Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radosław Witkowski z poparciem marszałka Struzika i ministra Halickiego

Miasto, Samorząd, Polityka / 2014-11-26 14:09:00, aktualizacja: 2014-11-26 17:05:00

Adam Struzik, marszałek województwa mazowieckiego oraz Andrzej Halicki, minister informatyzacji i cyfryzacji udzielili poparcia kandydatowi na prezydenta Radomia z ramienia PO, Radosławowi Witkowskiemu. Sam kandydat zadeklarował ścisłą współpracę z marszałkiem Struzikiem.

Podczas spotkania w radomskiej siedzibie Platformy Obywatelskiej Adam Struzik i Andrzej Halicki poparli posła Witkowskiego w jego dążeniach do fotela prezydenta Radomia. Obaj uznali, że Radomiowi potrzeba dobrego gospodarza.

- Wczoraj kierownictwo PSL i PO zdecydowało o kontynuacji koalicji wszędzie, gdzie wygrała PO. Radomskie struktury PSL również popierają Radosława Witkowskiego. Ja także mu go udzielam. Zachęcam wszystkich wyborców, którzy oddali swój głos na Krzysztofa Ferensztajna, by w drugiej turze wyborów prezydenckich wybrali posła Witkowskiego - powiedział marszałek Struzik.

Minister Halicki uznał, że Radom potrzebuje prezydenta energicznego, którym jest Radosław Witkowski. - Od wielu lat darzę wielkim szacunkiem posła Witkowskiego. Radom potrzebuje energicznego prezydenta. Ma pełne poparcie Platformy Obywatelskiej - powiedział minister Andrzej Halicki, szef mazowieckich struktur PO.

Radosław Witkowski podziękował za poparcie PO i PSL. Zadeklarował ścisłą współpracę z marszałkiem Struzikiem.

- Rozpocząłem kampanię wyborczą w myśl hasła "Zgoda zmieni Radom". Mówiłem o historycznej chwili, kiedy premierem Polski jest Ewa Kopacz z Ziemi Radomskiej i Marii Wasiak, radomianki, która jest ministrem infrastruktury. Ta współpraca jest dla mnie bardzo ważna. Przyniesie same korzyści dla Radomia. Moje hasło wyborcze oznacza również ścisłą współpracę z marszałkiem Struzikiem. - Liczymy na dobrą i życzliwą współpracę. Mam nadzieję, że Radosław Witkowski wygra wybory w Radomiu - odpowiedział Adam Struzik.

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: K.S.

Wasze komentarze (22)

Totalna kompromitacja Witkowskiego
2014-11-27 15:56:00

Totalna kompromitacja Witkowskiego, który umizgiwał się do Bernata! Witkowski zbiera poparcie Dębickiego i Bernata, a ich środowiska społeczne i polityczne, całkowicie potępiają obu przegranych panów! Witkowski po niedzielnych wyborach dołączy do tych dwóch panów i razem w Radomiu, będą tworzyć własne ugrupowanie, ponieważ PO wyrzuci w ciągu roku swojego kandydata na niedoszłego prezydenta Radomia.

PObi
2014-11-26 23:19:00

Odsłuchałam i nie wiem czy to Radek, czy Adam. Wydaje mi się, że to jakiś fałszywy montaż.

Barney
2014-11-26 23:02:00

Ja nie wiem kto puszczał te bąki, ale możecie sami wyrobić sobie zdanie w484.wrzuta.pl/audio/1g85NHk1bGo/glos2

Wanda
2014-11-26 22:58:00

To nie Adam tylko Radek puszczał te bąki. Zresztą przy Adamie mało kto nie puszcza bąków bo wszyscy się go boją.

Strażak
2014-11-26 22:50:00

Z tymi bąkami Struzika to jakaś kompletna porażka. Może ktoś polecił by mu jakiegoś dietetyka.

Barni 2
2014-11-26 22:28:00

w484.wrzuta.pl/audio/1g85NHk1bGo/glos2

barni
2014-11-26 22:27:00

w484.wrzuta.pl/audio/0BtpvYNadT2/glos1

Bar
2014-11-26 22:26:00

Posłuchajcie jak głosy kupowano! w484.wrzuta.pl/audio/1g85NHk1bGo/glos2 w484.wrzuta.pl/audio/0BtpvYNadT2/glos1

bar
2014-11-26 22:26:00

w484.wrzuta.pl/audio/0BtpvYNadT2/glos1

Barman
2014-11-26 22:25:00

Posłuchajcie jak głosy kupowano! w484.wrzuta.pl/audio/1g85NHk1bGo/glos2 w484.wrzuta.pl/audio/0BtpvYNadT2/glos1

p23
2014-11-26 22:12:00

To prawda puścił bąka, słyszałam na własne uszy. Do brze, że stałam odpowiednio daleko.

portex
2014-11-26 21:38:00

Wydaje mi się, że Struzik puścił jak zwykle bąka bo takie jakieś skrzywione miny mają na tym zdjęciu.

Budyń
2014-11-26 19:17:00

Kur.wa lemingi dam wam szanse. Pokażcie mi choć jedną (powtarzam: JEDNĄ) zrealizowaną obietnicę Witkowskiego i PO!!! Nie ma? O kur.wa. To pewnie wina pisu.

Radomski Wyborca
2014-11-26 18:56:00

Kto z was wie co Pan poseł Witkowski przez ostatnie 8 lat posłowania zrobił konkretnego dla Radomia. Szukam i szukam w internecie i na stronach PO i w jego programie i wypowiedziach, na stronach Sejmu - wychodzi mi, że nie zrobił NIC kompletnie NIC. Gwarancja, że zrobi coś jako Prezydent jest równa ZERO. Jego aktywność w SEJMIE w wielu przypadkach jest równa ZERO. Żenujące jakiego kandydata ma radomska PO-już o niebo lepszy był Szprendałowicz ten przynajmniej walczył.

figurnafigur
2014-11-26 18:22:00

Rzeczywiście to jest POparcie albo parcie PO do władzy... A ja spokojnie zagłosuję bez parcia na A.Kosztowniaka. Dość mam tych "figurantów" z PO.

NEVER
2014-11-26 17:03:00

NIGDY WIĘCEJ PSL, NIGDY WIĘCEJ! NEVER!!!!

Cyrk
2014-11-26 16:47:00

Ale robią z nas wariatów. Takiego chcecie ładu? Przecież jak wygra Witkowski, to będzie płacz i zgrzytanie zębów. Do tego wszystkiego, to po co mu stołek Prezydenta Miasta? Jak na świecznik wejdzie kiedyś inna partia to i tak już będzie spalony bo Ci co go tak teraz kochają, w myśl zasady od miłości jeden krok do nienawiści, zwyczajnie go znienawidzą.

Pobudka
2014-11-26 16:46:00

PSL w Radomiu wreszcie się obudził i przestać popierać lokalny PiS. Szkoda że tyle czasu to zajęło tej partii w Radomiu.

0
2014-11-26 15:07:00

Nie, przejrzeli na oczy. Wreszcie!

a psl?
2014-11-26 14:52:00

Jak to w PSL jest ? Czy w Radomiu nadal są w koalicji z PiS? Marszałek Struzik popiera kandydata PO a nie PiS ?

 1 2 >