Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radny z Dudą na piersi

Kronika nie tylko towarzyska / 2015-05-18 22:05:00, aktualizacja: 2015-05-19 08:11:00

Kampania przed II turą wyborów prezydenckich nabrała tempa. Było to także widać podczas poniedziałkowej sesji Rady Miejskiej. Jakub Kowalski, przewodniczący klubu radnych PiS przyszedł na obrady w koszulce promującej Andrzeja Dudę pod marynarką. W niedzielę okaże się na ile te zabiegi okażą się skuteczne.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: mawi

Wasze komentarze (29)

Lukaszradom
2015-08-06 06:24:00

Jeszcze kowalski powinieneś najpierw wejść dudzie w dupe, potem mu się wypiac a na koniec loda zrobić.

pstryk
2015-07-27 09:44:00

Uchroń na Panie Boże od takich przyszłych posłów.

0
2015-07-18 22:47:00

Kowalski celebryta galerii handolwych w godzinach pracy czyli od 7 do 15..... I swoich szpiegów napuszcza na innych....

Olga
2015-06-11 13:08:00

Przyjść na sesję wśród swoich to jeszcze nic. Ścibor przyszedł w tej koszulce na mecz Rosy gdzie było 2 tysiące kibiców. Widziałam gdzieś na stronie Rosy w galerii zdjęć.

mintaj
2015-06-08 07:54:00

Kowalski nie rób wstydu głosowałem na andrzeja i na PIS i to się nie zmieni tylko proszę cie nie startuj na posła wystawcie jakiś normalnych ludzi a nie suskiego z całym szacunkiem młodzieńcze siedz sobie w tych wodociągach i nie wychylaj sie bardzo bo to szkoda dla całego radomskiego PIS-u

zatruty
2015-06-07 10:42:00

Powieszą go jak Leppera, jak bedzie cos nie tak. Tak wiec Andrzej uważaj.

Duda Superprezydent
2015-06-04 06:43:00

Jak to dobrze, że Duda wygrał. Nareszcie jest szansa na normalność..

*****
2015-06-01 14:44:00

Panoszą się teraz bo Duda wygrał wybory... Ale arogancja już wyszła, nie potrafią liczyć że to wybór tylko ich elektoratu czyli 26% całej populacji Polski. Frekfencja wyniosła 55% z czego Duda uzyskał 52%.

0
2015-06-01 14:39:00

Kowalski lata po supermarketach i na głos wysyła swoich szpiegów za "konkurencją" .... Takie działania ma PIS... Pamiętajmy Blida, Lepper, Samoobrona, Liga Polskich Rodzin... RADOM!!!!

kowal
2015-05-31 17:40:00

Ten to cala rodzina obsadzil wszystko syf

zocha
2015-05-28 10:39:00

darmozjada powinni wywalić z wodociągów!!!!!!!!

kdshfkdhg
2015-05-20 16:54:00

zastanawiam się czy radny Kowalski załatwił ojcu po koleżeńsku etat w Administratorze czy pracował tam jeszcze przed karierą synalka?

po
2015-05-20 14:39:00

pajac

maniek
2015-05-19 13:23:00

Komentarz zablokowany.

Polak
2015-05-19 12:26:00

Kochani, będą Wam wmawiać w telewizji, że Komorowski to jedyny słuszny wybór, że wygrana Dudy to będzie katastrofa dla Polski (cytując gazetę wyborczą a konkretnie artykuł Michnika "Szkoda Polski"). A prawda jest taka, że Komorowski przez te pięć lat swojej prezydentury pokazał dokładnie to jaki NIE POWINIEN być prezydent. Trzeba być ślepcem żeby nie zauważyć, że po przegranej pierwszej turze Komorowski powtarza dokładnie to samo co pięć lat temu - a co z tego zrobił ? NIC ! i teraz będzie to samo, nie bądźcie naiwni, że nagle bulowi się odmieniło. Jest jedna rada na to - idźmy na wybory i postawmy X przy Dudzie. Wielu powie, że nie jest on idealnym kandydatem, ale myślę, że czas najwyższy przewietrzyć trochę stołki, bo panowie z platformy nieco się zasiedzieli.

Głosuj na Dudę
2015-05-19 12:05:00

U Komorowskiego jest pogarda i dzielenie Polski, u Dudy jest wspólnota i nadzieja na dobrą zmianę

esak
2015-05-19 11:03:00

Chodzą słuchy, że Kowalski dogadał się już z PO...

wolnyradom
2015-05-19 09:45:00

Liczy, że Duda lepiej go w wodociągach umocuje. Sprawdzona formacja.

frustrat
2015-05-19 09:36:00

Komentarz zablokowany.

lach
2015-05-19 08:26:00