Radom-24.pl :: Portal Radomia i regionu

Ewa Kopacz na konwencji PO w Heliosie: Radom będzie moim oczkiem w głowie [ZDJĘCIA]

Radom on-line / 2014-11-12 20:20:00, aktualizacja: 2014-11-13 07:23:00

Z udziałem premier Ewy Kopacz, w środowe popołudnie w kinie Helios odbyła się w Konwencja Wyborcza Platformy Obywatelskiej. Premier przekonywała do głosowania na Radosława Witkowskiego w wyborach prezydenckich oraz na kandydatów PO na radnych rady miejskiej i sejmiku Mazowsza.

Ewa Kopacz po konwencji w Heliosie

- Powiem to, czego może nie powinnam mówić: przez najbliższy rok Radom będzie moim oczkiem w głowie - zadeklarowała premier, a kończąc konwencję powiedziała: Obecni tu dziś radni, prezydenci, marszałkowie, to będą ci, którzy będą budować mosty, ulice, skwery a nie będą się kłócić o ich nazwy. Wierzę w to.

Wcześniej premier mówiła, że w Radomiu czas na zmiany, że widzi szanse na zlikwidowanie w naszym mieście bezrobocia. Przedstawiając Radosława Witkowskiego powiedziała: To prawdziwy Polak, radomianin i Europejczyk. Potrzeba nam takich dobrych gospodarzy, takich którzy myślą po europejsku, nie mają kompleksów i wierzą, że takim miastem jak Radom, można chwalić się w Europie.

Radosław Witkowski w swym przemówieniu przekonywał, że jest najlepszym kandydatem na prezydenta m.in. dlatego, że ma bezpośredni kontakt z premier i nie będzie musiał, jak obecny prezydent Andrzej Kosztowniak, pisać „niegrzeczne listy, z długą lista żądań”.

Dalej Radosław Witkowski przekonywał: - Jeszcze nigdy premierem Rzeczpospolitej, nie była osoba która reprezentuje nasze miasto. Jeszcze nigdy za inwestycje w kraju nie odpowiadał minister, który pochodzi  z Radomia. Jeszcze miliardy z Unii Europejskiej  nie miały tak olbrzymiego wpływu na rozwój miasta. Jeśli zdecydujecie w tych wyborach, by prezydentem Radomia został ktoś, kto potrafi i chce współpracować, to mam dla was dobrą wiadomość: mamy przepis na sukces, na wykorzystanie historycznej szansy przed która stanęło nasze miasto . Zdecydujemy o tym za kilka dni, druga taka okazja może się nie trafić.  Zgoda zmieni Radom. Bardzo Was proszę - dajcie szansę.

Podczas konwencji przedstawiono liderów list do pięciu okręgów wyborczych w Radomiu, którymi są: Jerzy Zawodnika (okręg I), Andrzej Łuczycki (I), Marcin Kaca (III), Mateusz Tyczyński (IV) i Wiesław Wędzonka (V) oraz lidera listy do sejmiku - Leszka Ruszczyka. Z kolei wszystkie „jedynki” zaprezentowały kandydatów ze swoich list.

Po konwencji premier długo pozowała do zdjęć, w tym z niepełnosprawnymi, od których w prezencie dostała własnoręcznie wykonane kartki, do wysłania na Święta Bożego Narodzenia.

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy?  POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>

autor: mawi

Wasze komentarze (37)

apel
2014-11-15 13:14:00

Komentarz zablokowany.

ala
2014-11-15 12:09:00

Komentarz zablokowany.

asa
2014-11-14 22:39:00

Komentarz zablokowany.

Twój Głos
2014-11-14 15:43:00

Nasza Przyszłość!

pis
2014-11-13 18:31:00

Komentarz zablokowany.

Żenująca Kopacz.
2014-11-13 12:22:00

Komentarz zablokowany.

Żenująca Kopacz.
2014-11-13 12:22:00

Miała w nosie Radom a teraz jej się przypomniało bo są wybory.. fatalna ta Kopacz i jej kandydaci.. tylko obiecanki..

Roonn
2014-11-13 09:37:00

W delikatesach, gdzie robię zakupy, jest kiełbasa z tzw. oczkiem. Nigdy jej nie kupowałem, ale ekspedientka ją zachwala. Teraz wiem, że oprócz tej w sklepie jest również kiełbasa wyborcza z oczkiem.

wqw
2014-11-13 08:59:00

Komentarz zablokowany.

Deriakin
2014-11-13 07:26:00

Komentarz zablokowany.

Dominik
2014-11-12 22:59:00

Podobno wielka Panika w pisie po spocie Eryka ?

cykcyk
2014-11-12 22:37:00

Komentarz zablokowany.

po
2014-11-12 22:20:00

Nie był a komentuje . Nie obecni nie mają racji ! Psy szczekają a karawana jedzie dalej , byleby nie do Egiptu ...

Kłamcy
2014-11-12 22:11:00

Kompromitacją Ewy Kopacz jest angażowanie się w kampanię nienawiści jako premier polskiego rządu! Tak nienawiści! Jak odczytać słowa, że Radosław Witkowski to prawdziwy Polak. Ma coś na sumieniu? Nie wiem, że miała na myśli pani premier? Premier mówi, by wybrać ludzi, którzy będą budować ulice, a nie kłócić sie o ich nazwy. Nic gorszego, by dalej dzielić pani Premier! Witkowski mówi, że jest najlepszy, tylko z jednego powodu, będzie miał bezpośredni dostęp do premier! A co przez ostatnie 7 lat zrobił pan Witkowski i PO dla Radomia?! NIC! Dlatego nie wierzę tym ludziom, nie wierzę, nie wierzę. Dosyć okłamywania radomian, wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!12

edi
2014-11-12 21:44:00

Elektor, jest jeszcze Skaryszew. Chyba p.premier stworzy aglomerację :)

123
2014-11-12 21:44:00

PLATFORMA JUZ NIE RAZ OKŁAMAŁA RADOMIAN!

Jagna
2014-11-12 21:41:00

PiS Drogi m_Radom już rządził, gdy Prezydentem był Kosztowniak i co? Nic. Była taka sama lipa.

a Wy?
2014-11-12 21:39:00

Wy macie pracę tylko dla członków PiS. Ale się Wam nowy nabytek kadrowy Brodnicki jakoś prawdziwie zachował przed kamerą.

obserwator
2014-11-12 21:38:00

Tak p.premier zrobi ! A co zrobiła siedząc na świeczniku przez ostatnie lata. Mówi się łatwo! Jeśli jest premierem z Radomia powinna pomagać mieszkańcom nie patrzeć kto sprawuje władzę. Jak Witkowski,to i Bernat. Następny z "obiecywaczy" P.Bernat ma poparcie partii,która w radzie miejskiej może mieć jeden mandat. Jak więc będzie rządził miastem. Proszę zastanówcie się!!!

Bojówki PiS do domu
2014-11-12 21:37:00

Nie wolno tak długo przesiadywać w pracy w Wodociągach Miejskich!!!

 1 2 >