Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Radny Adamiec dziękuję i agituje

Kronika nie tylko towarzyska / 2014-11-22 10:11:00

Sławomir Adamiec, radny Rady Miejskiej Radomia w ostatniej kadencji przesłał do naszej redakcji podziękowania, które drukujemy w całości.

"Dobiegła końca moja kadencja (2010 – 2014) radnego Rady Miejskiej w Radomiu. Dziękuję wszystkim radomianom i przyjaciołom, za cztery lata wsparcia i wszystkie wyrazy sympatii, w Naszej wspólnej pracy na rzecz mieszkańców i zrównoważonego rozwoju Radomia.

Wierzę również, że 30 listopada radomianie wybiorą Prezydenta Kosztowniaka na kolejną kadencję, najlepszego Prezydenta Radomia od 25 lat."

Sławomir Adamiec

autor: cir

Wasze komentarze (15)

PolskiBus
2015-02-27 18:08:00

Kiedy do Radomia będzie jeździł Dudabus?

lop
2015-02-18 22:14:00

Komentarz zablokowany.

Jaga
2015-02-05 18:52:00

Nowa władz nie dorównuje do pięt starej. Już to widać. Witkowski to kompletny ignorant.

pis
2014-11-24 22:09:00

Chwali KOsztownego bo mu dał prace kosztem innych nauczycieli. A że często zmieniał pracę bo się nie nadawał i go wywalali.

prawda
2014-11-24 22:06:00

Adamiec to jedna wielka kompromitacja. Kiedyś wręczał kwiatki sekretarzom a teraz jest prawicowcem. Ano zawsze tam gdzie koryto !!!!!

Popis
2014-11-24 19:49:00

Wrobel jest w radzie z przypadku a teraz bedzie robila za seksbombe. Czy to takie zle?

0
2014-11-24 07:05:00

A skąd wiesz, ze lepsza? Słuchy chodzą, ze to bardzo niedojrzałe dziewczątko. Spadła do Rady jak z choinki i już jest lepsza. Pierw niech spojrzy wyborcom w oczy. Wolę Adamca.

Maria
2014-11-23 14:31:00

A takie miał wielkie ambicje radny Adamiec.....A tu się okaże że wygra Kosztowniak trzecią kadencję i Kowalski będzie wice prezydentem miasta a Adamiec szeregowym działaczem PiS w mieście.....

tm
2014-11-23 14:25:00

Lepsza radna Kasia Wróbel w Radzie niż Adamiec !

Hela
2014-11-22 22:42:00

Komentarz zablokowany.

qwert
2014-11-22 22:40:00

Komentarz zablokowany.

emigrant
2014-11-22 17:01:00

Najlepszy prezydent od 25 lat. Prawda, Kosztowniak był dla Adamca najlepszy ;)

0
2014-11-22 16:40:00

Komentarz zablokowany.

polityczny koniec
2014-11-22 15:19:00

I co teraz Pan Adamiec z PiS będzie robił ? W trakcie bycia radnym zasłynął tylko częstą zmianą pracy bo był na początku kadencji w Urzędzie Miejskim, potem w Starostwie Powiatowym a potem chyba w 4 szkołach ? Na szczęście radomianie woleli radną Katarzynę Wróbel niż pisowskiego radnego Adamca.

Run
2014-11-22 12:49:00