Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Jest porozumienie ws. Air Show 2015

Air Show 2015 / 2015-02-18 11:40:00

Tę radosną dla wielu radomian nowinę przekazał na swoim profilu na Facebooku prezydent Radomia Radosław Witkowski.

"Porozumienie w sprawie organizacji Air Show 2015 w Radomiu wynegocjowane. Przed nami już tylko formalne podpisanie dokumentu i ogłosimy szczegóły związane z organizacją tych chyba największych w Europie pokazów lotniczych.”

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: bach

Wasze komentarze (15)

2
2015-02-24 20:57:00

Wiciu do roboty. Jeszcze parę miesięcy do wyborów a później może referendum?

R
2015-02-23 09:38:00

Gówno dostaniesz :)

Chichot
2015-02-22 21:34:00

Moge sobie byc skadkolwiek, ale odszkodowanie dostane od miasta. No chyba, ze konczaca sie w kwietniu licencja cywilna spowoduje, ze nie bedzie nigy zadnych lotow cywilnych, wtedy zwroce sie o odszkodowanie do wojska i miasta, jako wspolorganizatora.

Nana
2015-02-22 15:00:00

To ci dopiero sukces!!!!!

Qiczoł
2015-02-22 12:25:00

"don pedro ", masz chyba 100 procentową rację co do Chichota, bo w takim stylu, tak niespójnie i z tak nieprzemyślaną zgryźliwością o prawie wszystkich wydarzeniach ( jak by był alfą i omegą, co to wszystko wie i wszędzie był, a w rzeczywistości był w dupie i gówno widział i wie ) może pisać tylko człek, jak to napisałeś z "krychnówka", albo ich człowiek, wydalony z ich szeregów i teraz nieumiejący się znaleźć w rzeczywistości bo brak mu .......... .

Chichot
2015-02-21 20:47:00

Skoro to niby-porozumienie jest ( kosztowny mowil, ze bylo pol roku temu - klamca ), to chce od miasta/wojska odszkodowania za: 1)halas,2)zanieczyszczenie powietrza,3)zaklocanie spokoju,4)utrudnienia w przemieszczaniu sie,5)smieci i zagrozenie dla mienia prywatnego!

don pedro
2015-02-21 09:40:00

Chichot to chyba z Krychnówka nadaje...

Chichot
2015-02-19 21:43:00

142 pisiory tylkami trzesa, bo luzie chca zamkniecia "lotniska"-widma. A tam wszyscy to pociotki z paczki pisiora kosztownego. Nakradli, naklamali, nazarli sie, ale radomski lud wierzy niezmiennie w pisdzielcow, bo "une to dobre, ksiunc gadal". Najgorsze jest to, ze nie mozna na razie zaorac Sadkowa, bo te 142 pisiorowe bezmozgi, gotowe 142000 pociagnac za soba przed wyborami, jak bedzie im sie "krzywda dziala". Toto przeciez tylko zdolne do miesiaczek, krzykactwa i bezpodstawnych marszow.

u57
2015-02-19 19:04:00

Kosztowniak załatwił a Radzio z Leninem się POdepną. Jak zawsze.

Chichot
2015-02-19 17:02:00

Zadnego AS w Radomiu nie bedzie, bo jest w Deblinie 22-23 sierpnia. A jesli cos sie zmieni, to bedzie jednym wielkim faktem, ze z Radomia w tym ROKU nic regularnego, normalnego nie bedzie latalo, bo wojsko nie chce miec nic wspolnego z cywilna przestrzenia. Kosztowniak i pisiory na cacy zalatwily wszystkich - dlugi, lotnisko-widmo, autostrada do nieba, rozkradziony przemysl, biedronki i dzialki dla kosciolow i pociotkow. PLR bedzie bardzo trudny do zlikwidowania, bo to getto pisiorowej wladzy.

yoo
2015-02-19 08:50:00

Przecież air show zostalo dograne juz kilka miesiecy temu . informowal o tym łysy Kosztowniak z Skurkiewiczem. decyzja zapadla u siemoniaka w gabinecie. chwalił sie tym kosztowniak przed wyborami. O co ten zamęt . teraz to pan prezydent niech zaprosci grzecznie pana prezesa siwaka i do roboty. poprzednia edycja za kosztowniaka byla najlepsza w historii tej inprezy. twierdzila nawet to radomska prasa. ato juz coś , przyznacie.

0
2015-02-18 20:16:00

SUPEEER HUUUURRRRA SUKCES !!! BHAWO BHAWO jesteście wielcy YES YES YES !!! co my byśmy bez PełO zrobili. MISZCZE ŚWIATA.

*****
2015-02-18 18:40:00

znowu list intencyjny (porozumienie),,, poczekajmy z odtrąbieniem na podpisanie umowy

do Radomianina
2015-02-18 16:56:00

zobacz co pod tą śmietanką.... może napijesz się fusów?

Radomianin
2015-02-18 16:25:00

Kolejne spijanie śmietanki po poprzednikach....