Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Air Show 2015: Zakaz wnoszenia własnych napojów. Będzie darmowa woda do picia

Air Show 2015 / 2015-07-07 13:20:00

Podczas Air Show w Radomiu, tak jak i podczas ubiegłej edycji imprezy, istnieje kategoryczny zakaz wnoszenia własnych napojów. Organizatorzy zaplanowali jednak na terenie pokazów pięć miejsc dystrybucji wody pitnej, z której widzowie będą mogli skorzystać bezpłatnie.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Air Show 2015, ujęcia wody będą oznakowane, zadaszone a każde z nich wyposażone będzie w cztery dystrybutory chłodzące wodę. Do dyspozycji widzów będą jednorazowe kubeczki plastikowe o pojemności 200 ml.

Dodatkowo, możliwe będzie również napełnianie własnych butelek po napojach (PET). Szczegółowy plan rozmieszczenia punktów bezpłatnej dystrybucji wody pitnej znajduje się na mapie, którą publikujemy w galerii poniżej.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: bach

Wasze komentarze (10)

Konio@Śląskie
2015-08-24 09:21:00

Nie można wnosić napojów, a butelkę można napełnić wodą. To jak to robią na Dni NATO ? Ściema i tyle. Ale ja przemyciłem wszystko co chciałem w kocu. Pomacał i śmiał się ze swojego szefa, mówiąc pod nosem. -"Wszystkich Polaków przepuszczam." Faktycznie większość przepuszczała Polaków z nielegalną wodą. He he he. Pozdrawiamy pana z ochrony.

Już to widzę...
2015-08-19 19:41:00

Poprzednim razem dano ciała.. Fakt nie wpuszczano z własnymi napojami, ale dystrybutorów nie było. A tak o nich trąbili. Trzeba było zakupić butlę 1.5l za 5zł. Jeśli teraz nie będzie tych dystrybutorów zwrócę się do organizatorów o zwrot biletu.

Chichot
2015-07-12 14:57:00

A po kiego diabla tam lezc? Halas, smrod, spaliny, patelnia, tlumy. No chyba, ze sie jest masochista. Najlepiej opuscic miasto na te dwa dni.

polis
2015-07-09 09:26:00

Ciekawe kto będzie sprzedawał tę wodę? Czy będzie miał coś wspólnego z radomskim PO, albo może zupełnie przypadkowo z Archiwum Parkowym?

polis
2015-07-09 09:24:00

Ciekawe kto będzie sprzedawał tę wodę? Czy będzie miał coś wspólnego z radomskim PO, albo może zupełnie przypadkowo z Archiwum Parkowym?

Absurd
2015-07-08 01:11:00

Woda będzie chłodzona? Gruźliczanka czy natryskowa?

lotniskowiec
2015-07-07 20:33:00

znowu absurd po radomsku, jak co roku trzeba zgarnac kase od handlujacych na terenie lotniska , i jednoczesnie zapewnic im zbyt .Napoje mozna kupic wszedzie za 2-3 zeta na lotnisku za 7-10. Czy tak wyglada demokracja?Chyba po radomsku

mgr
2015-07-07 18:08:00

To nie idźcie jak was nie stać na wodę.

gnu
2015-07-07 15:26:00

Spoko. Prezio wniesie sobie co będzie chciał. Może da łyka?

*****
2015-07-07 15:18:00

trzeba z tą komercją walczyć!. Absurd do kwadratu. Znowu nie można wnosić własnych napojów na pokazy ale uwaga: łaskawi organizatorzy udostępnią 5 słownie pięć! dystrybutorów z wodą do picia i kubeczki oraz zezwolą na uzupełnienie własnych butelek.... których nie będzie wolno wnieść:)))) udostępnijcie to wszędzie hejt na maxa trzeba urządzić, bo się organizatorom w głowach od upału pomieszało!!!!!