Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Najmłodsza radna, najmłodszy radny... coś zaiskrzyło?

Kronika nie tylko towarzyska / 2014-12-02 16:27:00

Pierwsza sesja nowej Rady Miasta to dobra okazja by znaleźć się w naszej kronice. Tym razem podpatrzyliśmy dwójkę najmłodszych radnych Katarzynę Wróbel i Przemysława Sońtę, usadzonych w ławach PiS tuż obok siebie.

Pani Katarzyna wyraźnie przypadła radnemu do gustu. Wcale mu się nie dziwimy. Zapewne już żałuje, że sesje odbywają się tylko raz w tygodniu. Przewidujemy też, że wielu będzie chętnych, by pracować w tych samych komisjach co radna Wróbel.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: mawi

Wasze komentarze (12)

0
2015-04-13 17:03:00

Mała zmieniła imię, czas na nazwisko.

usc
2015-04-09 12:19:00

Jak długo ten gó....ny news będzie wisiał na stronie? Aż się małolaty pobiorą?

0
2015-04-07 10:54:00

Do dźwigania ulotek się nadają

0
2015-04-01 09:15:00

Dzieciaki do szkoły uczyć się, a nie za pseudpolitykę się brać!

0
2014-12-21 13:27:00

Moze liczy na promocje z kfc

tomo
2014-12-17 15:41:00

niech Pan Bóg ma w swojej opiece to miasto, bo tacy radni na pewno opieki nie zapewnią

fruuuuuuu
2014-12-08 17:15:00

Akurat ta parka powinna sobie pofrunąć gdzie ***** rośnie

:)
2014-12-04 13:01:00

Żenada.. weźcie się za robotę bo chyba nie ma o czym pisać. :/

głos rozsądku
2014-12-03 10:44:00

Zobaczymy czy coś poza urodą ( rzecz gustu) pokaże nam Pani Radna podczas tej kadencji...

Miś
2014-12-02 22:09:00

plotek.radom24.pl ... najnowszy portal o radomskich celebrytach ...

0
2014-12-02 20:02:00

Komentarz zablokowany.

a co !
2014-12-02 18:35:00