Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Bronkobus w Radomiu [ZDJĘCIA]

Radom on-line / 2015-03-09 12:00:00, aktualizacja: 2015-03-09 18:56:00

Bronkobus – autokar objeżdżający Polskę w ramach kampanii wyborczej prezydenta Bronisława Komorowskiego, przyjechał w poniedziałek do Radomia.

Władze Radomia popierają kandydaturę Bronisława Komorowskiego na prezydenta Polski

O godz. 10 Bronkobus zaparkował na ul. Żeromskiego przed pomnikiem Kochanowskiego. Przywitali go radni, działacze i sympatycy Platformy Obywatelskiej, którzy przy okazji zbierali podpisy pod listami poparcia dla kandydata partii na prezydenta. Zgodnie z zapowiedzią w Bronkobusie nie było w urzędującego prezydenta.

- Bronisław Komorowski przyjedzie do Radomia za dwa, trzy tygodnie. Mam nadzieję i zrobimy wszystko, by Bronisław Komorowski wygrał wybory już w pierwszej turze - poinformował Andrzej Łuczycki, kordynator kampanii prezydenta w Radomiu.

- Pięć lat temu podczas kampanii to ja dowodziłem Bronkobusem, w tym roku niestety nie mogę, ale będę wspierał kandydata na prezydenta Polski, pana Komorowskiego. Bronkobus jest elementem kampanii wyborczej, ale to działania i program Platformy Obywatelskiej są najważniejsze w tym trudnym dla Europy czasie - mówił prezydent Radomia, Radosław Witkowski.

Prezydent Radom zwrócił uwagę, że prezydent Komorowski jest związany z naszym miastem. - Zaraz po wydarzeniach Czerwca ‘76 przyjeżdżał do Radomia, by udzielać pomocy poszkodowanym robotnikom, przyczynił się także do przekazania gruntów pod lotnisko - przypomniał Radosław Witkowski.

Bronkobus będzie w poniedziałek jeździł po okolicach Radomia, odwiedzi m.in. Szydłowiec i Skaryszew. Jutro ponownie ma być w Radomiu.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: BW, cir

Wasze komentarze (27)

POPIS
2015-03-18 11:08:00

szugun na prezydenta

*****
2015-03-10 16:42:00

Komentarz zablokowany.

Agent Tomek Donosi
2015-03-10 08:32:00

Komentarz zablokowany.

Jan Pietrzak
2015-03-10 08:29:00

Komentarz zablokowany.

bronek
2015-03-09 22:12:00

Komentarz zablokowany.

evi
2015-03-09 21:54:00

o 10 rano podpisy mogli złozyć ewentualnie bezrobotni, ale czy im POdobają się te rządy? Po wtóre, to na Żeromskiego jest zakaz wjazdu - czy bronkobus dostał mandat i w jakiej wysokości? Prawo równe dla wszystkich (?)

Mati
2015-03-09 21:09:00

To prezydent Witkowski i cała reszta zamiast pracować w godzinach urzędowania latają oglądać jakiś bronkobus? Trzeba stwierdzić, że szefowie magistratu świecą przykładem dobrej i rzetelnej pracy. Może właśnie tym tematem powinny się zająć "niezależne" media?

PIOSENKA
2015-03-09 21:03:00

poszukajcie dobrej piosenki na youtube chodz szogunie rmf max, wypas :P

*****
2015-03-09 20:13:00

POlecieli pokłony walić przed schodkami do komobusa bez KimUnJesa, przerwali sesję aby bałwochwalcze podrygi uczynić . I POco się pytam przeciez tam nie było waszego pieszczocha, który nawet odciął się od tej waszej partyji pełoskiej. Pare tygodni temu bekę robili z dudabusa a dzis sami pajacowali i to jeszzce w godzinach pracy- widać stanowiska w urzedach ktore piastuja to stanowiska partyjne

0
2015-03-09 18:22:00

Nooo tłumy po byku fest, sami partyjni zPO HAHAHA

Autokar z Japonii
2015-03-09 16:37:00

Ja głosuję na Szoguna !!!

łącze się w BULU I NADZIEJI
2015-03-09 16:35:00

Komentarz zablokowany.

derka
2015-03-09 16:25:00

Każdy normalny dziennikarz zajął by się sprawą, dlaczego urzędnicy w godzinach pracy uprawiają kampanię wyborczą.

Gdzie ta zgoda?
2015-03-09 16:24:00

Komentarz zablokowany.

PO-PiS
2015-03-09 15:40:00

Na lotnisku w Radomiu trzeba przeprowadzić wyścig między Bronkobus - Dudabus

Wycieczka na lotnisko
2015-03-09 15:34:00

Panie szofer gazu, panie szofer gazu bo pół litra jest w garażu. Na każdej wycieczce na ostatnich siedzeniach siedzą pierwsze gardła. Ciekawe ile trojek już pękło.

EWEREST
2015-03-09 15:04:00

wnerwiony Bronek pokazał wczoraj w Krakowie na co go stać,jaki to z prezydenta gołąbek pokoju,na jakiego się kreuje.Czy taka powinna być reakcja głowy państwa wszystkich Polaków?Obawiam się,ze do Radomia nie zajedzie prędko.

0
2015-03-09 14:40:00

CO TO ZA ATRAKCJA, nie ma co oglądać poszli Peowcy, POKITALI SIĘ, pouśmiechali się do fotki i wyjechali - PO PROSTU SZAŁ PA.Ł

wyborca
2015-03-09 14:16:00

Jutro o której godzinie i gdzie ma być w Radomiu ponownie Bronkobus?

0
2015-03-09 14:12:00

Jakaś nowa sekta. Modlą się do autobusu?

 1 2 >