Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Gdzie głosować? Kto w obwodowych komisjach wyborczych?

Miasto, Samorząd, Polityka / 2011-09-28 13:30:00

Przedstawiamy wykaz obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu i Senatu w Radomiu oraz ich składy.

Obwód Nr 1 – V Liceum Ogólnokształcące im. R. Traugutta, ul. Traugutta 52a
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Syganiec Renata
2 KW Platforma Obywatelska RP Wojas Norbert
3 Komitet Wyborczy SLD Karolik Wiesław
4 KW Polska Jest Najwaźniejsza Karpińska Małgorzata
5 Komitet Wyborczy PSL Stachurski Tadeusz
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Podlaski Jarosław Krzysztof
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Nowak Mateusz Łukasz
8 KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Majerczak Mirosław Piotr
9 Pracownik samorządowy Fedorowicz Teresa

Obwód Nr 2 – III Liceum Ogólnokształcące im. D. Czachowskiego, ul. Traugutta 44
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Pawlikowski Tomasz Jan
2 KW Platforma Obywatelska RP Tarasińska Katarzyna
3 Komitet Wyborczy SLD Słowikowska Anna Maria
4 KW Polska Jest Najwaźniejsza Mizerska Marta Anna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Gwozdowski Dominik Urban
6 KW Prawica Wójcicka Joanna Urszula
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Markiewicz Kacper Arnold
8 KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Bilska Izabela Edyta
9 Pracownik samorządowy Sawicka Danuta

Obwód Nr 3 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Ks. J. Poniatowskiego, ul. Sienkiewicza 30
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Urbańska Karolina
2 KW Platforma Obywatelska RP Kuciewicz Katarzyna
3 Komitet Wyborczy SLD Bojko - Tomala Beata
4 KW Polska Jest Najważniejsza Markiewicz Elżbieta Magdalena
5 Komitet Wyborczy PSL Szpilski Jerzy Marian
6 KW Prawica Bałenkowski Piotr Ryszard
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Jurczak Klaudia Iwona
8 KW Nowa Prawica Czyżewska Anna
9 Pracownik samorządowy Chrzanowska Jolanta

Obwód Nr 4 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. K. Pułaskiego, ul. Tybla 7/11
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Neska Milena
2 KW Platforma Obywatelska RP Lenardt Maria
3 Komitet Wyborczy SLD Gut - Jończyk Małgorzata
4 KW Polska Jest Najważniejsza Drzazga Małgorzata
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Celuch Paweł
6 KW Prawica Lewicka Katarzyna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Swęd Sławomir Andrzej
8 KW Nowa Prawica Grabowska Magdalena
9 Pracownik samorządowy Cynowska Anna Małgorzata

Obwód Nr 5 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 13 im. Ks. J. Poniatowskiego, ul. Sienkiewicza 30
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Russ Urszula
2 KW Platforma Obywatelska RP Bińkowska Marzena
3 Komitet Wyborczy SLD Izdebska Aneta Justyna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Jaskros Bo?ena Agata
5 Komitet Wyborczy PSL Szpilska Justyna
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Cyrańska Anna Katarzyna
7 KW Prawica Górecka Anna Beata
8 KW Nowa Prawica Adamiec Kinga
9 Pracownik samorządowy Filipiak Małgorzata

Obwód Nr 6 - RTBS "Administrator" ul. Waryńskiego 16 A
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Religa Katarzyna
2 KW Platforma Obywatelska RP Kotkowska Anna
3 Komitet Wyborczy SLD Kołodziejczyk Michał
4 KW Polska Jest Najważniejsza Antoniewicz Anita
5 Komitet Wyborczy PSL Piechota Anita
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Sochacka Agnieszka Ewa
7 KW Prawica Skrok Izabela Małgorzata
8 KW Nowa Prawica Gawor Agnieszka
9 Pracownik samorządowy Wieśniak Małgorzata

Obwód Nr 7 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 7 im. K. Pułaskiego, ul. Tybla 7/11
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Pawłowska Alicja Maria
2 KW Platforma Obywatelska RP Czajka Mariusz
3 Komitet Wyborczy SLD Nowak Konrad Roman
4 KW Polska Jest Najważniejsza Drab Iwona
5 Komitet Wyborczy PSL Borzęcki Włodzimierz Ramigiusz
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Misztal Waldemar Marek
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kucharczyk Piotr
8 KW Nowa Prawica Borkowski Patryk
9 Pracownik samorządowy Nowak Bogumiła Edyta

Obwód Nr 8 - I LO im. M. Kopernika, ul. Żeromskiego 10
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Russ-Małek Kamila
2 KW Platforma Obywatelska RP Kosiór Katarzyna
3 Komitet Wyborczy SLD Wiśniewska Sylwia
4 KW Polska Jest Najważniejsza Wilczyńska Agnieszka Ewa
5 Komitet Wyborczy PSL Stobiecki Andrzej Franciszek
6 KW Prawica Ostatek Franciszka
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Grunt Romualda Elżbieta
8 KW Nowa Prawica Podkowa Andrzej
9 Pracownik samorządowy Ulikowska Bożena

Obwód Nr 9 - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 7, ul. Staromiejska 11
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Wasiak Barbara
2 KW Platforma Obywatelska RP Sałbut Artur
3 Komitet Wyborczy SLD Pytlarz Joanna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Drab Agnieszka Katarzyna
5 Komitet Wyborczy PSL Miłkowska Adrianna
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Waga Aleksandra Beata
7 KW Prawica Kołodziejski Paweł Konrad
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Karasiewicz Krzysztof Jan
9 Pracownik samorządowy Świercz Beata

Obwód Nr 10 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 28, im. A. Mickiewicza, ul. Jaracza 8
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Pawłowska Małgorzata
2 KW Platforma Obywatelska RP Pieńkowski Alan
3 KW Polska Jest Najważniejsza Grylak Marta Ewa
4 Komitet Wyborczy PSL Lewandowska Maria Aniela
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Waga Karolina Dorota
6 KW Prawica Skrok Katarzyna Anna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Zielińska Katarzyna Zdzisława
8 KW Nowa Prawica Majerczak Joanna Monika
9 Pracownik samorządowy Lutek Radosław

Obwód Nr 11 - Zespół Szkół Budowlanych im. K. Wielkiego, ul. Kościuszki 7
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Błocki Tomasz
2 KW Platforma Obywatelska RP Frysztak Konrad
3 Komitet Wyborczy SLD Gabrylewicz Konrad Michał
4 Komitet Wyborczy PSL Pisarek Barbara Zofia
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Soczyńska Marianna
6 KW Prawica Stanik Teresa
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Melon Małgorzata Barbara
8 KW Nowa Prawica Sakowicz Dominika Agnieszka
9 Pracownik samorządowy Sawicki Marek

Obwód Nr 12 - Poltechnika Radomska - Wydział Sztuki, ul. Malczewskiego 22
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Tomaszewska Magdalena
2 KW Platforma Obywatelska RP Mazurek Andżelika
3 KW Polska Jest Najważniejsza Balcerzak Rafał
4 Komitet Wyborczy PSL Stachurska Elżbieta Julia
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Majewska Renata Dagmara
6 KW Prawica Pawlina Zbigniew Florian
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Zieliński Robert Zbigniew
8 KW Nowa Prawica Sułkowski Waldemar Felicjan
9 Pracownik samorządowy Janasz Małgorzata

Obwód Nr 13 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. M. Dąbrowskiej, ul. Sowińskiego 1
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Ziółek Anna Janina
2 Komitet Wyborczy SLD Borowski Marcin
3 KW Polska Jest Najważniejsza Cichocki Piotr Łukasz
4 Komitet Wyborczy PSL Siek Jan
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Borkowski Maciej Andrzej
6 KW Prawica Strzelecka Elżbieta Beata
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Matyjaszkiewicz Cezary Sebastian
8 KW Nowa Prawica Molik Patrycja
9 Pracownik samorządowy Boczkowska Renata

Obwód Nr 14 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 5 im. M. Dąbrowskiej, ul. Sowińskiego 1
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Stanik Marta Teresa
2 KW Platforma Obywatelska RP Włodek Anna
3 Komitet Wyborczy SLD Woźniak Elżbieta Iwona
4 Komitet Wyborczy PSL Opałka Małgorzata Wanda
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Masiarz Maciej Mariusz
6 KW Prawica Hernik Barbara Edyta
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Poźniak Jadwiga Irena
8 KW Nowa Prawica  Rajca Tomasz Marek
9 Pracownik samorządowy Grzegorczyk Renata

Obwód Nr 15 - Przedszkole Publiczne Nr 2, ul. Jasińskiego 4
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Sekuła Anna
2 Komitet Wyborczy SLD Zajączkowska Magdalena
3 KW Polska Jest Najważniejsza Walaszczyński Mateusz Roman
4 Komitet Wyborczy PSL Stępniewska Jolanta
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Bączkowski Michał Daniel
6 KW Prawica Bednarczyk Ewa
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Wąsowicz - Szymańska Izabela Anna
8 KW Nowa Prawica Ambrozik Małgorzata Agnieszka
9 Pracownik samorządowy Suwała Alicja

Obwód Nr 16 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 34, ul. Miła 18
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Wąsik Anna
2 Komitet Wyborczy SLD Dujka Jan Włodzimierz
3 KW Polska Jest Najważniejsza Nowak Magdalena
4 Komitet Wyborczy PSL Rysiak Dariusz Mieczysław
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Sarnecka Katarzyna Sylwia
6 KW Prawica Stanik Agnieszka Beata
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Łukomski Krzysztof Witold
8 KW Nowa Prawica Słowikowska Alina
9 Pracownik samorządowy Giemza Marian

Obwód Nr 17 - II LO im. M. Konopnickiej, ul. Kusocińskiego 8
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Szczurowska Katarzyna
2 KW Platforma Obywatelska RP Karkułowska Katarzyna
3 Komitet Wyborczy SLD Matuska Dorota
4 KW Polska Jest Najważniejsza Kotowski Łukasz Krzysztof
5 Komitet Wyborczy PSL Siek Adam
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Dolega Ewa
7 KW Prawica Pękacka Anna Karolina
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Majewska Maria Ewa
9 Pracownik samorządowy Nowak Elżbieta

Obwód Nr 18 - XI LO z Odziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica, ul. 11-go Listopada 27
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Węglicki Krzysztof Ryszard
2 KW Platforma Obywatelska RP Pankowski Hubert
3 Komitet Wyborczy SLD Filipowicz Paulina Anna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Bytys Milena
5 Komitet Wyborczy PSL Cis Ewa Bożena
6 KW Prawica Nowosiński Łukasz
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Mordak Agnieszka
8 KW Nowa Prawica Rajca Konrad Waldemar
9 Pracownik samorządowy Leszczyński Piotr

Obwód Nr 19 - Przedszkole Publiczne Nr 15, ul. Kusocińskiego 10
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Lisowska Barbara Halina
2 KW Platforma Obywatelska RP Dziewiż Elżbieta
3 Komitet Wyborczy SLD Kacprzak Zygmunt Wacław
4 KW Polska Jest Najważniejsza Adamska Aleksandra
5 Komitet Wyborczy PSL Jamka Agnieszka Ewa
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Stanik Mateusz
7 KW Prawica Grzyb Marta Jolanta
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Karasiewicz Gra?yna Maria
9 Pracownik samorządowy Drab Małgorzata

Obwód Nr 20 - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Górecki Janusz Grzegorz
2 KW Platforma Obywatelska RP Łazowska Lidia
3 Komitet Wyborczy SLD Wieczorek Grażyna Ewa
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Suszyńska Krystyna
5 Komitet Wyborczy PSL Towarek Anna
6 KW Prawica Włodek Jolanta Ewa
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Markiewicz Katarzyna Magdalena
8 KW Nowa Prawica Kamiński Bogusław
9 Pracownik samorządowy Staniszewska Teresa

Obwód Nr 21 - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 6 im. J. Kochanowskiego, ul. Kilińskiego 25
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Jaśkiewicz Danuta
2 KW Platforma Obywatelska RP Bajek Mateusz
3 KW Polska Jest Najwazniejsza Nowak Mateusz
4 Komitet Wyborczy PSL Towarek Bogdan
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Majewska Patrycja Agnieszka
6 KW Prawica Stańczuk Marcin Artur
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Ziółek Tomasz
8 KW Nowa Prawica Rybińska Anna
9 Pracownik samorządowy Bogucka Renata

Obwód Nr 22 - Przedszkole Publiczne Nr4 im. Juliana Tuwima, ul. Kilińskiego 23
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Karasiński Grzegorz
2 Komitet Wyborczy SLD Mędrzycki Wojciech Aleksander
3 KW Polska Jest Najważniejsza Nowak Elżbieta
4 Komitet Wyborczy PSL Ziółek Ewelina
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Dolega Anna
6 KW Prawica Kucharska Barbara Magdalena
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Łukomska Monika
8 KW Nowa Prawica Jamrozik Ewa Grażyna
9 Pracownik samorządowy Jarząbek Dorota Ewa

Obwód Nr 23 - Publiczne Gimnazjum Nr 13 z Oddziałami Dwujęzycznymi, ul. 25 Czerwca 79
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Fałek Krystyna
2 KW Platforma Obywatelska RP Gertner Wojciech
3 Komitet Wyborczy SLD Januszewska Klaudia
4 KW Polska Jest Najważniejsza Piórkowska Gra?yna Ewa
5 Komitet Wyborczy PSL Ziółek Karol
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Czubak Izabela Ewa
7 KW Prawica Gębski Grzegorz
8 KW Nowa Prawica Urbańska Agnieszka
9 Pracownik samorządowy Biedka - Wlazło Edyta

Obwód Nr 24 - Placówka Wielofunkcyjna "Słoneczny Dom", ul. Kolberga 19
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Kośla - Gołąbek Katarzyna Anna
2 KW Platforma Obywatelska RP Walkiewicz Jolanta
3 Komitet Wyborczy SLD Słowikowska - Chojnacka Irena Wacława
4 KW Polska Jest Najważniejsza Panek Adrian
5 Komitet Wyborczy PSL Korcz Izabela
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Czubak Rafał
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Łochowska Anna Ewa
8 KW Nowa Prawica Czubak Alicja Maria
9 Pracownik samorządowy Kwiatkowska Mirosława

Obwód Nr 25 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 33, ul. Kolberga 5 (wejście od ulicy Siennej 7)
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Głogowska Karolina Izabela
2 KW Platforma Obywatelska RP Czajka Paweł
3 Komitet Wyborczy SLD Bogdański Tadeusz Cherubin
4 Komitet Wyborczy PSL Dróżdż Małgorzata
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Dolega Kinga
6 KW Prawica Kowalczyk Elżbieta Alicja
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Bartosiak Łukasz Damian
8 KW Nowa Prawica Pyrka Dariusz Bartłomiej
9 Pracownik samorządowy Wysocka Beata

Obwód Nr 26 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 8 im. T. Kościuszki, ul. Dzierzkowska 9
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Ślifirczyk Martyna Daria
2 KW Platforma Obywatelska RP Lebkuchler Anna
3 KW Polska Jest Najważniejsza Kowalczyk Renata Anna
4 Komitet Wyborczy PSL Cis Piotr
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Żabski Andrzej Władysław
6 KW Prawica Miśkiewicz Klaudia Katarzyna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Bartosiak Emilia
8 KW Nowa Prawica Pyrka Paulina
9 Pracownik samorządowy Kania Magdalena

Obwód Nr 27 - Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Stadnickiej ul. Słowackiego 17
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Religa Anna
2 KW Platforma Obywatelska RP Cholewa Monika
3 Komitet Wyborczy SLD Jaworski Rafał
4 KW Polska Jest Najważniejsza Szczepanik Sylwia
5 Komitet Wyborczy PSL Kopycka Patrycja
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Michalski Zbigniew Tadeusz
7 KW Prawica Kabza Grażyna Maria
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Ruta Hanna
9 Pracownik samorządowy Sobkowiak Elzbieta

Obwód Nr 28 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Orła Białego, ul. Rapackiego 24
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Stuleblak Anna
2 KW Platforma Obywatelska RP Gołda Leszek
3 Komitet Wyborczy SLD Domagała Anna Maria
4 KW Polska Jest Najwaźniejsza Trześniewska Lidia Ewa
5 Komitet Wyborczy PSL Seweryn Paweł Sylwester
6 KW Prawica Krawulska Grażyna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Lipiec Andrzej
8 KW Nowa Prawica Cięciara Ewa
9 Pracownik samorządowy Dobrzańska - Kucharska Ewa

Obwód Nr 29 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 24 im. K. Makuszyńskiego, ul. Powstańców Śląskich 4
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Siczek Beata
2 KW Platforma Obywatelska RP Gołda Agnieszka
3 Komitet Wyborczy SLD Siara Monika
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Adamska Beata Katarzyna
5 Komitet Wyborczy PSL Grodka Mariola Małgorzata
6 KW Prawica Płońska Bogusława Zofia
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Lipiec Dariusz Adam
8 KW Nowa Prawica Goździk Halina Anna
9 Pracownik samorządowy Alberska Mirosława

Obwód Nr 30 - Przedszkole Publiczne Nr 1, ul. Zientarskiego 3
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Laskowska Renata
2 KW Platforma Obywatelska RP Walczak Teresa
3 Komitet Wyborczy SLD Kupidura Izabela Maria
4 KW Polska Jest Najważniejsza Doraziński Tomasz Michał
5 Komitet Wyborczy PSL Janeczek Arkadiusz Marian
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Hrynkiewicz Dorota Maria
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Krzesińska Barbara
8 KW Nowa Prawica Płoński Damian Rafał
9 Pracownik samorządowy Chrzanowska Danuta

Obwód Nr 31 - Przedszkole Publiczne Nr 24, ul. Powstańców Śląskich 9
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Stańczyk Monika
2 Komitet Wyborczy SLD Kaczmarski Jacek
3 KW Polska Jest Najważniejsza Krawczyk Karol
4 Komitet Wyborczy PSL Siekańska Karolina
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Zielińska Małgorzata
6 KW Prawica Józefiak Agata
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Harcińska Małgorzata
8 Pracownik samorządowy Dowbór Elżbieta

Obwód Nr 32 - Zespół Szkół Elektronicznych im. Bohaterów Westerplatte, ul. Sadkowska 19
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Pankowska Wiesława
2 Komitet Wyborczy SLD Gac Agnieszka
3 KW Polska Jest Najważniejsza Łoboda Anna
4 Komitet Wyborczy PSL Przedwój Małgorzata
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Górka Jacek
6 KW Prawica Pająk Maria
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Proszek Artur
8 KW Nowa Prawica Chodor Marta
9 Pracownik samorządowy Jaskulska Aneta

Obwód Nr 33 - Przedszkole Publiczne Nr 3, ul. Olsztyńska 12
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Białas Elżbieta
2 KW Platforma Obywatelska RP Figarska Lidia
3 Komitet Wyborczy SLD Słabiak Zofia
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Ziółek Sergiusz
5 Komitet Wyborczy PSL Lewandowski Paweł
6 KW Prawica Minda Marcin
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Dydo Maria
8 KW Nowa Prawica Zwierzyk Bożena
9 Pracownik samorządowy Myślińska Teresa

Obwód Nr 34 - Publiczne Gimnazjum Nr 6, ul. Sadkowska 16
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Górecka Marta
2 KW Platforma Obywatelska RP Figarska Sylwia
3 Komitet Wyborczy SLD Stępień Monika
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Baranowska Dominika
5 Komitet Wyborczy PSL Morawska Mirosława
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Rejmer Danuta
7 KW Prawica Rzońca Elzbieta
8 KW Nowa Prawica Zwierzyk Leszek
9 Pracownik samorządowy Domagała Jadwiga

Obwód Nr 35 - Wodociągi Miejskie Sp. z o.o., ul. Filtrowa 4
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Religa Iwona
2 KW Platforma Obywatelska RP Lenardt Edyta
3 Komitet Wyborczy SLD Sławińska Katarzyna
4 Komitet Wyborczy PSL Wachnicki Michał
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Siczek Sebastian
6 KW Prawica Sakowicz Danuta
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Bąk Kazimierz
8 KW Nowa Prawica Daszewska Krystyna
9 Pracownik samorządowy Katus Joanna

Obwód Nr 36 - Radomski Klub Sportowy „Radomiak’, ul. Struga 63
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Górecka Magdalena
2 KW Platforma Obywatelska RP Korczyński Michał
3 Komitet Wyborczy SLD Wieczorek Bogumiła
4 KW Polska Jest Najważniejsza Radulski Waldemar
5 Komitet Wyborczy PSL Romanowski Roman
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Szczepanowska Karolina
7 KW Prawica Rembowska Marlena
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Krzosek Jerzy
9 Pracownik samorządowy Kot Władysław

Obwód Nr 37 - Dom Pomocy Społecznej „Nad Potokiem”, ul. Struga 88
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Kiepas Bartłomiej
2 KW Platforma Obywatelska RP Kasprzycka Agnieszka
3 Komitet Wyborczy SLD Słowikowska Lidia Lucyna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Krawczyk Marianna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Siczek Monika
6 KW Prawica Kluś Urszula
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Jeżyna Monika
8 KW Nowa Prawica Kolmaga Wanda
9 Pracownik samorządowy Filipkowska Anna

Obwód Nr 38 - Radomska Szkoła Wyższa, ul. Zubrzyckiego 2
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Kiepas Anna
2 KW Platforma Obywatelska RP Boniewicz Maciej
3 Komitet Wyborczy SLD Purc Marta
4 KW Polska Jest Najważniejsza Ordowska Justyna
5 Komitet Wyborczy PSL Marchewka Kamil
6 KW Prawica Wójcik Irena
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Marszałek Paweł
8 KW Nowa Prawica Urbańska Barbara
9 Pracownik samorządowy Bernat Iwona

Obwód Nr 39 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 19 im. E. Bakalarza, ul. Energetyków 10
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Strzelecka Marta
2 KW Platforma Obywatelska RP Zych Andrzej
3 Komitet Wyborczy SLD Heńk- Armentowicz Ewa
4 KW Polska Jest Najważniejsza Gos Dorota
5 Komitet Wyborczy PSL Gołąbek Marcin
6 KW Prawica Barańska Stanisława
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kapusta Jadwiga
8 KW Nowa Prawica Bieniek Przemysław
9 Pracownik samorządowy Kapciak Krystyna

Obwód Nr 40 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. I. Daszyńskiego, ul. Odrodzenia 37
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Stanik Dariusz
2 KW Platforma Obywatelska RP Kiełczyński Mateusz
3 Komitet Wyborczy SLD Wosion Zbigniew
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Dobrzyński Bartłomiej
5 Komitet Wyborczy PSL Dąbrowska Zofia
6 KW Prawica Cholewa Zofia
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Stanisławek Robert
8 KW Nowa Prawica Zając Marta
9 Pracownik samorządowy Florczak Bogusz

Obwód Nr 41 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. I. Daszyńskiego, ul. Odrodzenia 37
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Przysuska Agata
2 Komitet Wyborczy SLD Wnuk Iwona
3 KW Polska Jest Najważniejsza Wołczyńska Agnieszka
4 Komitet Wyborczy PSL Dąbrowska Agnieszka
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Strzelecki Wojciech
6 KW Prawica Górka Dorota
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Szeląg Agnieszka
8 KW Nowa Prawica Kacperczyk Agnieszka
9 Pracownik samorządowy Pęksyk-Sokalska Anita

Obwód Nr 42 - Przedszkole Publiczne Nr 9, ul. Kalińska 4
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Wilk Marcin
2 Komitet Wyborczy SLD Piotrowski Władysław
3 KW Polska Jest Najważniejsza Dobrzyńska Maria
4 Komitet Wyborczy PSL Grzywacz Alicja
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Łabęcka-Pasek Aneta
6 KW Prawica Bąk Dorota
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Walczyk Michał
8 Pracownik samorządowy Gryza Elzbieta

Obwód Nr 43 - Publiczne Gimnazjum Nr 10, ul. Długojowska 6
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Pejs Bożena
2 KW Platforma Obywatelska RP Sępniewska Maria
3 Komitet Wyborczy SLD Rywacki Piotr
4 KW Polska Jest Najważniejsza Piasecka Katarzyna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Majewska Renata
6 KW Prawica Golonka Emil
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kowalska Aleksandra
8 KW Nowa Prawica Binkowski Grzegorz
9 Pracownik samorządowy Ruta Mirosława

Obwód Nr 44 - Zespół Szkół Plastycznych im. Józefa Brandta, Al. Grzecznarowskiego 13
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Kotkowska Wioletta
2 Komitet Wyborczy SLD Siwiec Marzena
3 KW Polska Jest Najważniejsza Banaszkiewicz Aneta
4 Komitet Wyborczy PSL Falkiewicz-Siekańska Krystyna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Ziółek Wioletta
6 KW Prawica Kowalczyk Maria
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Ruta Maria
8 KW Nowa Prawica Sznyrowska Anna
9 Pracownik samorządowy Syta Adam

Obwód Nr 45 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Biała 6
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Warzyńska Barbara
2 KW Platforma Obywatelska RP Wilk Grażyna
3 Komitet Wyborczy SLD Głogowski Marek
4 KW Polska Jest Najważniejsza Skrzypczyk Wioleta
5 Komitet Wyborczy PSL Stachowicz Marzena
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Cieśliński Rafał
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Orczykowska Anna
8 KW Nowa Prawica Belowska Maria
9 Pracownik samorządowy Ratyńska Agnieszka

Obwód Nr 46 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 31, ul. Biała 6
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Kowalczyk Angelika
2 KW Platforma Obywatelska RP Wilk Ryszard
3 Komitet Wyborczy SLD Kościelniak Barbara
4 KW Polska Jest Najważniejsza Białek Honorata
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Sułkowska Barbara
6 KW Prawica Kundys Paulina
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Orczykowski Roman
8 KW Nowa Prawica Matracka Kinga
9 Pracownik samorządowy Chmiel Marzena

Obwód Nr 47 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20 im. Obrońców Pokoju, ul. Malenicka 29
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Towarek Karol
2 Komitet Wyborczy SLD Bańkowska Małgorzata
3 KW Polska Jest Najwazniejsza Suszyński Jerzy
4 Komitet Wyborczy PSL Ogorzałek Przemysław
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Jankowska Leontyna
6 KW Prawica Ruda Bożena
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Jeż Dorota
8 KW Nowa Prawica Puton Żaneta
9 Pracownik samorządowy Lutek Bozena

Obwód Nr 48 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. K. Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Petrykowska Alicja
2 KW Platforma Obywatelska RP Piątek Halina
3 Komitet Wyborczy SLD Tyczyńska Joanna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Małecki Tomasz
5 Komitet Wyborczy PSL Kopcińska Ewa
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Krulak-Ostrowski Remigiusz
7 KW Prawica Serafin Maja
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Sułek Agata
9 Pracownik samorządowy Wólczyńska Sylwia

Obwód Nr 49 - Dom Kultury Idalin, ul. Bluszczowa 4/8
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Pejs Edyta
2 Komitet Wyborczy SLD Żyła Czesław
3 KW Polska Jest Najważniejsza Jodkowska Zofia
4 Komitet Wyborczy PSL Kopciński Eugeniusz
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Trzos Iwona
6 KW Prawica Kalbarczyk Dorota
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Stanik Bogusława
8 KW Nowa Prawica Kaim Edward
9 Pracownik samorządowy Dębowska Anna

Obwód Nr 50 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. K. Jagiellończyka, ul. Wyścigowa 49
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Piechota Iwona
3 Komitet Wyborczy SLD Markwat Sylwia
4 KW Polska Jest Najważniejsza Pająk Beata
5 Komitet Wyborczy PSL Wojciechowska Aleksandra
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Michalec Piotr
7 KW Prawica Ziółkowska-Dygas Ewa
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Lipiec Marta
9 KW Nowa Prawica Górski Piotr
Pracownik samorządowy Mizerska Monika

Obwód Nr 51 - Ośrodek Szkolno-Wych. Zasadnicza Szkoła Zawodowa Nr 3, ul. Grzecznarowskiego 15
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Kośla Michał
2 KW Platforma Obywatelska RP Karwacka Marta
3 Komitet Wyborczy SLD Wilczyńska Agnieszka
4 KW Polska Jest Najważniejsza Stawińska-Maj Małgorzata
5 Komitet Wyborczy PSL Szostak Stanisława
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Strzelec Sylwia
7 KW Prawica Korcz Rafał
8 KW Nowa Prawica Karwowska Katarzyna
9 Pracownik samorządowy Zamiela Paulina

Obwód Nr 52 - Przedszkole Publiczne Nr 16, ul. Grenadierów 3
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Mich Marta
2 KW Platforma Obywatelska RP Jamka Janina
3 KW Polska Jest Najważniejsza Nowak Artur
4 Komitet Wyborczy PSL Sadkowski Patryk
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Kopyt Agnieszka
6 KW Prawica Jaworska Blandyna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Derleta Karolina
8 KW Nowa Prawica Szewczyk Natalia
9 Pracownik samorządowy Ziętek Beata

Obwód Nr 53 - Publiczne Gimnazjum Nr 2 im. A. Czartoryskiego, ul. Gagarina 19
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Kołbuc Magdalena
2 KW Platforma Obywatelska RP Chodyczko Anna
3 Komitet Wyborczy SLD Piastowicz Małgorzata
4 KW Polska Jest Najważniejsza Kurys Mateusz
5 Komitet Wyborczy PSL Puk Wiesława
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Odzimek Ewa
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Staniewska Agata
8 KW Nowa Prawica Jagiełło Ewelina
9 Pracownik samorządowy Wasilewska Marzena

Obwód Nr 54 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. H. Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Sawicka Olga
2 KW Platforma Obywatelska RP Przepiórka Paulina
3 Komitet Wyborczy SLD Guziak Jacek
4 KW Polska Jest Najważniejsza Kornafel Urszula
5 Komitet Wyborczy PSL Jankowska Małgorzata
6 KW Prawica Osińska Anna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kaczkowski Jerzy
8 KW Nowa Prawica Brzeska Aleksandra
9 Pracownik samorządowy Badeńska Beata

Obwód Nr 55 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 9 im. H. Sienkiewicza, ul. Sandomierska 19
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Parszewska Krystyna
2 KW Platforma Obywatelska RP Kobiałka Katarzyna
3 Komitet Wyborczy SLD Skrodzki Piotr
4 KW Polska Jest Najważniejsza Jagiełowicz Arkadiusz
5 Komitet Wyborczy PSL Szewczyk Joanna
6 KW Prawica Osiński Sylwester
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Nalewajko Anna
8 KW Nowa Prawica Sowa Rafał
9 Pracownik samorządowy Kozieł Jadwiga

Obwód Nr 56 - Przedszkole Publiczne Nr 10, ul. Osiedlowa 26
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Nędzi Milena
2 KW Platforma Obywatelska RP Przepiórka Mirosława
3 Komitet Wyborczy SLD Chanas Małgorzata
4 KW Polska Jest Najważniejsza Borowiecka Halina
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Maszczyk-Stobiecka Janina
6 KW Prawica Dębicki Mariusz
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Derleta Elżbieta
8 KW Nowa Prawica Badeński Arkadiusz
9 Pracownik samorządowy Durlak Sabina

Obwód Nr 57 - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z oddziałami sportowymi, ul. Osiedlowa 36
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Kozera Mieczysława
2 KW Platforma Obywatelska RP Mortka Marek
3 KW Polska Jest Najważniejsza Białek Eryk
4 Komitet Wyborczy PSL Skwarczyńska Anna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Papis Zbigniew
6 KW Prawica Jamrocha Zdzisław
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Pyszczek Joanna
8 KW Nowa Prawica Jędra Małgorzata
9 Pracownik samorządowy Wziątek Ewa

Obwód Nr 58 - Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 z oddziałami sportowymi, ul. Osiedlowa 36
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Mortka Halina
2 Komitet Wyborczy SLD Karwowski Leszek
3 KW Polska Jest Najważniejsza Lubańska Renata
4 Komitet Wyborczy PSL Kazała Grażyna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Zawisza Mieczysław
6 KW Prawica Zaborska Aleksandra
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Sieradzka Barbara
8 KW Nowa Prawica Bednik Urszula
9 Pracownik samorządowy Murdza Jarosław

Obwód Nr 59 - Przedszkole Publiczne Nr 14, ul. Jana Pawła II 3
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Walasek Wojciech
2 KW Platforma Obywatelska RP Piwowarczyk Ilona
3 Komitet Wyborczy SLD Wardzyńska Wanda
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Pawlikowski Andrzej
5 Komitet Wyborczy PSL Russ Stanisław
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Derlatka Agnieszka
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Dziewierz Marek
8 KW Nowa Prawica Szymański Artur
9 Pracownik samorządowy Schabowska Teresa

Obwód Nr 60 - Dom Pomocy Społecznej Weterana Walki i Pracy, ul. Wyścigowa 16
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Podgórska Maria
2 Komitet Wyborczy SLD Karwowska Elzbieta
3 KW Polska Jest Najwazniejsza Gorzelak Agata
4 Komitet Wyborczy PSL Fidos Stanisław
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Staszałek Mirosław
6 KW Prawica Pawlina Irmina
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Mastalerz Artur
8 KW Nowa Prawica Niżnik Agnieszka
9 Pracownik samorządowy Śmielak Jolanta

Obwód Nr 61 - Zespół Szkół Spozywczych i Hotelarskich, ul. Armii Ludowej 1
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Wziątek Alicja
2 KW Platforma Obywatelska RP Kuciewicz Barbara
3 Komitet Wyborczy SLD Dybalska Grażyna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Płatos Aleksandra
5 Komitet Wyborczy PSL Pochylski Piotr
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Staszałek Kamila Eugenia
7 KW Prawica Stępniewska Paulina
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Szeląg Alicja Bożena
9 Pracownik samorządowy Starnawska Mariola

Obwód Nr 62 - Zespół Szkół Nr 2, ul. Lipska 2
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Pejś Bogusław
2 KW Platforma Obywatelska RP Michalski Arkadiusz Piotr
3 Komitet Wyborczy SLD Gawlik Natalia
4 KW Polska Jest Najważniejsza Solska Małgorzata
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Wiśniewska Izabela Anna
6 KW Prawica Redestowicz Sylwia
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kaczkowska Elżbieta
8 KW Nowa Prawica Mizera Jolanta
9 Pracownik samorządowy Pawelec Wiesława

Obwód Nr 63 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. S. Żeromskiego, ul. Gajowa 60
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Walasek Piotr
2 KW Platforma Obywatelska RP Karwacka Barbara
3 Komitet Wyborczy SLD Płatos Daniel
4 KW Polska Jest Najważniejsza Solski Piotr
5 Komitet Wyborczy PSL Szałapska Magdalena
6 KW Prawica Bobińska Anna Małgorzata
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Fituch Małgorzata
8 KW Nowa Prawica Sołśnia Dorota
9 Pracownik samorządowy Bernat Tomasz

Obwód Nr 64 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 23 im. S. Żeromskiego, ul. Gajowa 60
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Bukowska Beata
2 KW Platforma Obywatelska RP Michalska Małgorzata
3 Komitet Wyborczy SLD Skrzypczak Aneta Katarzyna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Szara Marta
5 Komitet Wyborczy PSL Ogorzałek Joanna Maria
6 KW Prawica Wójcik Krystyna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kozuj Elżbieta
8 KW Nowa Prawica Wijata Anna
9 Pracownik samorządowy Pękacka Elżbieta

Obwód Nr 65 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 17, ul. Wierzbicka 89/93
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Piechota Iwona
2 KW Platforma Obywatelska RP Fereniec Olga
3 Komitet Wyborczy SLD Banaszkiewicz Andrzej
4 KW Polska Jest Najważniejsza Kubik Dorota
5 Komitet Wyborczy PSL Kantorysińska - Bartczak Jadwiga
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Sekuła Konrad
7 KW Prawica Gębski Adrian
8 KW Nowa Prawica Jeżmański Dariusz
9 Pracownik samorządowy Pastuszka Krystyna

Obwód Nr 66 - Przedszkole Publiczne Nr 5, ul. Czarnoleska 15
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Płatek Halina
2 KW Platforma Obywatelska RP Frysztak Klementyna
3 Komitet Wyborczy SLD Stachera Anna
4 Komitet Wyborczy PSL Jarosz Jadwiga Grażyna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Cieśliński Artur
6 KW Prawica Kaim Katarzyna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Chamerski Kamil
8 KW Nowa Prawica Wrześniewska Janina
9 Pracownik samorządowy Kaim Ewa

Obwód Nr 67 - Publiczne Gimnazjum Nr 3 im. J. Kochanowskiego, ul. Czarnoleska 10
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Płatek Waldemar
2 KW Platforma Obywatelska RP Proszek Iwona
3 Komitet Wyborczy SLD Woźniak Paweł
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Głogowska Aneta
5 Komitet Wyborczy PSL Jasiński Igor
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Włoskiewicz Aneta
7 KW Prawica Redman Monika
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Janicka Ewa
9 Pracownik samorządowy Tyczyńska Agnieszka

Obwód Nr 68 - Filia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 21, ul. Sobótki 5
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Kowalczyk Michał
2 KW Platforma Obywatelska RP Sapińska Martyna
3 Komitet Wyborczy SLD Monczyński Jan
4 KW Polska Jest Najważniejsza Lenarcik Tomasz
5 Komitet Wyborczy PSL Rupniewski Mieczysław
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Ziętek Magdalena
7 KW Prawica Zbojna Michał
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Stępniak Martyna
9 Pracownik samorządowy Cis Urszula

Obwód Nr 69 - Filia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 21, ul. Sobótki 5
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Kowalczyk Ewelina
2 KW Platforma Obywatelska RP Bisiński Paweł
3 Komitet Wyborczy SLD Jemiołek Paweł
4 KW Polska Jest Najważniejsza Szczudłowska Ewelina
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Stępień Bernadeta Bożena
6 KW Prawica Kobacki Norbert
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Sikora Modest
8 KW Nowa Prawica Kubasiewicz Olga
9 Pracownik samorządowy Bartkiewicz Mariusz

Obwód Nr 70 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Trojańska 5
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Fryszkowska Beata
2 KW Platforma Obywatelska RP Pożycki Piotr
3 Komitet Wyborczy SLD Ziółko Marcin
4 KW Polska Jest Najważniejsza Zadrożny Piotr
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Krawiec Marzena
6 KW Prawica Żychlińska Alicja
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kurys Irena
8 KW Nowa Prawica Aleksanderek - Lada Anna
9 Pracownik samorządowy Pawęzka Joanna

Obwód Nr 71 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21, ul. Trojańska 5
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Grzyb Zygmunt
2 KW Platforma Obywatelska RP Palimąka Tomasz
3 Komitet Wyborczy SLD Jemiołek Anna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Błąkała Sylwia
5 Komitet Wyborczy PSL Walos Bożena
6 KW Prawica Bujanowicz Piotr Wojciech
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Falkiewicz Aleksandra
8 KW Nowa Prawica Przewłoka Monika
9 Pracownik samorządowy Bartkiewicz Robert

Obwód Nr 72 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Borowska Ewa
2 KW Platforma Obywatelska RP Poneta Zofia
3 Komitet Wyborczy SLD Siek Iwona
4 KW Polska Jest Najważniejsza Podsiadło Monika
5 Komitet Wyborczy PSL Nowocień Renata
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Wójcik Łukasz Paweł
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Chałupka Norbert
8 KW Nowa Prawica Marzec Karolina
9 Pracownik samorządowy Płusa Dorota

Obwód Nr 73 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 32 im. Marszałka J. Piłsudskiego, ul. Jarzyńskiego 3
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Zagwojska Marta
2 KW Platforma Obywatelska RP Sałek Kinga
3 Komitet Wyborczy SLD Skoczylas Anna
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Bernat Dariusz
5 Komitet Wyborczy PSL Wlazło Michał
6 KW Prawica Skierczyńska Urszula
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Okoń Krystyna
8 KW Nowa Prawica Otłowski Daniel
9 Pracownik samorządowy Kaleta Aleksandra

Obwód Nr 74 - Zespół Szkół Technicznych im. T. Kościuszki, ul. Limanowskiego 26/30
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Szpilski Dariusz
2 KW Platforma Obywatelska RP Sałek Sabina
3 Komitet Wyborczy SLD Woźniak Kinga
4 KW Polska Jest Najważniejsza Kurek Elżbieta
5 Komitet Wyborczy PSL Madej Jolanta
6 KW Prawica Głogowska Anna
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Stefańska Wanda
8 KW Nowa Prawica Słaba-Otłowska Agnieszka
9 Pracownik samorządowy Pszczoła Sylwia

Obwód Nr 75 - IV Liceum Ogólnokształcące im. Dra T. Chałubińskiego, ul. Mariacka 25
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Kawczyńska Magdalena
2 KW Platforma Obywatelska RP Sałek Renata
3 Komitet Wyborczy SLD Pytlarz Małgorzata
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Makowska Aldona
5 Komitet Wyborczy PSL Kluziński Jakub Daniel
6 KW Prawica Motyka Urszula
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Żebrowska Kazimiera
8 KW Nowa Prawica Bilska Jolanta
9 Pracownik samorządowy Kopcińska Dorota

Obwód Nr 76 - Administracja Domów Mieszkalnych Nr 2, ul. Limanowskiego 75
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Płatek Kamila
2 KW Platforma Obywatelska RP Besiński Kamil
3 Komitet Wyborczy SLD Fatek Beata
4 KW Polska Jest Najważniejsza Królikowska Jadwiga
5 Komitet Wyborczy PSL Kuczyński Jerzy Franciszek
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Jurek Ewelina Ewa
7 KW Prawica Kozdrach Wiesława
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Pyrka Małgorzata
9 Pracownik samorządowy Błędowska Maria

Obwód Nr 77 - Publiczne Gimnazjum Nr 11 im. B. Prusa, ul. Kujawska 19
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Szpilska Mirosława
2 KW Platforma Obywatelska RP Gajecka Teodora
3 Komitet Wyborczy SLD Markowicz Elżbieta
4 KW Polska Jest Najważniejsza Abdul-Kareem Midja
5 Komitet Wyborczy PSL Nowak Marek Stanisław
6 KW Prawica Kupis Małgorzata
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Staszewski Krzysztof
8 KW Nowa Prawica Gutkowska Magdalena
9 Pracownik samorządowy Mazur Jarosław

Obwód Nr 78 - Wydział Mechaniczny Politechniki Radomskiej, ul. Krasickiego 54
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Kowalska Małgorzata
2 Komitet Wyborczy SLD Stefański Andrzej
3 KW Polska Jest Najważniejsza Jakubczyk Agnieszka
4 Komitet Wyborczy PSL Kowalczyk Bernadeta Katarzyna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Kubasiewicz Roman
6 KW Prawica Mital Marta
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Ciecieląg Marta
8 KW Nowa Prawica Deptuszewska Anna
9 Pracownik samorządowy Leśnowolska Maria

Obwód Nr 79 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. H. Ch. Andersena, ul. Batalionów Chłopskich 16
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Popławski Marek
2 KW Platforma Obywatelska RP Jarosz Anna
3 Komitet Wyborczy SLD Besztyga Anna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Sikora Ilona
5 Komitet Wyborczy PSL Kowalczyk Mirosław
6 KW Prawica Kupczyk Ewa
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Płusa Barbara
8 KW Nowa Prawica Wdowska Zofia
9 Pracownik samorządowy Sternalski Marek

Obwód Nr 80 - Przedszkole Publiczne Nr 19, ul. Batalionów Chłopskich 18
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Rejmer Sebastian
2 Komitet Wyborczy SLD Kędzierska -Stefańska Halina
3 KW Polska Jest Najwazniejsza Paluch Magdalena
4 Komitet Wyborczy PSL Mazurkiewicz Alicja
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Wojdat Sylwia
6 KW Prawica Borczuch Jadwiga
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Ziętek Danuta
8 KW Nowa Prawica Sochaj Marta
9 Pracownik samorządowy Kutyłła Alina

Obwód Nr 81 - Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej, ul. Wośnicka 125
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Kaca Marcin
2 Komitet Wyborczy SLD Blesmanowicz Monika
3 KW Polska Jest Najważniejsza Szara Paulina
4 Komitet Wyborczy PSL Guzowski Piotr Konrad
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Siedlecki Rafał
6 KW Prawica Neska Ewa
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Dolega Marcin
8 KW Nowa Prawica Szokalska Anna
9 Pracownik samorządowy Kutkowski Dariusz

Obwód Nr 82 - Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki śywnościowej, ul. Wośnicka 125
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Sałata Mateusz
2 KW Platforma Obywatelska RP Jaroszek Jadwiga
3 Komitet Wyborczy SLD Taborek Ewa
4 KW Polska Jest Najważniejsza Marczak Paulina
5 Komitet Wyborczy PSL Lesiak Kowalczyk Justyna
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Nawrot Iwona Urszula
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Chłopicka Ewa
8 KW Nowa Prawica Zdanowicz Anna
9 Pracownik samorządowy Harwacka Elżbieta

Obwód Nr 83 - Świetlica „Kocur”, ul. Wośnicka 32a
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Głogowska Ewa
2 KW Platforma Obywatelska RP Pożyczka Aleksandra
3 Komitet Wyborczy SLD Lisek Barbara
4 KW Polska Jest Najważniejsza Jasik Julita
5 Komitet Wyborczy PSL Kaszuba Zofia
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Wabik Marzanna
7 KW Prawica Adamczyk Beata
8 KW Nowa Prawica Turek Beata
9 Pracownik samorządowy Morawska Beata

Obwód Nr 84 - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Nr 3, ul. Główna 3
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Sawera Agnieszka
2 KW Platforma Obywatelska RP Szymczyk El?bieta
3 KW Polska Jest Najwazniejsza Zielińska Karolina
4 Komitet Wyborczy PSL Domagała Teresa Joanna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Wojdat Łukasz Bartłomiej
6 KW Prawica Dużbabel Dorota
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Moroz Magdalena
8 KW Nowa Prawica Chłopicka Zofia
9 Pracownik samorządowy Filipowska Anna

Obwód Nr 85 - Budynek Warsztatowy Zespołu Szkół Agrotech. i Gospod. Żywn., ul. Uniwersytecka 8
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Głogowski Konrad
2 KW Platforma Obywatelska RP Kornacka Luiza
3 Komitet Wyborczy SLD Wojewódka Andrzej
4 KW Polska Jest Najważniejsza Turczyk Agnieszka
5 Komitet Wyborczy PSL Gromek Edyta Katarzyna
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Chruściel Magdalena
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Orczykowski Jacek
8 KW Nowa Prawica Bugajny Tomasz Ryszard
9 Pracownik samorządowy Jagiełło Tomasz

Obwód Nr 86 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Wł. Syrokomli, ul. Kielecka 2/6
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Golińska Anna
2 KW Platforma Obywatelska RP Giermakowski Kasper
3 Komitet Wyborczy SLD Frydrych Agata
4 KW Polska Jest Najważniejsza Zielińska Edyta
5 Komitet Wyborczy PSL Jarosz Kazimierz
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Derlatka Monika
7 KW Prawica Popiel Krzysztof
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Pisarski Eugeniusz
9 Pracownik samorządowy Szostakowska Renata

Obwód Nr 87 - Filia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 15 im. W. Syrokomli, ul. Kierzkowska 118
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Szymak Robert
2 KW Platforma Obywatelska RP Rogala Karolina
3 KW Polska Jest Najważniejsza Kurys Jolanta
4 Komitet Wyborczy PSL Guzowska Marta Kinga
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Pietralski Piotr
6 KW Prawica Mazurkiewicz Beata
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Czapska Kamila
8 KW Nowa Prawica Buchowicz Monika
9 Pracownik samorządowy Januszewska Małgorzata

Obwód Nr 88 - Publiczne Gimnazjum Nr 12 im. Mikołaja Reja, ul. Krucza 2/10
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Głogowska Olga
2 KW Platforma Obywatelska RP Prokopczyk Agnieszka
3 Komitet Wyborczy SLD Bernaciak Marcin
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Morus Justyna
5 Komitet Wyborczy PSL Milczarska Barbara Anna
6 KW Prawica Orzechowska Bożena
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Brodnicki Eryk
8 KW Nowa Prawica Rzymczyk Tomasz Robert
9 Pracownik samorządowy Sułek Anna

Obwód Nr 89 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 im. H. Ch. Andersena ul. Batalionów Chłopskich 16
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Popławska Marzena
2 KW Platforma Obywatelska RP Wosik Jan
3 Komitet Wyborczy SLD Malborski Jerzy
4 KW Polska Jest Najważniejsza Jakubowski Marcin
5 Komitet Wyborczy PSL Jarosz Karol Rafał
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Sokołowski Krzysztof
7 KW Prawica Jagodzińska Donata
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Kołątaj Krzysztof
9 Pracownik samorządowy Smardz Ewa

Obwód Nr 90 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Wł. Syrokomli, ul. Kielecka 2/6
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP-Sierpień 80 Goliński Marcin
2 KW Platforma Obywatelska RP Wójcicka Beata
3 Komitet Wyborczy SLD Milczarski Henryk
4 Komitet Wyborczy PSL Nowak Ewa
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Skoneczny Piotr Stanisław
6 KW Prawica Szczepanik Marta
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Puszka Małgorzata
8 KW Nowa Prawica Polak Anna
9 Pracownik samorządowy Michalska Lidia Małgorzata

Obwód Nr 91 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 29, im. Wł. Broniewskiego, ul. Ceglana 14
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Adamik Mariusz
2 KW Platforma Obywatelska RP Raguszewska Milena
3 Komitet Wyborczy SLD Milczarska Bożena
4 KW Polska Jest Najważniejsza Tyburska Izabela
5 Komitet Wyborczy PSL Mrozowicz Tomasz
6 KW Prawica Skiwska-Walaszek Halina Janina
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Górska Maria Jolanta
8 KW Nowa Prawica Grzyb- Blicharz Dorota Marianna
9 Pracownik samorządowy Wójcik Barbara

Obwód Nr 92 - Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Opałka Marta Jolanta
2 Komitet Wyborczy SLD Rokicki Mateusz
3 KW Polska Jest Najważniejsza Cieślik Maciej
4 Komitet Wyborczy PSL Kozicki Paweł
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Korzin Adam Stanisław
6 KW Prawica Witkowski Michał Rafał
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Ziembicka Anna Klementyna
8 KW Nowa Prawica Walczak Agnieszka
9 Pracownik samorządowy Walczak Rafał

Obwód Nr 93 - Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr, Scena Obozisko, ul. Śniadeckich 2
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Szpilska Agnieszka
2 KW Platforma Obywatelska RP Drużdżel Adrian
3 KW Polska Jest Najwazniejsza Sadowski Artur
4 Komitet Wyborczy PSL Wieczorek Małgorzata Maria
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Nowotnik Jadwiga
6 KW Prawica Tomanek Ewa Małgorzata
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Wykrota Jerzy Marek
8 KW Nowa Prawica Tarasińska Agata Martyna
9 Pracownik samorządowy Anduła Wiesław

Obwód Nr 94 - Miejski Ośrodek Kultury Amfiteatr, Parkowa 1
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Szpilski Robert
2 KW Platforma Obywatelska RP Górski Rafał
3 Komitet Wyborczy SLD Marcinkowska Sandra
4 KW Polska Jest Najważniejsza Sadowski Michał
5 Komitet Wyborczy PSL Maj Magdalena Agnieszka
6 KW Prawica Tomanek Jolanta Agnieszka
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Klank Wiesława Dorota
8 KW Nowa Prawica Michalczyk Adam
9 Pracownik samorządowy Siara Beata

Obwód Nr 95 - Dom Studenta Nr 1, ul. Akademicka 1
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Belowska Martyna
2 Komitet Wyborczy SLD Kupis Waldemar
3 KW Polska Jest Najwazniejsza Kierasińska Anna Maria
4 Komitet Wyborczy PSL Tatar Michał Antoni
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Malinowska Katarzyna
6 KW Prawica Miśkiewicz Mateusz Maciej
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Godzińska Małgorzata Ewa
8 KW Nowa Prawica Raus-Rajca Anna Janina
9 Pracownik samorządowy Zychmańska Donata

Obwód Nr 96 - Filia Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 6, ul. Paderewskiego 36
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Gugała Anna
2 KW Platforma Obywatelska RP Bartosz Jolanta
3 Komitet Wyborczy SLD Domagała Krzysztof
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Jędrzejewska Anna
5 Komitet Wyborczy PSL Taraś Maria Aleksandra
6 KW Prawica Byzdra Michał Sylwester
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Bąk Robert
8 KW Nowa Prawica Gołda Grzegorz Andrzej
9 Pracownik samorządowy Kucharska Marzena

Obwód Nr 97 - Przedszkole Publiczne Nr 6, ul. Rapackiego 4
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Gugała Maciej
2 KW Platforma Obywatelska RP Wojciechowska- Dębska Emilia
3 Komitet Wyborczy SLD Zaborska Iwona Elżbieta
4 Komitet Wyborczy PSL Góźdź Mateusz
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Śliwińska Katarzyna
6 KW Prawica Stępień Teresa Ewa
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Konarski Paweł Tadeusz
8 KW Nowa Prawica Rajca Dominik Adam
9 Pracownik samorządowy Nowikow Bożena

Obwód Nr 98 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Sobieskiego 12 (wejście od ul. Sobieskiego)
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Pejs Sylwia
2 KW Platforma Obywatelska RP Tarasińska Jadwiga
3 Komitet Wyborczy SLD Barański Mariusz Piotr
4 KW Polska Jest Najważniejsza Latos Ewa
5 Komitet Wyborczy PSL Sulich Lidia Ewa
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Gromska Urszula
7 KW Prawica Swend Elżbieta
8 KW Nowa Prawica Gołda Dorota Justyna
9 Pracownik samorządowy Wasilewska Danuta

Obwód Nr 99 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 3, ul. Sobieskiego 12 (wejście od ul. Jagiellońskiej)
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Woźniak Magda
2 KW Platforma Obywatelska RP Borusińska Karolina
3 Komitet Wyborczy SLD Dąbrowska Katarzyna Matylda
4 KW Polska Jest Najwazniejsza Kujat Grzegorz
5 Komitet Wyborczy PSL Jóźwik Jolanta
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Gryz Alicja
7 KW Prawica Jamrocha Bożenna
8 KW Prawo i Sprawiedliwość Gadecki Stanisław Wojciech
9 Pracownik samorządowy Drabik Ewa

Obwód Nr 100 - VIII LO im. Jana III Sobieskiego ul. Sobieskiego 12
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Walewska Barbara
2 KW Platforma Obywatelska RP Mazurkiewicz Bo?ena
3 Komitet Wyborczy SLD Marciszewska Tamara
4 KW Polska Jest Najważniejsza Bubek Paulina Alina
5 Komitet Wyborczy PSL Kapusta Lucyna Joanna
6 KW Prawica Kupczyński Dariusz
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Stępień Danuta Krystyna
8 KW Nowa Prawica Ziemka Simon Mikołaj
9 Pracownik samorządowy Chrzanowski Wojciech

Obwód Nr 101 - Publiczne Gimnazjum Nr 8 im. Królowej Jadwigi ul. Piastowska 17
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Amanowicz Krystian Adam
2 KW Platforma Obywatelska RP Mazurkiewicz Anna
3 Komitet Wyborczy SLD Skrzypczak Katarzyna
4 KW Polska Jest Najważniejsza Balcerek Kinga Marta
5 Komitet Wyborczy PSL Iwański Michał
6 KW Prawica Gruszczyńska Lesława Alicja
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Bilski Wiesław Maksymilian
8 KW Nowa Prawica Kulińska Anna
9 Pracownik samorządowy Paluch Alicja

Obwód Nr 102 - Publiczne Gimnazjum Nr 8 im. Królowej Jadwigi, ul. Piastowska 17
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Skrok Halina
2 KW Platforma Obywatelska RP Piorun Łukasz
3 Komitet Wyborczy SLD Gregorczyk Agata
4 KW Polska Jest Najważniejsza Karasiński Marek Mateusz
5 Komitet Wyborczy PSL Gołąbek Marta Anna
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Borowski Piotr Karol
7 KW Prawica Swend Marcin
8 KW Nowa Prawica Jaśkiewicz Aneta Iwona
9 Pracownik samorządowy Kamińska Bożena

Obwód Nr 103 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 18, ul. Ofiar Firleja 14
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Farkowska Agnieszka
2 Komitet Wyborczy SLD Machnio Natalia
3 KW Polska Jest Najważniejsza Baranowska Bogumiła
4 Komitet Wyborczy PSL Karolak Adrian Konrad
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Muszyńska Agnieszka Janina
6 KW Prawica Grącki Mariusz
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Kowalczyk Ewa
8 KW Nowa Prawica Kaczor Mateusz
9 Pracownik samorządowy Bernaś Małgorzata

Obwód Nr 104 - Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 25, ul. Starokrakowska 124/128
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Rychlicki Mateusz
2 Komitet Wyborczy SLD Trybuła Kacper Piotr
3 KW Polska Jest Najważniejsza Lubańska Katarzyna
4 Komitet Wyborczy PSL Nowocień Anna Ewa
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Czarnecki Paweł
6 KW Prawica Pawlak Małgorzata
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Chałupka Aneta Małgorzata
8 KW Nowa Prawica Zdanowicz Aleksandra
9 Pracownik samorządowy Jankowska Katarzyna

Obwód Nr 105 - Przedszkole Publiczne Nr 22 im. Hanny Łochockiej, ul. Ofiar Firleja 14a
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Sikora Mateusz
2 Komitet Wyborczy SLD Kowalska Anna Elżbieta
3 KW Polska Jest Najważniejsza Ruta Bozena
4 Komitet Wyborczy PSL Fidos Maria
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Mazurkiewicz Michał
6 KW Prawica Gołębiowski Paweł
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Zychmańska Justyna
8 KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Sroka Mateusz Jerzy
9 Pracownik samorządowy Wojciechowska Krystyna

Obwód Nr 106 - Publiczne Gimnazjum Nr 22 im. Karola Wojtyły, ul. Rapackiego 24
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Mrozowicz Anna
2 Komitet Wyborczy SLD Słomkowski Wiesław
3 KW Polska Jest Najważniejsza Getler Elwira
4 Komitet Wyborczy PSL Góźdź Aleksandra
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Rola Agata
6 KW Prawica Dygas Magdalena
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Stochla Elżbieta Maria
8 KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Gołda Mateusz Daniel
9 Pracownik samorządowy Pietruszka Marek

Obwód Nr 107 - Przedszkole Publiczne Nr 13, ul. Garbarska 59/67
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 Komitet Wyborczy PPP - Sierpień 80 Neska Karolina
2 KW Platforma Obywatelska RP Pierzchała Waldemar
3 Komitet Wyborczy SLD Błach Anetta Wanda
4 KW Polska Jest Najważniejsza Ruta Stanisław
5 Komitet Wyborczy PSL Ługowska Iwona Mariola
6 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Wulczyńska Anna Aneta
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Klimiuk Bozena
8 KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Majewska Edyta Małgorzata
9 Pracownik samorządowy Woźniak Gabriela

Obwód Nr 108 - Dom Kultury "Idalin" ul. Bluszczowa 4/8
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Gruszczyński Wojciech
2 Komitet Wyborczy SLD Krawczyk Bogusława Ewa
3 KW Polska Jest Najważniejsza Kordys Marlena Maria
4 Komitet Wyborczy PSL Mularczyk Aleksandra Justyna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Kalińska Monika Wioletta
6 KW Prawica Maj Mariusz
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Mordak Edward
8 KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Majewska Joanna Ewa
9 Pracownik samorządowy Rola Anna

Obwód Nr 109 - Zespół Szkół Ekonomicznych, ul. Wernera 22
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Wójcicka Magdalena
2 Komitet Wyborczy SLD Błach Klaudia
3 KW Polska Jest Najważniejsza Szara Joanna
4 Komitet Wyborczy PSL Witkowska Anna
5 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Stanik Magdalena Maria
6 KW Prawica Jezierska Maria
7 KW Prawo i Sprawiedliwość Gryga Janina
8 KW Nowa Prawica Michalska Paulina
9 Pracownik samorządowy Jakubiak Wojciech

Obwód Nr 110 - Radomski Szpital Specjalistyczny, ul. Tochtermana 1
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Płachta Marta
2 Komitet Wyborczy SLD Byczkowska Alicja Janina
3 KW Polska Jest Najważniejsza Kapciak Paweł
4 KW Prawica Sułowska Beata Iwona
5 KW Prawo i Sprawiedliwość Siedlecki Marek
6 KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Rzymczyk Krystyna Wiesława
7 Pracownik samorządowy Tomaszewska Bożena

Obwód Nr 111 - Samodzielny Wojew. Publ. Zesp. Zakł. Psychiatr. Opieki Zdrow., ul. Krychnowicka 1
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Kosior Zofia
2 Komitet Wyborczy SLD Madej Dariusz Paweł
3 KW Polska Jest Najważniejsza Nowacka Maria Jolanta
4 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Szokalska Ewa Jadwiga
5 KW Prawo i Sprawiedliwość Wlazło Jerzy
6 KW Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke Symela Joanna Ewelina
7 Pracownik samorządowy Foder- Kotlińska Joanna

Obwód Nr 112 - Areszt Śledczy, ul. Wolanowska 120
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Majewska Katarzyna
2 Komitet Wyborczy SLD Lech Elżbieta Wanda
3 Komitet Wyborczy PSL Fidos Marcin
4 KW Prawica Bałenkowska Weronika Maria
5 KW Prawo i Sprawiedliwość Sułkowski Tomasz Jan
6 KW Nowa Prawica  Baryłka Olga
7 Pracownik samorządowy Karaś Jacek

Obwód Nr 113 - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, ul. Aleksandrowicza 5
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Kordzińska Ewa
2 KW Polska Jest Najważniejsza Dąbrowska-Gugała Dorota Ewa
3 Komitet Wyborczy PSL Stępień Klaudia Kamila
4 KW Prawica Boruch Joanna
5 KW Prawo i Sprawiedliwość Standowicz Jadwiga
6 KW Nowa Prawica Cudzich-Sroka Grażyna
7 Pracownik samorządowy Golus Mariola

Obwód Nr 114 - Oddział Zewnętrzny Aresztu Śledczego, ul. Witosa 62
Lp. Nazwa Komitetu Wyborczego Nazwisko i imię
1 KW Platforma Obywatelska RP Stępniak Tomasz
2 Komitet Wyborczy SLD Redestowicz Elżbieta Wacława
3 Komitet Wyborczy PSL Witczak Paweł
4 Komitet Wyborczy Ruch Palikota Pawełek Piotr Mateusz
5 KW Prawica Markowicz Anna Natalia
6 KW Prawo i Sprawiedliwość Sułek Stanisław Wiktor
7 Pracownik samorządowy Majchrowski Konrad

autor: ts

Wasze komentarze (6)

krk
2015-02-16 08:39:00

Jjjjjjjjj

Damo
2011-10-01 23:43:00

Kluzinski juz sobie robi kampanie wyborcza na 2014 r. kosztem PSL i PO.Szkoda ze oni tego nie widza.

hehe
2011-09-28 20:44:00

Kluziński = PSL

o
2011-09-28 18:54:00

Obwód 23 Fałek Krystyna

hehe
2011-09-28 15:38:00

Jakub Kluziński jest w komisji nr.75?

szpieg z cebeła
2011-09-28 15:16:00

Ciekawe nazwiska są w komisjach!

Dodaj komentarz:

3 + 3 * 3 =

Ostatnie artykuły:

copyright © 2011 www.radom24.pl

obsługa techniczna: www.zaginionestudio.pl

Linki sponsorowane

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies.

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies.

ll

Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Akceptuję, nie pokazuj więcej