Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Szli do wyborów z posłanką Wróbel, popierają posła Witkowskiego

Radom on-line / 2014-11-27 18:06:00

W siedzibie PO zorganizowali dziś swą konferencję prasową przedstawiciele stowarzyszenia Radomianie Razem. Udzieli na niej poparcia Radosławowi Witkowskiemu, kandydatowi PO na prezydenta.

Do wyborów samorządowych stowarzyszenie szło pod nazwą wspólnie jako KWW Marzeny Wróbel Radomianie Razem.  Marzena Wróbel nie przeszła do drugiej tury wyborów prezydenckich, a RR wprowadzili do rady jedną osobę – Kazimierza Woźniaka.

Na dzisiejszej konferencji posłanki nie było.  Nie udzieliła jeszcze poparcia żadnemu z dwóch kandydatów pozostałych w walce o fotel prezydencki. – Ustaliliśmy jeszcze przed wyborami, że jeśli posłanka nie przejdzie pierwszej tury, to w drugiej jako stowarzyszenie poprzemy kandydata będącego w opozycji do obecnej władzy w mieście – powiedział Kazimierz Woźniak.

- Decyzja rady programowej Radomian Razem dotycząc poparcie w II turze Radosława Witkowskiego była jednomyślna, bez nawet jednego głosy sprzeciwu, czy7 wstrzymującego się – poinformował Krzysztof Gajewski, członek RR, który w wyborach nie startował.

W swym oświadczeniu Radomianie Razem uzasadniają, że poparcie dla kandydata PO wynika z tego, że jest popierany przez koalicje rządzące - w kraju z premier Ewą Kopacz i w województwie z marszałkiem Struzikiem oraz dlatego, że „posiada on znaczne doświadczenie w funkcjonowaniu samorządu terytorialnego”.

- Obecny prezydent Andrzej Kosztowniak pozostający w opozycji do rządu oraz sejmiku mazowieckiego może co najwyżej lepiej lub gorzej administrować miastem. Nie ma zaś szans co zresztą udowodnił, na działania rozwijające miasto – stwierdził Kazimierz Woźniak  

Stowarzyszenie skrytykowało też prezydenta Kosztowniaka, bo jego osiągniecia „w porównaniu z innymi miastami o podobnej wielkości wypadają dość mizernie”.  Wymieniają tu zadłużenie miasta, bezrobocie, wprowadzenie podatku deszczowego, zawyżenie opłat za śmieci, „świecący pustkami” port lotniczy i opóźnione terminy inwestycji drogowych i kierowanie się układami partyjno-koleżeńsko-rodzinnymi przy zatrudnianiu w spółkach miejskich.

- W swej historii Radom ma po raz pierwszy premiera rządu. Nie wiadomo kiedy taka sytuacja może się powtórzyć. Pójdźmy do niedzielnych wyborów i zagłosujmy na Radosława Witkowskiego – zaapelował na koniec Kazimierz Woźniak.  

autor: mawi

Wasze komentarze (24)

rad
2014-11-28 00:31:00

Pani Marzeno Wróbel. Swoją postawą zawiodła pani wielu prawych i katolickich mieszkańców Radomia. Okazało się, że weszła pani w koalicję z osobami których pani swego czasu zwalczała. Może to się w przyszłości zemścić na pani i zejdzie pani ze sceny politycznej,

Radomski wyborca
2014-11-27 23:12:00

P posel Wrobel ,jest nie lubiana przez pis ale naprawde ma ,swoje racje ,,ma swoje zdanie ,jest skuteczna Wojcikowi i nie daruje ,,baba z wozu koniom lzej,jutro wystrzeli ! zniszczy posla Suskiego ,i innych ,nie docenili Jej ,obym sie nie mylil. startowala ,Czas na zmiane , i dotrzyma slowa

0
2014-11-27 22:47:00

Komentarz zablokowany.

0
2014-11-27 22:40:00

a co???? mają popierać CHAMÓW, którzy o kobiecie mówią "baba z wozu koniom lżej" ?!!!!?

Radomski Wyborca
2014-11-27 22:01:00

Komentarz zablokowany.

Radomiaczek
2014-11-27 21:55:00

Komentarz zablokowany.

Sekretarz KC
2014-11-27 21:29:00

Oglądałem Dami. Ten Wozniak czytał z kartki. Czy on nawet sam kilku słów z głowy nie umiał powiedzieć.

rtuin
2014-11-27 21:12:00

Wróbel lepiej niech nic nie robi dla swojego dobra. Doznała klęski nawet z takim nikim jak Bernat

logika
2014-11-27 21:11:00

Po co się tak podniecacie. Zobaczcie, bukmacherów i ostatni sondaż. Witkowski jest bez najmniejszych szans stąd takiemu Wożniakowi może nawet obiecywać stanowisko wiceprezydenta. Oj durny jest ten Wożniak z tym swoim ugrupowaniem. W Radomiu PIS będzie rządził z SLD albo też dojdzie do powtórnych wyborów jeśli taka będzie wola PISu. PO i pozostali nie maja szansy uzyskać przewagi.

szkoda
2014-11-27 21:06:00

Wróbel to w d dostawala od dłuższego czasu wskutek własnej głupoty. Popełniała błąd za błędem politycznym a na koniec sama się wykończyła. W przyszłym roku przyjdzie jej wrócic do szkoły. Wszystkir drzwi sobie zamknęła. Jest trupem politycznym. Jeśli poprze PO straci także honor

0
2014-11-27 20:22:00

Wróblowa doznała tylu upokorzen od aparatczyków radomskiego pisu ze musiałaby chyba oszalec zeby poprzeć kosztowniaka i wójcika.Przecież wojcik nie raz beształ ją z blotem.Pani Marzeno ma Pani ambicje prawda?

dcwe
2014-11-27 20:06:00

Stary aparatczyk POpiero młodego aparatczyka. Wielkie mi halo :)

zielony
2014-11-27 19:38:00

Pani poseł Wróbel jutro zabierze glos,spokojna glowa.Argumenty,ze premier Kopacz i sejmik wojewodzki slabo mnie przekonuja tak naprawdę.To tylko kielbasa wyborczaAle zmiana by się przydała tak dla higieny....

do szczera prawda
2014-11-27 19:32:00

Komentarz zablokowany.

amp
2014-11-27 19:24:00

Wróblowej PiS obiecało za rok miejsce na liście w wyborach do sejmu... i co tu zrobić? cwana baba

ewa
2014-11-27 19:14:00

Lepiej sprawdzić jakim będzie prezydentem Witkowski niż kolejne 4 lata tkwić w tym marazmie z kosztowniakiem.

szczera prawda
2014-11-27 19:13:00

Komentarz zablokowany.

Kalkulacja
2014-11-27 19:09:00

Pani Wróbel faktycznie nabrała wody w usta. Kalkuluje co jej się bardziej opłaca?

radomianin nr2
2014-11-27 19:05:00

Kazimierz partyjny na niskim poziomie Woźniak, ograł Marzenę partyjną posłankę Wróbel. Na to wygląda. Pani Wróbel powinna się wstydzić i chyba się wstydzi, bo zapomniała że ma język - nic nie mówi, nic nie wie, nikogo nie popiera. Normalnie głuchoniema jakaś.

do reja i izabella
2014-11-27 19:02:00

A głosujcie sobie. Macie już POlskę a teraz Radom chcecie zniszczyć!!!!!!!!!!!!

 1 2 >