Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Prezydent Witkowski po rozmowie ws. Air Show

Air Show 2015 / 2014-12-19 14:00:00

Prezydent radomia Radosław Witkowski spotkał się dziś z wiceprezesem Rady Ministrów ministrem brony narodowej Tomaszem Siemoniakiem oraz Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych gen. broni Lechem Majewskim.

Rozmowy dotyczyły przyszłorocznych Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show. Spotkanie miało charakter nowego otwarcia wzajemnej współpracy w tym zakresie między miastem a stroną wojskową.

Wszyscy uczestnicy spotkania wyrazili chęć  ścisłego współdziałania na rzecz przeprowadzenia  tej wielkiej imprezy lotniczej w Radomiu. 

- Rozmowa była rzeczowa i przebiegała w  atmosferze pełnego porozumienia. Bez wątpienia wszystkim stronom przyświeca wspólny cel, jakim jest zorganizowanie tego wspaniałego i bardzo oczekiwanego przez miłośników lotnictwa  przedsięwzięcia na jak najwyższym poziomie – ocenia prezydent Witkowski. Dodał także, że spodziewa się równie owocnych spotkań mających na celu ustalenie szczegółowych warunków współpracy  w zakresie organizacji  tego przedsięwzięcia.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: um, red. cr

Wasze komentarze (16)

POwalony śmiechem
2014-12-22 16:04:00

Nie, no co wy?! Witkowski by zmyślał i robił sobie propagandę w sprawie Air Schow?! Przecież to absolutnie niemożliwie!!! PO to przecież jedyna merytoryczna i rzeczowa siła polityczna w tym kraju:)

poinformowany
2014-12-21 17:03:00

Air Show nie bedzie w Radomiu w 2015, tylko w Deblinie.

kolega z Krychnowic Karola W.
2014-12-20 15:12:00

Komentarz zablokowany.

Sergiusz
2014-12-20 15:09:00

PO ch... robić propagandę sukcesu? Przecież od dawna wiadomym było że Air Show będzie w Radomiu bo załatwił to już dawno Kosztowniak.

Chichot
2014-12-19 22:19:00

22-23 sierpnia 2015... w Deblinie. Decyzja juz dawno zapadla. Cala branza wojskowa o tym wie. Wojsko nie chce tez miec nic wspolnego z Radomiem, Kosztowny probowal sciemniac, no ale teraz zauwazcie ze i Witkowski rzuca polityczna papke, a nie kawe na lawe. No i niestety nie moze rzucic, bo klamka zapadla dawno. Zreszta, w kregach wojskowych Radom wypadal cieniutenko, nie mowiac o tym, ze zolnierze musieli w namiotach spac, bo w Radomiu nie ma zadnego zaplecza. W Deblinie przynajmniej akademiki maja. Kosztowny urzadzil to miasto na cacy... Teraz do kosciola na pasterke i wyznawac pisiorow! hehehe

kj
2014-12-19 19:53:00

A ten "minister brony narodowej" to pewnie z PSL, tak..?

Rychu i Zbychu
2014-12-19 18:56:00

tekst z ukazu carskiego Cara Mikołaja II przejęty przez bolszewików WKPB, ciągle aktualny u Putina: ,,polityka Rosji wobec Polski polega na skłócaniu polaków, na deprawowaniu ich i wprowadzaniu niezgody wśród nich, ponieważ społecznie uporządkowani stają się niebezpieczni" i tak dalej... ludzie jacy my jesteśmy głupi. Kłóćcie się dalej i nie myślcie o swoich dzieciach ...

f
2014-12-19 17:42:00

heheeh chyba ktoś nie zakumał

do xx 16:53 od p.s.f-16
2014-12-19 17:17:00

Jesteś typowym przykładem platfusa PO bez argumentów.

za chwycony
2014-12-19 17:12:00

ŁAŁŁŁŁŁ KOLEJNY SUKCES PO w Radomiu BRAWWWWOOOO, co by to było gdyby nie PO. Czego się nie dotkną zamienia się w ZŁOTO.

sympatyk
2014-12-19 16:58:00

Następnym razem poproszę o zdjęcie naszego zespołu "Orlik". Iskry zostawmy w spokoju w Dęblinie

xx
2014-12-19 16:53:00

ten nizej to troll ;]

pas startowy f-16
2014-12-19 15:43:00

Bez wątpienia, jeżeli Air Show w 2015 odbędzie się w Radomiu, bez wątpienia będzie to zasługą Radosława Witkowskiego z PO.Bez wątpienia to Platforma Obywatelska sprowadziła AIR Show do Radomia i bez wątpienia wszystko co dobre w Radomiu, to bez wątpienia zasługa Platformy Obywatelskiej. Bez wątpienia Platforma Obywatelska to jedyne dobro razem z Polskim Stronnictwem Ludowym razem pokazujące standardy rozwoju demokracji w Polsce. Tylko te dwie partie można popierać, tylko one są wyznacznikiem wszystkiego w Polsce.

0
2014-12-19 15:08:00

redakcjo ostatnio tyle błędów jak by Was od "brony narodowej" oderwano

p
2014-12-19 14:28:00

Komentarz zablokowany.

lotnik
2014-12-19 14:17:00