Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Robert Dębicki i RSO popierają Radosława Witkowskiego

Miasto, Samorząd, Polityka / 2014-11-26 10:35:00, aktualizacja: 2014-11-26 12:14:00

Radosławowi Witkowskiemu udzielili dziś poparcia,przed II turą wyborów na prezydenta Radomia, Robert Dębicki i stowarzyszenie Radomski Samorząd Obywatelski. - Nasze programy mają cechy wspólne - argumentował Robert Dębicki. - Pani premier i marszałek województwa zadeklarowali poparcie posłowi. Błędem byłoby nie wykorzystać tej sytuacji - powiedział zaś Jarosław Kowalik, szef RSO.  

Poseł Radosław Witkowski (PO), kandydat na prezydenta Radomia

Robert Dębicki, ubiegał się o fotel prezydenta Radomia, ale nie uzyskał wystarczającego poparcia w pierwszej turze wyborów. Podczas dzisiejszej konferencji prasowej zaznaczył, że choć jego programy różni się od tego co proponuje kandydat PO, to jednak posiadają pewne cechy wspólne. - Mowa tu o zmianie wizerunku Radomia, zwiększeniu funduszy na edukację, zmniejszeniu bezrobocia oraz ściągnięciu do miasta dużych inwestorów, w tym przede wszystkim dla Portu Lotniczego Radom - wymieniał Robert Debicki.

Robert Dębicki zachęca radomian do pójścia do urn 30 listopada. - Za Radosławem Witkowskim stoi rząd. To czas na zmiany, trzeba się opowiedzieć po którejś ze stron – dodał. Zapowiedział ponadto, że po przegranych wyborach prezydenckim zamierza skupić się na działalności społecznej.

Jarosław Kowalik, podczas konferencji RSO podkreślił, że Rada Miejska powinna być odpartyjniona. - Radomianie jednak zdecydowali inaczej. Większość ma PiS i PO. W tej sytuacji zdecydowaliśmy się poprzeć Radosława Witkowskiego - powiedział i dodał, że w sytuacji zadeklarowanej przez premier Ewę Kopacz oraz marszałka województwa mazowieckiego Leszka Ruszczyka pomocy posłowi, "byłoby błędem tego nie wykorzystać". - Zachęcam do udziału w niedzielnych wyborach. Każdy głos jest ważny - stwierdził na koniec.

Poseł Witkowski, który także wziął udział w konferencji podziękował za kredyt zaufania i dodał, że razem z RSO znaleźli wspólny cel dla Radomia, jakim jest program gospodarczy. Jak wyjaśnił poseł, zapewni on zmniejszenie bezrobocia w mieście oraz pozwoli stworzyć nowe miejsca pracy. 

Najszybsze informacje z Radomia wprost na Twojego Facebooka:
KLIKNIJ I POLUB NAS TERAZ >>

autor: ks, rc

Wasze komentarze (36)

Konstatacja
2014-11-26 22:08:00

A co to PiS obsadził już wszystkie stołki w Radomiu i nie ma im co zaproponować?! No właściwie to tak, spółki to za tłusty kąsek a Wodociągi nie są z gumy a i tak dużo pomieściły...

Brodacz
2014-11-26 21:54:00

Panie R. Wiciu. Pan nie odrzucaj poparcia naszych brodaczy..y?!

Radomiaczek
2014-11-26 21:28:00

Oj zapomniałem. Mam nadzieję,że KNP mu się pięknie odwdzięczy za ten rachunek i blamaż pod ich szyldem.... Teraz Nasz Rudzielec ma pole do popisu.....

Radomiaczek
2014-11-26 21:25:00

No i stało się. Naczelny Karczmarz Radomia Pan Dębicki właśnie swoim wspólasom z KNP wystawił rachunak za drinki.... Niestety tak to musiało się skończyć! ten śmieszny mariaż. Co innego w kampanii a co innego teraz. Właśnie przypomina mi sie film "Czarne Chmury" i ten karczmarz........

Wicio
2014-11-26 19:43:00

Brodaczy ci u nas dostatek ale poparcia tego jednego nie przyjmuję bo Prosiaczek na mnie nie zagłosuje.

Prosiaczek
2014-11-26 19:20:00

Panie Witkowski. Proszę nie przyjmować poparcia od tego brodatego bo nie będę mógł na Pana głosować mimo szczerych chęci.

Słońce
2014-11-26 19:17:00

Witkowski to szansa dla miasta. Kosztowniak wyczerpał już swoje możliwości.

PO
2014-11-26 18:17:00

Witkowskiego oprócz PO popiera, PSL, Wolny Radom, W trosce o Radom, Dębicki, a do tego Premier i Marszałek - nieźle, a kto popiera Kosztowniaka?

Epizodzik
2014-11-26 16:33:00

Pan Dębicki to raczej epizod w polityce.

SS MAN
2014-11-26 15:54:00

Komentarz zablokowany.

0
2014-11-26 15:53:00

Aby Kosztowniak mógł rządzić musi mieć również 15v głosów w radzie - brakuje mu 1. Jak wygra koalicja murowana z Pszczołą lub Woźniakiem albo co gorsza z PO

Agent Tomek Donosi
2014-11-26 15:50:00

Aby móc rządzić w Radomiu Witkowski musi mieć 15 głosów w radzie co jest niemożliwością :)

Nie ładnie..
2014-11-26 14:05:00

Ten Dębicki jest fatalny i ten Witkowski fatalny, więc niech się popierają i prywatyzują wszystko w Warszawie, a niech Radom zostawią w spokoju..

jak w temacie
2014-11-26 13:23:00

Komentarz zablokowany.

do jak w temacie
2014-11-26 13:11:00

Komentarz zablokowany.

jak w temacie
2014-11-26 13:04:00

Komentarz zablokowany.

z
2014-11-26 12:45:00

Komentarz zablokowany.

EEE
2014-11-26 12:42:00

KOMPROMITACJA ZAŚCIANKOWYCH UGRUPOWAŃ. DO WYBORÓW SZLI Z DEKLARACJĄ BEZPARTYJNOŚCI, ODPOLITYCZNIENIA SAMORZĄDU, A TERAZ POPRALI POLITYCZNEGO KANDYDATA. OBŁUDA, OBŁUDA, OBŁUDA, MAM NADZIEJĘ, ŻE LUDZIE NIE NABIORĄ SIĘ NA TAKIE RZECZY! PANIE DĘBICKI, PANIE KOWALIK, WAM JUŻ DZIĘKUJEMY. CO WAM OBIECALI, STOŁKI?!

tak bedzie
2014-11-26 12:40:00

Komentarz zablokowany.

0
2014-11-26 12:36:00