Czwartek 25 kwietnia
Jarosława, Marka, Elwiry

Rosa nie dała rady rywalowi z TBL

rosasport.pl, mbas 2013-09-15 09:04:00

Radomski zespół przegrał w drugim meczu Mistrzostw Podkarpacia z gospodarzem turnieju Stabillem Jezioro Tarnobrzeg 73:90

Tylko jedną kwartę "urwali" koszykarze ROSY Radom dobrze dysponowanemu gospodarzowi Mistrzostw Podkarpacia. Wysokie zwycięstwo Stabillu Jeziora Tarnobrzeg mówi samo za siebie i najlepiej obrazuje, co było przyczyną bardzo przekonywującej porażki. Radomianie przez 25 minut meczu trzymali się blisko przeciwnika, jednak ostatnie 15 minut to już popis gospodarzy - czytamy na stronie klubu.

To jest dla nas na pewno zagadka, że zagraliśmy całkiem dobrze w pierwszej części meczu a w ostatnich 15 minutach zupełnie stanęliśmy. Co prawda Stabill niesiony żywiołowym dopingiem, trafiał dosłownie wszystko. Nas to chyba usztywniło i popełniliśmy zbyt dużo prostych błędów. Jest to dla nas świetna nauczka, bo w lidze nie będzie prostych spotkań. Przy takiej ilości błędów o sukcesy będzie bardzo ciężko - skomentował trener Wojciech Kamiński.

W niedzielę radomianie zagrają jeszcze przeciwko PGT Sokołowi Łańcut.

Stabill Jezioro Tarnobrzeg - ROSA Radom 90:73 (28:24, 16:19, 24:17, 22:13)

Chcesz szybciej dowiadywać się o nowych wydarzeniach i czytać najświeższe newsy? POLUB NAS NA FACEBOOKU. ZRÓB TO TERAZ >>