Piątek 29 marca
Wiktoryna, Helmuta, Ostapa

Radomiak lepszy od rezerw Legii Warszawa

mawi, Radomsport.pl 2014-09-20 19:48:00

Po słabym występie przeciwko WKS Wieluń w Radomiu, lider pokazał w stolicy, że nie przypadkowo zajmuje pierwsze miejsce. Zieloni pokazali efektowną i - co najważniejsze - skuteczną grę.

Leandro znów był nie do upilnowania dla obrońców rywali

Mecz odbył się w Nowym Dworze Mazowieckim. Kapitanem rezerw Legii Warszawa był radomianin, były zawodnik Broni, Bartłomiej Kalinkowski. Od początku meczu team z Warszawy rzucił radomianom wyzwanie i oglądaliśmy otwarte spotkanie.

Już po kwadransie gry gospodarze przekonali się co znaczy taki sposób gry przeciwko Radomiakowi. Stanisławski wykorzystał podanie Leandro i podopieczni trenera magnuszewskiego wyszli na prowadzenie.

Zabójczy cios radomianie zadali w drugiej połowie w ciągu dwóch minut. A katem wal się najprzytomniej w zamieszaniu w polu karnym i zdobył pierwszego swojego gola. Po chwili było już 3:0. Leandro, popędził sam w pole karne i nie dał szans Budziłkowi.

LEGIA II WARSZAWA - RADOMIAK RADOM 0:3 (0:1)

Bramki: Stanisławski (15.), Leandro (67., 68.)

Legia II: Budziłek - Grzesik, Makowski, Wieteska, Hołownia (55. Trąbka), Barczak, Górka, Kalinowski, Moneta, Ryczkowski, Piech.

Radomiak: Kula - Cieciura, Dubina, Świdzikowski, Karasek, Puton, Agu, Radecki (85. W. Puton), Brągiel (79. Barzyński), Leandro, Stanisławski (64. Śliwiński).