyjaśnia Jędrzejczyk

62' żółta dla Chrabąszcza

61' podkręcił tempo Radomiak, po akcji Wolskiego piłkę łapie jednak Misztal

60' Wolski do Radeckiego, a ten z 20m nad bramką

59' druga zmiana w Radomiaku: Napora za Brągiela

56' żółta kartka dla Machalskiego za przerwanie kontry

55' żółta dla Kaczmarka

53' po akcji Kaczmarka Świdzikowski wybija na róg, ale Danilczyk zepsuł dośrodkowanie

50' Kaczmarek znalazł się sam na piątym metrze, ale zdążył Jędrzejczyk

48' rzut wolny dla Znicza z 30m. Machalski jednak nad bramką

47' dobra okazja dla gości, ale wyjaśnia Chrabąszcz

* W Radomiaku pierwsza zmiana. Za Ulicznego wszedł Wolski

46' nasz zespół rozpoczyna II połowę

45' koniec I połowy. Do przerwy bez bramek

42' po akcji Kaczmarka, Rackiewicz nad bramką

41' Znicz przycisnął..

40' po rożnym Mysiak nad bramką

39' Stryjewski sam na sam z Kulą. Świetnie broni Michał Kula!

37' Ropski faulowany przez Jędrycha. Rzut wolny z 35m. Leo wprost w Misztala

35' po dośrodkowaniu Brągiela łapie Misztal

33' Kula pewnie łapie po dośrodkowaniu Kaczmarka

31' Uliczny blokowany z 20m

30' dużo walki w środku pola

26' Danilczyk w pole karne, ale nikt nie przeciął jego dośrodkowania

24' piękna akcja Radomiaka. Leo do Ulicznego, ten do Wasilewskiego i po podaniu prawego obrońcy Ropski z dwóch metrów.. nad bramką!

23' Po rożnym Jędrych w słupek

22' Danilczyk oddaje strzał, które blokuje Radecki, korner

21' Świdzikowski blokuje strzał Stryjewskiego

20' Chrabąszcz fauluje Banaszewskiego na środku boiska

19' Leo zamiast podawać do Ropskiego, oddał niecelny strzał

18' gra się trochę uspokoiła

14' kolejna okazja, tym razem Radecki nad bramką

14' Leandro z ośmiu metrów wprost w Misztala. Radomiak coraz bliżej gola

12' po akcji Leo z Wasilewskim, Radecki z siedmiu metrów obok bramki, najlepsza okazja Zielonych

11' Po akcji Brągiela Sulkowski nad bramką

9' Leo oddał niepotrzebny strzał z 35m. Piłka minęła bramkę Znicza o dziesięć metrów

7' Ropski blokowany, korner. Nic z tego..

6' strzał Radeckiego z 25m pewnie broni golkiper gości

5' Nieporozumienie Radeckiego z Leo i piłka w rękach Misztala

3' Mysiak fauluje Ropskiego. Pierwsza żółta kartka

2' Wasilewski blokuje strzał Kaczmarka

1' faulowany Ropski na środku boiska

1' rozpoczyna Znicz

16:59 Minuta cisza z okazji śmierci w ostatnich miesiącach kilku osób związanych przez lata z naszym zespołem

16:58 Kibice Radomiaka rozpoczęli bardzo głośny doping na dwie strony

16:56 Miła uroczystość. Kapitan Radomiaka, Maciej Świdzikowski odbiera puchar za awans do II ligi

16:55 Piłkarze obydwu zespołów wychodzą właśnie na dobrze przygotowaną do gry murawę